Szkło lakierowane na wymiar, szkło hartowane, szkło dekoracyjne, szkło Lacobel, grafika na szkle Mszana Dolna.

Szkło jednokolorowe nad blat do kuchni, lacobel do kuchni między szafki zamiast płytek, lustra na wymiar do łazienki i innych pomieszczeń, panele szklane lakierowane, panele szklane z grafiką, panele szklane hartowane, panele lacobel. Zapewniamy pomiar, sprzedaż oraz montaż. Obszar usług: Mszana Dolna - powiat limanowski.


ZADZWOŃ TERAZ
502 620 705

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Od czasu, kiedy człowiek po raz pierwszy wytworzył szkło – urzeka się nim niezmiennie. Nie ma drugiego materiału, który jest równocześnie tak delikatny i wytrzymały jednocześnie! Nam także udzieliła się ta fascynacja, a propozycja, jakiej reprezentacyjnym produktem jest szkło dekoracyjne jest tego perfekcyjnym odzwierciedleniem.


Szklany świat – oczekuje na Państwa !


W minionych latach dostrzega się duży wzrost zainteresowania szklanymi ozdobami. Mamy do czynienia z tak wielofunkcyjnym materiałem, że nikogo nie powinno dziwować, jak porządnie wpasowuje się w każdą aranżację. Od nowomodnego, po szablonowe – wszystkie style przystrajania wnętrz mieszkalnych będą doskonałym tłem dla tego typu ozdoby, a dobrana grafika na szkle zwieńczy dzieło.


Proponowane przez nas szkła dekoracyjne bezbłędnie odnajdą się w dowolnym wnętrzu – jednakże najprzyzwoiciej ich charakter zaakcentują następujące pomieszczenia:

  • łazienka,
  • kuchnia,
  • sypialnia.

Szkło jest więc ulubieńcem zarówno dekoratorów wnętrz mieszkalnych, jak i posiadaczy domów – wszyscy w reprezentatywny sposób wykorzystują jego uniwersalny charakter, przystosowując go do własnych pragnień.

SZKŁO – PIĘKNE, DEKORACYJNE, SOLIDNE
Z MONTAŻEM W DOBRYCH CENACH

W naszej klarownej ogromnej ofercie znajduje się cała gama jego inspirujących form – gotowych dekoracji dopasowanych do własnego szklanego świata w jego najczystszej odmianie!


Szkło Lacobel – wnętrze mieszkalne, jakie pokochasz!


Jednym z najpopularniejszych dziś odsłon szklanych zdobień, jest szkło Lacobel – które mamy przyjemność opisać w naszej klarownej szerokiej ofercie. Być może Państwo spotkali już czasami tą szklaną formę, nie mając o tym pojęcia. Są to bo panele szklane, nienagannie nadające się do ulokowania na ścianie.


Mamy w następstwie tego do czynienia z alternatywą, która pomału odsyła do lamusa tradycyjną glazurę – oraz trzeba przyznać, że robi to w sposób bardzo praktyczny, oraz jakże designerski !


Wybrane atuty szkła Lacobel:

  • dopracowany i jedyny w swoim rodzaju image,
  • możliwość spersonalizowania dodatkowych nadruków na szkle,
  • łatwość utrzymania w czystości,
  • gładka powierzchnia – nieobecność fug.

Jedyni decydują się na panele Lakobel po największej części z powodów estetycznych, inni – funkcjonalnych. Pewne jest jednakże, że bez względu na powód – takie szkło, które można odnaleźć też w prowadzonej przez nas ofercie, jest zdecydowanie czymś, na co należałoby zwrócić uwagę urządzając domowe lub też komercyjne wnętrza mieszkania.


Szkło lakierowane oraz szkło hartowane – w najpiękniejszej odsłonie!


Stworzona przez nas oferta to jednak jeszcze więcej możliwości, choć wyżej wymienione oferty są nie lada interesujące, to pragnąc odpowiedzieć na potrzeby naszych wymagających Klientów w maksymalny sposób poszerzyli naszą ofertę także o inne formy szkła nadającego się do dekoracji mieszkalnych wnętrz:


Jest to szkło:

  • lakierowane,
  • hartowane.
Skontaktuj się z nami:
Dodaj załącznik:10 + 1

Dane kontaktowe:

MARCINIAK2
   502 620 705
  rpf@rpf.pl
  www.SzkloLakierowane.pl

KONKURENCYJNE CENY
PROFESJONALNA OBSŁUGA!

W pierwszym przypadku mamy do czynienia z panelami szklanymi, które po mistrzowsku nadają się do wyeksploatowania w kuchni, jak i szafach – w dowolnym wnętrzu. Ich obfitym walorem jest fakt, że przynosimy Państwu możliwość polakierowania szkła odpowiednio na dowolny możliwy odcień.


Jednakowoż, jeżeli chodzi o szkło hartowane jest to rozwiązanie nadzwyczaj cenione i lubiane w formie kuchennych paneli szklanych. Wystarczy jedynie się z nami skontaktować, a z radością opowiemy o wszelkich zaletach tego nowoczesnego rozwiązania.


Mamy jeszcze dużo do zaoferowania !


Doskonałym uzupełnieniem powyższych zabiegów aranżacyjnych okazują się lustra na zamówienie. To połączenie zalet połączonych z optycznym zwiększeniem przestrzeni,w jakim się znajdą – jest w gruncie rzeczy imponujące. Walory dekoracyjne oraz konkretne luster są dobitne, jednak w tym miejscu chcemy dorzucić, że nasze lustra na wymiar to te, które wolno nienagannie wkomponować w każdą szafę i do jakiejkolwiek łazienki.


POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Szkło
dekoracyjne, grafika


zobacz ofertę

Szkło
Lacobel


zobacz ofertę

Szkło
lakierowane


zobacz ofertę

Szkło
hartowane


zobacz ofertę

Lustra
na wymiar


zobacz ofertę

Sprzedaż
i montaż


zobacz ofertę

Drzwi
do szaf


zobacz ofertę

Ścianki
Szklane


zobacz ofertę

Dbamy o każdy pojedynczy aspekt zadowolenia naszych Kontrahentów, właśnie dlatego doglądając o sprzedaż, myślimy również o zapewnieniu godziwego montażu – zajmiemy się tym od a do zet, zdejmując to z Państwa obowiązków. Nawet najpiękniejsze szkło, lub lustro będzie bezużyteczne, jeśli wymiarami nie wpasuje się w przeznaczone im miejsce. Jednakże zamawiając je u nas nie wypada się tym martwić – zatroszczymy się o sprzedaż oraz montaż (łącznie z pomiarem) fachowo i z radością.


Toteż korzystając z okazji, jeszcze raz zachęcamy do tego, aby przyjrzeć się naszej bogatej ogromnej ofercie. W razie pobocznych pytań – służymy pomocą.


NASI STRATEGICZNI PARTNERZY