Szkło lakierowane na wymiar, szkło hartowane, szkło dekoracyjne, szkło Lacobel, grafika na szkle Żukowo.

Szkło jednokolorowe nad blat do kuchni, lacobel do kuchni między szafki zamiast płytek, lustra na wymiar do łazienki i innych pomieszczeń, panele szklane lakierowane, panele szklane z grafiką, panele szklane hartowane, panele lacobel. Zapewniamy pomiar, sprzedaż oraz montaż. Obszar usług: Żukowo - powiat kartuski.


ZADZWOŃ TERAZ
502 620 705

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Od czasu, kiedy człowiek po raz pierwszy wytworzył szkło – urzeka się nim niezmiennie. Nie ma drugiego materiału, który jest równocześnie tak delikatny i wytrzymały jednocześnie! Nam też udzieliła się ta fascynacja, a propozycja, której flagowym produktem jest szkło dekoracyjne jest tego perfekcyjnym odzwierciedleniem.


Szklany świat – oczekuje na Państwa!


Szklane ozdoby cieszą się ostatnimi czasy wyraźnie większą popularnością. Nic podejrzanego, w ostateczności jest to materiał, jaki umie się nienagannie wpisać w nieomalże dowolną aranżację wnętrza. Od nowoczesnego, po schematyczne – wszelkie style przystrajania wnętrz mieszkalnych będą cudownym tłem dla tego rodzaju dekoracji, a dobrana grafika na szkle zwieńczy dzieło.


Proponowane przez nas szkła dekoracyjne perfekcyjnie odnajdą się w każdym wnętrzu – niemniej jednak najodpowiedniej ich charakter podkreślą następujące pomieszczenia:

  • toaleta,
  • kuchnia,
  • sypialnia.

Każdy może skorzystać z walorów tego uniwersalnego materiału, dopasowując go do własnego „widzimisię” – korzystają z tego równie z przyjemnością profesjonaliści, jak i konsumenci prywatni.

SZKŁO – PIĘKNE, DEKORACYJNE, SOLIDNE
Z MONTAŻEM W DOBRYCH CENACH

W naszej ogromnej ofercie znajduje się kompletna gama jego inspirujących form – gotowych dekoracji dopasowanych do swojego szklanego świata w jego najczystszej formie!


Szkło Lacobel – wnętrze, jakie pokochasz!


Jednym z najpopularniejszych dziś wersji szklanych zdobień, jest szkło Lacobel – które mamy przyjemność przedstawić w naszej idealnej ofercie. Być może Państwo spotkali już nieraz tą szklaną formę, nie mając o tym pojęcia. Są to albowiem panele szklane, bezbłędnie nadające się do ulokowania na ścianie.


Mamy w związku z tym do czynienia z opcją, jaka powoli odsyła do lamusa sztampową glazurę – oraz należy przyznać, że robi to w sposób ogromnie praktyczny, i jakże designerski!


Wybrane zalety szkła Lacobel:

  • dopracowany i jedyny w swoim rodzaju design,
  • możliwość spersonalizowania własnych napisów na szkle,
  • łatwość utrzymania w czystości,
  • gładka nawierzchnia – nieobecność fug.

Jedyni decydują się na panele Lakobel po największej części z powodów estetycznych, inni – funkcjonalnych. Miarodajne jest jednakże, że bez względu na powód – takie szkło, jakie wolno odnaleźć również w prowadzonej przez nas szerokiej ofercie, jest zdecydowanie czymś, na co należałoby zwrócić szczególną uwagę urządzając domowe czy też komercyjne wnętrza.


Szkło lakierowane oraz szkło hartowane – w najpiękniejszej odsłonie!


Nasza propozycja to jednakże jeszcze więcej możliwości, chociaż wyżej zamienione propozycje są nie lada atrakcyjne, to chcąc odpowiedzieć na potrzeby naszych wymagających Konsumentów w optymalny sposób poszerzyli naszą idealną propozycję również o inne formy szkła nadającego się do dekoracji wnętrz mieszkalnych:


Jest to szkło:

  • lakierowane,
  • hartowane.
Skontaktuj się z nami:
Dodaj załącznik:7 + 4

Dane kontaktowe:


   502 620 705
  rpf@rpf.pl
  www.SzkloLakierowane.pl

KONKURENCYJNE CENY
PROFESJONALNA OBSŁUGA!

W pierwszym przypadku mamy do czynienia z panelami szklanymi, które po mistrzowsku nadają się do wykorzystania w kuchni, jak i szafach – w dowolnym wnętrzu. Najogromniejszy plus tego rozwiązania to na pewno fakt, że wolno uzyskać niemal dowolny kolor zamawianego u nas szkła – mamy taką szansę jego lakierowania.


Jednakowoż, jeżeli chodzi o szkło hartowane jest to rozwiązanie niezwykle cenione oraz lubiane w formie kuchennych paneli szklanych. Wszystko, co trzeba zrobić to skontaktować się z nami – będzie nam wybitnie miło zdołać pokazać Państwo walory tej interesującej opcji.


Nasza idealna propozycja – jeszcze więcej do wyboru!


Kolejna propozycja z opisującej nas witryny to lustra na zamówienie, które całkowicie nadają się do wypełnienia powyższych aranżacji. Żaden inny element wyposażenia nie wnosi tak licznych zalet do przestrzeni, połączonych z optycznym ich powiększeniem. Walory dekoracyjne oraz konkretne luster są ewidentne, niemniej jednak w tym miejscu chcemy dorzucić, że nasze lustra na wymiar to te, które wolno perfekcyjnie wcielić w każdą szafę i do jakiejkolwiek łazienki.


POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Szkło
dekoracyjne, grafika


zobacz ofertę

Szkło
Lacobel


zobacz ofertę

Szkło
lakierowane


zobacz ofertę

Szkło
hartowane


zobacz ofertę

Lustra
na wymiar


zobacz ofertę

Sprzedaż
i montaż


zobacz ofertę

Drzwi
do szaf


zobacz ofertę

Ścianki
Szklane


zobacz ofertę

Kompleksowość naszej propozycji wyraża się także tym, że nie jedynie sprzedajemy wszelkie wyżej wymienione cuda ozdobne, jednakowoż też oprócz sprzedaży, zapewniamy oraz montaż. Na nic jakkolwiek nie przydałoby się zamówione lustro, czy szkło dekoracyjne, gdyby nie pasowało wymiarami do wnętrza. Jednak zamawiając je u nas nie wypada się tym martwić – zadbamy o sprzedaż oraz montaż (łącznie z pomiarem) profesjonalnie oraz z radością.


Nie zostaje nam nic innego, jak serdecznie nakłonić Państwa do skorzystania z prowadzonej przez nas oferty. W razie akcesoryjnych pytań – służymy pomocą.


NASI STRATEGICZNI PARTNERZY