Szkło lakierowane na wymiar, szkło hartowane, szkło dekoracyjne, szkło Lacobel, grafika na szkle Kietrz.

Szkło jednokolorowe nad blat do kuchni, lacobel do kuchni między szafki zamiast płytek, lustra na wymiar do łazienki i innych pomieszczeń, panele szklane lakierowane, panele szklane z grafiką, panele szklane hartowane, panele lacobel. Zapewniamy pomiar, sprzedaż oraz montaż. Obszar usług: Kietrz - powiat głubczycki.


ZADZWOŃ TERAZ
502 620 705

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Od czasu, kiedy człowiek po raz pierwszy wyprodukował szkło – fascynuje się nim niezmiennie. Żaden inny materiał nie jest jednocześnie tak wytrzymały oraz tak delikatny w tym samym czasie! Nam również udzieliła się ta fascynacja, a propozycja, jakiej flagowym produktem jest szkło dekoracyjne jest tego perfekcyjnym odzwierciedleniem.


Szklany świat – oczekuje na Państwa!


Szklane ozdoby cieszą się ostatnimi czasy widocznie większą popularnością. Nic ekstrawaganckiego, w końcu jest to materiał, który umie się perfekcyjnie wpisać w niemal dowolną aranżację wnętrza mieszkania. Od współczesnego, po sztampowe – wszelkie style dekorowania wnętrz będą perfekcyjnym tłem dla tego typu ozdoby, a odpowiednia grafika na szkle zwieńczy dzieło.


Proponowane przez nas szkła ozdobne bezbłędnie odnajdą się w dowolnym wnętrzu – niemniej jednak najlepiej ich charakter zaakcentują następujące pomieszczenia:

  • łazienka,
  • kuchnia,
  • sypialnia.

Szkło jest w następstwie tego ulubieńcem zarówno dekoratorów wnętrz mieszkalnych, jak oraz właścicieli domów – wszyscy w charakterystyczny sposób wykorzystują jego wielozadaniowy charakter, dostosowując go do własnych pragnień.

SZKŁO – PIĘKNE, DEKORACYJNE, SOLIDNE
Z MONTAŻEM W DOBRYCH CENACH

W naszej idealnej ogromnej ofercie znajduje się kompletna gama jego inspirujących form – gotowych dekoracji dopasowanych do swojego szklanego świata w jego najczystszej odmianie!


Szkło Lacobel – wnętrze mieszkalne, jakie pokochasz!


Jednym z najpopularniejszych dzisiaj wersji szklanych dekoracji, jest szkło Lacobel – jakie mamy przyjemność zaprezentować w należącej do nas szerokiej ofercie. Być może Państwo spotkali już od czasu do czasu tą szklaną formę, nie mając o tym bladego pojęcia. Są to bo panele szklane, nienagannie nadające się do umieszczenia na ścianie.


Mamy w związku z tym do czynienia z alternatywą, jaka powoli odsyła do lamusa szablonową glazurę – i wypada przyznać, że robi to w sposób niesłychanie praktyczny, oraz jakże designerski!


Wybrane plusy szkła Lacobel:

  • fenomenalny oraz wybitnie efektowny wygląd,
  • możliwość spersonalizowania dodatkowych tekstów na szkle,
  • prostota utrzymania w czystości,
  • gładka nawierzchnia – nieobecność fug.

Jedyni decydują się na panele Lakobel zwłaszcza z przyczyn estetycznych, inni – funkcjonalnych. Miarodajne jest niemniej jednak, że bez względu na powód – takie szkło, jakie wolno odnaleźć także w naszej profesjonalnej ogromnej ofercie, jest zdecydowanie czymś, na co należałoby zwrócić uwagę urządzając domowe lub komercyjne wnętrza domu.


Szkło lakierowane oraz szkło hartowane – w najpiękniejszej edycji!


Prowadzona przez nas oferta to niemniej jednak jeszcze więcej możliwości, choć wyżej wymienione propozycje są nie lada atrakcyjne, to chcąc odpowiedzieć na potrzeby naszych wymagających Klientów w maksymalny sposób poszerzyli naszą ofertę również o inne formy szkła nadającego się do ozdoby wnętrz:


Jest to szkło:

  • lakierowane,
  • hartowane.
Skontaktuj się z nami:
Dodaj załącznik:0 + 3

Dane kontaktowe:


   502 620 705
  rpf@rpf.pl
  www.SzkloLakierowane.pl

KONKURENCYJNE CENY
PROFESJONALNA OBSŁUGA!

W pierwszym przypadku mamy do czynienia z panelami szklanymi, jakie po mistrzowsku nadają się do wyeksploatowania w kuchni, jak oraz szafach – w dowolnym wnętrzu. Ich obszernym pozytywem jest fakt, iż zapewniamy Państwu szansę polakierowania szkła naprawdę na dowolny możliwy kolor.


Jednakowoż, jeśli chodzi o szkło hartowane jest to rozwiązanie ogromnie cenione i lubiane w formie kuchennych paneli szklanych. Wszystko, co wypada zrobić to skontaktować się z nami – będzie nam niezmiernie miło zdołać zademonstrować Państwo plusy tej interesującej opcji.


Stworzona przez nas propozycja – jeszcze więcej do wyboru!


Znakomitym dopełnieniem powyższych zabiegów aranżacyjnych okazują się lustra na indywidualne zamówienie. To połączenie zalet powiązanych z optycznym zwiększeniem przestrzeni, w jakim się odnajdą – jest w rzeczy samej imponujące. Walory dekoracyjne oraz konkretne luster są wyraziste, jednakże w tym miejscu chcemy doliczyć, że nasze lustra na wymiar to te, które można nienagannie wkomponować w jakąkolwiek szafę i do jakiejkolwiek toalety.


POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Szkło
dekoracyjne, grafika


zobacz ofertę

Szkło
Lacobel


zobacz ofertę

Szkło
lakierowane


zobacz ofertę

Szkło
hartowane


zobacz ofertę

Lustra
na wymiar


zobacz ofertę

Sprzedaż
i montaż


zobacz ofertę

Drzwi
do szaf


zobacz ofertę

Ścianki
Szklane


zobacz ofertę

Kompleksowość naszej oferty wyraża się też tym, że nie jedynie sprzedajemy wszelkie wyżej wymienione cuda dekoracyjne, jednak także prócz sprzedaży, gwarantujemy oraz montaż. Na nic przecież nie przydałoby się zamówione lustro, czy szkło dekoracyjne, gdyby nie pasowało wymiarami do wnętrza. Jednakże zamawiając je u nas nie trzeba się tym niepokoić – zadbamy o sprzedaż i montaż (łącznie z pomiarem) fachowo oraz z radością.


Wobec tego korzystając z okazji, jeszcze raz zachęcamy do tego, aby przyjrzeć się naszej klarownej bogatej ofercie. Jeśli pojawią się jakiekolwiek akcesoryjne zapytania – jesteśmy do dyspozycji.


NASI STRATEGICZNI PARTNERZY