Szkło lakierowane na wymiar, szkło hartowane, szkło dekoracyjne, szkło Lacobel, grafika na szkle Tuszyn.

Szkło jednokolorowe nad blat do kuchni, lacobel do kuchni między szafki zamiast płytek, lustra na wymiar do łazienki i innych pomieszczeń, panele szklane lakierowane, panele szklane z grafiką, panele szklane hartowane, panele lacobel. Zapewniamy pomiar, sprzedaż oraz montaż. Obszar usług: Tuszyn - powiat łódzki.


ZADZWOŃ TERAZ
536 737 197

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Od czasu, kiedy człowiek po raz pierwszy wytworzył szkło – fascynuje się nim niezmiennie. Żaden inny materiał nie jest jednocześnie tak wytrzymały i tak delikatny jednocześnie! Nam także udzieliła się ta fascynacja, a oferta, której flagowym produktem jest szkło dekoracyjne jest tego najlepszym odzwierciedleniem.


Szklany świat – oczekuje na Państwa!


Szklane ozdoby cieszą się ostatnimi czasy ewidentnie większą popularnością. Mamy do czynienia z tak wielozadaniowym materiałem, iż nikogo nie powinno dziwić, jak poprawnie wpasowuje się w każdą aranżację. Od nowomodnego, po szablonowe – wszystkie style dekorowania mieszkalnych wnętrz będą perfekcyjnym tłem dla tego typu dekoracji, a odpowiednia grafika na szkle zwieńczy dzieło.


Proponowane przez nas szkła ozdobne bez zarzutu odnajdą się w dowolnym wnętrzu – niemniej jednak najprzyzwoiciej ich charakter podkreślą następujące pomieszczenia:

  • toaleta,
  • kuchnia,
  • sypialnia.

Każdy może skorzystać z walorów tego uniwersalnego materiału, dopasowując go do własnego „widzimisię” – korzystają z tego równie z zapałem fachowcy, jak oraz kontrahenci prywatni.


SZKŁO – PIĘKNE, DEKORACYJNE, SOLIDNE
Z MONTAŻEM W DOBRYCH CENACH

W opisującej nas szerokiej ofercie znajduje się cała gama jego inspirujących form – gotowych dekoracji dopasowanych do swojego szklanego świata w jego najczystszej formie!


Szkło Lacobel – wnętrze, jakie pokochasz!


Jednym z najpopularniejszych dziś wersji szklanych dekoracji, jest szkło Lacobel – jakie mamy przyjemność przedstawić w prowadzonej przez nas szerokiej ofercie. Być może Państwo spotkali już w pewnych sytuacjach tą szklaną formę, nie mając o tym bladego pojęcia. Są to albowiem panele szklane, po mistrzowsku nadające się do ulokowania na ścianie.


To nowoczesna alternatywa dla klasycznych płytek oraz trzeba przyznać, że mało kto potrafi sobie odmówić skorzystania z jej właściwości!


Wybrane walory szkła Lacobel:

  • fenomenalny oraz wybitnie efektowny wygląd,
  • możliwość spersonalizowania dodatkowych tekstów na szkle,
  • prostota utrzymania w czystości,
  • gładka nawierzchnia – brak fug.

Jedyni decydują się na panele Lakobel głównie z przyczyn estetycznych, inni – funkcjonalnych. Pewne jest niemniej jednak, że bez względu na powód – takie szkło, jakie można odnaleźć też w naszej idealnej ofercie, jest zdecydowanie czymś, na co należałoby zwrócić szczególną uwagę urządzając domowe bądź komercyjne wnętrza mieszkania.


Szkło lakierowane oraz szkło hartowane – w najładniejszej odsłonie!


Prowadzona przez nas propozycja to niemniej jednak jeszcze więcej możliwości, choć wyżej wymienione propozycje są nie lada atrakcyjne, to chcąc odpowiedzieć na potrzeby naszych wymagających Kontrahentów w maksymalny sposób poszerzyli prowadzoną przez nas propozycję też o inne odmiany szkła nadającego się do dekoracji mieszkalnych wnętrz:


Jest to szkło:

  • lakierowane,
  • hartowane.
Skontaktuj się z nami:
Dodaj załącznik:7 + 2

Dane kontaktowe:

Modern Glass Usługi szklarskie
Ul. Św. Teresy 106A
91-341 Łódź

   536 737 197
  biuro@modernglass.pl
  www.modernglass.pl

NIP: 737 186 39 88
REGON: 101405279

KONKURENCYJNE CENY
PROFESJONALNA OBSŁUGA!

W pierwszym wypadku mamy do czynienia z panelami szklanymi, które bez zarzutu nadają się do zagospodarowania w kuchni, jak oraz szafach – w dowolnym wnętrzu. Najogromniejszy plus tego rozwiązania to na pewno fakt, że można uzyskać nieomalże dowolny odcień zamawianego u nas szkła – mamy taką możliwość jego lakierowania.


Jednakowoż, jeżeli chodzi o szkło hartowane jest to rozwiązanie ogromnie szanowane oraz lubiane w formie kuchennych paneli szklanych. Wszystko, co wypada zrobić to skontaktować się z nami – będzie nam bardzo przyjemnie zdołać pokazać Państwo plusy tej interesującej alternatywy.


Stworzona przez nas propozycja – jeszcze więcej do wyboru!


Kolejna propozycja z opisującej nas strony to lustra na wymiar, które bezbłędnie nadają się do wypełnienia powyższych aranżacji. To połączenie zalet powiązanych z optycznym powiększeniem przestrzeni, w jakim się znajdą – jest rzeczywiście imponujące. Walory dekoracyjne oraz rzeczowe luster są oczywiste, jednakże w tym miejscu chcemy doliczyć, że nasze lustra na wymiar to te, które można idealnie wcielić w jakąkolwiek szafę oraz do każdej toalety.


POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Szkło
dekoracyjne, grafika


zobacz ofertę

Szkło
Lacobel


zobacz ofertę

Szkło
lakierowane


zobacz ofertę

Szkło
hartowane


zobacz ofertę

Lustra
na wymiar


zobacz ofertę

Sprzedaż
i montaż


zobacz ofertę

Drzwi
do szaf


zobacz ofertę

Ścianki
Szklane


zobacz ofertę

Kompleksowość naszej oferty wyraża się również tym, że nie wyłącznie sprzedajemy wszystkie wyżej wymienione cuda dekoracyjne, jednak także prócz sprzedaży, gwarantujemy oraz montaż. Na nic przecież nie przydałoby się zamówione lustro, czy szkło dekoracyjne, gdyby nie pasowało wymiarami do wnętrza. Niemniej jednak zamawiając je u nas nie należy się tym martwić – zadbamy o sprzedaż oraz montaż (łącznie z pomiarem) fachowo i z radością.


Nie pozostaje nam nic innego, jak serdecznie zachęcić Państwa do skorzystania z naszej idealnej propozycji. Jeśli pojawią się jakieś dodatkowe zapytania – jesteśmy do dyspozycji.


szkła dekoracyjne z możliwością
personalizacji nadruku

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY