☎ 883 940 010 ➤ Szkło lakierowane na wymiar, szkło hartowane, szkło dekoracyjne, szkło Lacobel, grafika na szkle Łomianki.

Szkło jednokolorowe nad blat do kuchni, lacobel do kuchni między szafki zamiast płytek, lustra na wymiar do łazienki i innych pomieszczeń, panele szklane lakierowane, panele szklane z grafiką, panele szklane hartowane, panele lacobel. Zapewniamy pomiar, sprzedaż oraz montaż. Obszar usług: Łomianki - powiat warszawski zachodni.


ZADZWOŃ TERAZ
883 940 010

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Szkło to wspaniały materiał. Już sam sposób, to naturalnie dzięki któremu powstaje jest niezmiernie intrygujący. Kochamy od zawsze otaczać się szklanymi rzeczami, bowiem dają nam poczucie lekkości, schludności i perfekcji. Jednak to, co się zmieniło na powierzchni lat, to z pewnością możliwości użycia szkła w naszej zwyczajności. Stworzona przez nas oferta opiera się właśnie o nowoczesne wykorzystanie szkła w odpowiedzi na oczekiwania współczesnych Klientów.


Szkło ozdobne – na miarę XXI wieku


Umiemy tworzyć cuda z tego materiału, a szkło dekoracyjne, które pragniemy Państwu przedstawić w ramach opisującej nas oferty jest tego najważniejszym dowodem. Można je wykorzystać w dowolny sposób, zgodny z prywatnymi upodobaniami.


Najatrakcyjniejsze niemniej jednak okazuje się użycie paneli ze szkła ozdobnego w powierzchni kuchennej, jak i rozwiązaniach meblowych rodzaju szafa. Warte wyodrębnienia będzie to, że decydując się na nasze szkło dekoracyjne, dostają Państwo w atrakcyjnej cenie możliwość jego personalizacji. Odpowiednio niemal dowolna grafika może być przez nas przełożona na ten zdobiony element powierzchni. Po więcej szczegółów – gorąco zapraszamy do kontaktu.

SZKŁO – PIĘKNE, DEKORACYJNE, SOLIDNE
Z MONTAŻEM W DOBRYCH CENACH

Szkło Lacobel – inne aniżeli tradycyjne


Poszukując interesującego rozwiązania do wykończenia wymarzonej kuchni, warto zwrócić się w kierunku paneli, legendarnych jako szkło Lacobel. Mamy tutaj do czynienia z interesującym wykorzystaniem właściwości szkła, które spodobało się nowoczesnemu światu dekoracji i stylu.


Nic dziwacznego – w ostateczności szkło Lacobel jest:

  • właściwie ładne,
  • niezmiernie uniwersalne,
  • bezproblemowe w pielęgnacji.

Nie ma fug – a te, jak nie ulega wątpliwości są koszmarem niejednej gospodyni domowej, kiedy kuchnia jest pokryta tradycyjnymi kafelkami. Panele szklane do kuchni i szaf pozwalają pozbyć się tego kłopotu raz na zawsze, proponując olśniewającą jakość i ponadprzeciętną odporność na wszelkie zabrudzenia. Utrzymanie ich w czystości to sama uciecha! Decydując się na szkło Lacobel z naszej propozycji zyskują Państwo również szansę wybrania kolorystyki z bogatego wzornika towaru. Tu też zachęcamy do kontaktu – jeżeli chcą Państwo dowiedzieć się znacznie więcej.


Lustra na wymiar i na zawsze!


Nikt nie ma wątpliwości co do tego, że obecność luster w domu jest istotna. Niekiedy jednak nie ma się możliwości znalezienia tych bez zarzutu dopasowanych w ramach masowo wytwarzanych propozycji. My wychodzimy naprzeciw takim potrzebom, przynosząc dostęp do luster krojonych na miarę tych potrzeb!

Skontaktuj się z nami:
Dodaj załącznik:2 + 0

Dane kontaktowe:

PIETRZYKOWSKA MARTA F.H.U. K-GLASS
Ul. Jana III Sobieskiego 2/120
26-600 Radom

   883 940 010
  biuro@meblesomis.pl
  www.SzkloLakierowane.pl

NIP: 7962138372
REGON: 146339283

KONKURENCYJNE CENY
PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Lustra na zamówienie, jakie Państwo proponujemy to produkty:

  • dopracowane,
  • najwyższej jakości,
  • solidne oraz odporne na stłuczenia.

Zadbamy o to, żeby zdawały się być spójnością z miejscem/elementem, jakiego całkowitą częścią się staną. Mamy cichą nadzieję, że dadzą się nam Państwo wykazać w tej sprawie, do czego to właściwie serdecznie zachęcamy.


W ogromnej ofercie także: szkło hartowane i szkło lakierowane


Jeżeli chodzi o artykuły szklane – jesteśmy ekspertami. Nie mogło wobec tego zabraknąć w należącej do nas szerokiej ofercie szkła lakierowanego, jakie idealnie się nadaje do wykorzystania w formie paneli szklanych w szafach, lub kuchniach. Prowadzona przez nas propozycja nie byłaby też kompletna, gdyby zabrakło w niej miejsca na szkło hartowane – równie znakomite, jeśli chodzi o dopełnienie kuchni szklanymi panelami. Po skontaktowaniu się z nami, z ochotą udzielimy Państwu więcej wiadomości na temat każdej z tych propozycji, intencją imponującego dopasowania opcji do preferencji.


POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Szkło
dekoracyjne, grafika


zobacz ofertę

Szkło
Lacobel


zobacz ofertę

Szkło
lakierowane


zobacz ofertę

Szkło
hartowane


zobacz ofertę

Lustra
na wymiar


zobacz ofertę

Sprzedaż
i montaż


zobacz ofertę

Drzwi
do szaf


zobacz ofertę

Ścianki
Szklane


zobacz ofertę

Pozwolimy sobie niemniej jednak rzucić nieco więcej światła na kwestię związaną ze szkłem lakierowanym. Celowo z myślą o Państwa różnorodnych gustach, dajemy dostęp do wielkich możliwości, jeżeli chodzi o jego lakierowanie.


Zamawiane u nas panele ze szkła lakierowanego są w stanie zdobyć Państwo w dowolnym kolorze z następujących palet:

  • ral,
  • ica,
  • ncs.

Wystarczy spojrzeć raz na odcienie znajdujące się w tych paletach, by znaleźć swojego faworyta. Na koniec pozwolimy sobie jeszcze wtrącić, że oferujemy sprzedaż i montaż (w tym pomiar) w/w towarów – w trosce o kompletną satysfakcję każdego naszego Konsumenta.


Jeśli w następstwie tego szkło ozdobne to coś, co wzbudza Państwa zainteresowanie – nie należy wyszukiwać dalej. Prowadzona przez nas oferta obejmuje wszystko, co optymalne w tym temacie – co więcej w cenach, na które każdy ma okazję sobie pozwolić.

szkła dekoracyjne z możliwością
personalizacji nadruku

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY