☎ 602 650 367 ➤ Szkło lakierowane na wymiar, szkło hartowane, szkło dekoracyjne, szkło Lacobel, grafika na szkle Jelcz-Laskowice.

Szkło jednokolorowe nad blat do kuchni, lacobel do kuchni między szafki zamiast płytek, lustra na wymiar do łazienki i innych pomieszczeń, panele szklane lakierowane, panele szklane z grafiką, panele szklane hartowane, panele lacobel. Zapewniamy pomiar, sprzedaż oraz montaż. Obszar usług: Jelcz-Laskowice - powiat oławski.


ZADZWOŃ TERAZ
602 650 367

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Szkło ma w sobie coś nadnaturalnego. Czaruje w dowolnym względzie – rozpocząwszy od tego, w jaki sposób powstaje. Kochamy od zawsze otaczać się szklanymi rzeczami, bowiem dają nam poczucie lekkości, czystości oraz perfekcji. Jednakże to, co się zmieniło na powierzchni lat, to z pewnością możliwości użycia szkła w naszej idealnej codzienności. Mamy przyjemność opisać Państwu ofertę, jakiej istotą jest oczywiście współczesny sposób wykorzystania szkła, zgodny ze współczesnymi wyczekiwaniami.


Szkło dekoracyjne – na miarę XXI wieku


Potrafimy tworzyć cuda z tego materiału, a szkło dekoracyjne, jakie pragniemy Państwu zaprezentować w ramach naszej oferty jest tego najlepszym dowodem. Jest niemalże niczym ograniczona dowolność jego wyeksploatowania – każdy znajdzie na nie swój własny sposób.


Najpopularniejsze jednakże okazuje się użycie paneli ze szkła ozdobnego w powierzchni kuchennej, jak oraz rozwiązaniach meblowych typu szafa. Warte podkreślenia jest to, że decydując się na nasze szkło dekoracyjne, dostają Państwo w atrakcyjnej cenie szansę jego personalizacji. Odpowiednio niemal dowolna grafika może być przez nas przełożona na ten zdobny szczegół przestrzeni. Jeżeli chcą Państwo zaznajomić więcej faktów – służymy wsparciem.


SZKŁO – PIĘKNE, DEKORACYJNE, SOLIDNE
Z MONTAŻEM W DOBRYCH CENACH

Szkło Lacobel – inne niż typowe


Wypatrując intrygującego rozwiązania do wykończenia wymarzonej kuchni, należałoby zwrócić się w kierunku paneli, kultowych jako szkło Lacobel. To bardzo specyficzna forma szkła, która z dnia na dzień cieszy się coraz większą popularnością.


Nic osobliwego – w końcu szkło Lacobel jest:

  • w rzeczy samej piękne,
  • wysoce wszechstronne,
  • proste w pielęgnacji.

Nie posiada fug – a te, jak wiadomo są zmorą niejednej gospodyni domowej, kiedy kuchnia jest pokryta schematycznymi kafelkami. Panele szklane do kuchni oraz szaf pozwalają pozbyć się tego problemu raz na zawsze, oferując renomowaną jakość i fenomenalną odporność na wszystkie zabrudzenia. Można nawet oznajmić, że ich doprowadzenie do czystości to dokładnie czysta przyjemność! Decydując się na szkło Lacobel z naszej idealnej propozycji zyskują Państwo też szansę wybrania kolorystyki z dostatniego wzornika artykułu. Ponownie, serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym sklepem, jeśli tylko interesuje Państwa więcej informacji na temat paneli Lacobel.


Lustra na wymiar i na zawsze!


Nikt nie ma wątpliwości co do tego, że obecność luster w domu jest ważna. Niemniej jednak nie zawsze wolno znaleźć te do perfekcji zaadaptowane do wymiarów szafy, czy przestrzeni w łazience. My wychodzimy vis-a-vis takim wymaganiom, dając dostęp do luster krojonych na miarę tych potrzeb!


Lustra na wymiar, jakie Państwo oferujemy to produkty:

  • dopracowane,
  • najwyższej jakości,
  • solidne i odporne na stłuczenia.
Skontaktuj się z nami:
Dodaj załącznik:0 + 9

Dane kontaktowe:

PIOTR KAMIŃSKI "KAMIŃSKI GLAS STUDIO"
Ul. Partyzantów 1/2
51-672 Wrocław

   602 650 367
  biuro@glasstudio.com.pl
  www.SzkloLakierowane.pl

NIP: 8981039424
REGON: 930073275

KONKURENCYJNE CENY
PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Zatroszczymy się o to, ażeby zdawały się być integralnością z miejscem/elementem, jakiego ogólną częścią się staną. Ufamy, iż zachęciliśmy Państwa do tego, by skontaktować się z nami i zlecić wykonanie takich luster – bardzo dobrych pod każdym względem.


W szerokiej ofercie także: szkło hartowane i szkło lakierowane


Jeżeli chodzi o produkty szklane – jesteśmy ekspertami. Nie mogło w związku z tym zabraknąć w opisującej nas szerokiej ofercie szkła lakierowanego, które nienagannie się nadaje do wykorzystania w formie paneli szklanych w szafach, czy kuchniach. Nasza oferta nie byłaby także kompletna, gdyby zabrakło w niej miejsca na szkło hartowane – równie rewelacyjne, jeśli chodzi o uzupełnienie kuchni szklanymi panelami. Jeżeli zdecydują się Państwo z nami skontaktować, odpowiemy na wszystkie pytania w związku z tymi ideami, nie pozostawiając miejsca na dowolne niepewności.


Zezwolimy sobie niemniej jednak rzucić trochę więcej światła na kwestię związaną ze szkłem lakierowanym. Specjalnie z myślą o Państwa rozmaitych gustach, dajemy dostęp do rozległych możliwości, jeśli chodzi o jego lakierowanie. Zamawiane u nas panele z szkła lakierowanego są w stanie zdobyć Państwo w dowolnym kolorze z następujących palet:

  • ral,
  • ica,
  • ncs.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Szkło
dekoracyjne, grafika


zobacz ofertę

Szkło
Lacobel


zobacz ofertę

Szkło
lakierowane


zobacz ofertę

Szkło
hartowane


zobacz ofertę

Lustra
na wymiar


zobacz ofertę

Sprzedaż
i montaż


zobacz ofertę

Drzwi
do szaf


zobacz ofertę

Ścianki
Szklane


zobacz ofertę

Każdy, kto chociaż odrobinę interesował się szczególnością tych palet, wie że są w rzeczywistości imponujące. Na koniec pozwolimy sobie jeszcze wtrącić, że oferujemy sprzedaż i montaż (w tym wymiar) w/w artykułów – w trosce o pełną satysfakcję każdego obsługiwanego przez nas Konsumenta.


Jeżeli w związku z tym szkło ozdobne to coś, co wzbudza Państwa zainteresowanie – nie należy wyszukiwać dalej. Nasza oferta zawiera wszystko, co optymalne w tym temacie – co więcej w cenach, na które każdy ma okazję sobie pozwolić.


NASI STRATEGICZNI PARTNERZY