☎ 883 940 010 ➤ Szkło lakierowane na wymiar, szkło hartowane, szkło dekoracyjne, szkło Lacobel, grafika na szkle Mszczonów.

Szkło jednokolorowe nad blat do kuchni, lacobel do kuchni między szafki zamiast płytek, lustra na wymiar do łazienki i innych pomieszczeń, panele szklane lakierowane, panele szklane z grafiką, panele szklane hartowane, panele lacobel. Zapewniamy pomiar, sprzedaż oraz montaż. Obszar usług: Mszczonów - powiat żyrardowski.


ZADZWOŃ TERAZ
883 940 010

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Szkło to idealny surowiec. Fascynuje w każdym względzie – począwszy od tego, w jaki sposób powstaje. Lubimy od zawsze otaczać się szklanymi rzeczami, bowiem dają nam poczucie lekkości, schludności i perfekcji. Niemniej jednak to, co się zmieniło na powierzchni lat, to z pewnością możliwości zastosowania szkła w naszej klarownej codzienności. Stworzona przez nas oferta opiera się naturalnie o dzisiejsze zastosowanie szkła w odpowiedzi na wymagania współczesnych Konsumentów.


Szkło dekoracyjne – na miarę XXI wieku


Umiemy tworzyć cuda z tego materiału, a szkło dekoracyjne, które pragniemy Państwu opisać w ramach naszej idealnej oferty jest tego najważniejszym dowodem. Jest praktycznie niczym ograniczona dowolność jego zagospodarowania – każdy znajdzie na nie swój osobisty sposób.


Najpopularniejsze niemniej jednak okazuje się użycie paneli ze szkła ozdobnego w przestrzeni kuchennej, jak i rozwiązaniach meblowych rodzaju szafa. Godne podkreślenia jest to, że decydując się na nasze szkło dekoracyjne, otrzymują Państwo w atrakcyjnej cenie szansę jego personalizacji. Odpowiednio niemal dowolna grafika może być przez nas przełożona na ten zdobny detal powierzchni. Po więcej szczegółów – gorąco zapraszamy do kontaktu.


Szkło Lacobel – inne aniżeli tradycyjne

SZKŁO – PIĘKNE, DEKORACYJNE, SOLIDNE
Z MONTAŻEM W DOBRYCH CENACH

Poszukując interesującego rozwiązania do wykończenia wymarzonej kuchni, należałoby zwrócić się w kierunku paneli, kultowych jako szkło Lacobel. Mamy tu do czynienia z interesującym wykorzystaniem właściwości szkła, jakie spodobało się współczesnemu światu dekoracji i stylu.


Nic dziwacznego – w ostateczności szkło Lacobel jest:

  • nadzwyczaj estetyczne,
  • wybitnie uniwersalne,
  • proste w czyszczeniu.

Nie posiada fug – a te, jak wiadomo są koszmarem niejednej gospodyni domowej, kiedy kuchnia jest pokryta standardowymi kafelkami. Panele szklane do kuchni i szaf pozwalają pozbyć się tego problemu raz na zawsze, proponując wspaniałą jakość i ponadprzeciętną odporność na wszystkie pobrudzenia. Wolno nawet stwierdzić, że ich doprowadzenie do czystości to dosłownie czysta przyjemność! Decydując się na szkło Lacobel z naszej klarownej propozycji zyskują Państwo również szansę wybrania kolorystyki z bogatego wzornika artykułu. Tu także zachęcamy do kontaktu – jeżeli chcą Państwo dowiedzieć się więcej.

Skontaktuj się z nami:
Dodaj załącznik:7 + 0

Dane kontaktowe:

Marta Pietrzykowska F.H.U. K-GLASS
Ul. Jana III Sobieskiego 2/120
26-600 Radom

   883 940 010
  biuro@meblesomis.pl
  www.SzkloLakierowane.pl

NIP: 7962138372
REGON: 146339283

KONKURENCYJNE CENY
PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Lustra na wymiar i na zawsze!


Nikt nie ma wątpliwości co do tego, że obecność luster w domu jest znacząca. Niemniej jednak nie zawsze wolno odkryć te idealnie zaadaptowane do wymiarów szafy, czy powierzchni w łazience. My wychodzimy vis-a-vis takim potrzebom, przynosząc dostęp do luster krojonych na miarę tych potrzeb!


Mamy radość zaprezentować lustra na zamówienie, jakie wyróżniają się tym, że są:

  • dopracowane,
  • najwyższej jakości,
  • solidne oraz wytrzymałe.

Zadbamy o to, by zdawały się być integralnością z miejscem/elementem, którego integralną częścią się staną. Mamy cichą nadzieję, że dadzą się nam Państwo wykazać w tej sprawie, do czego to w gruncie rzeczy serdecznie zachęcamy.


W szerokiej ofercie również: szkło hartowane i szkło lakierowane


Jeżeli chodzi o produkty szklane – jesteśmy profesjonalistami. Nie mogło w związku z tym zabraknąć w prowadzonej przez nas szerokiej ofercie szkła lakierowanego, które bez zarzutu się nadaje do wykorzystania w formie paneli szklanych w szafach, lub kuchniach. Stworzona przez nas oferta nie byłaby także kompletna, gdyby zabrakło w niej miejsca na szkło hartowane – równie doskonałe, jeżeli chodzi o uzupełnienie kuchni szklanymi panelami. Po skontaktowaniu się z nami, z chęcią udzielimy Państwu znacznie więcej wiadomości na temat każdej z tych propozycji, intencją wspaniałego dopasowania opcji do preferencji.


POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Szkło
dekoracyjne, grafika


zobacz ofertę

Szkło
Lacobel


zobacz ofertę

Szkło
lakierowane


zobacz ofertę

Szkło
hartowane


zobacz ofertę

Lustra
na wymiar


zobacz ofertę

Sprzedaż
i montaż


zobacz ofertę

Drzwi
do szaf


zobacz ofertę

Ścianki
Szklane


zobacz ofertę


  • ral,
  • ica,
  • ncs.


szkła dekoracyjne z możliwością
personalizacji nadruku

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY