Szkło lakierowane na wymiar, szkło hartowane, szkło dekoracyjne, szkło Lacobel, grafika na szkle Niepołomice.

Szkło jednokolorowe nad blat do kuchni, lacobel do kuchni między szafki zamiast płytek, lustra na wymiar do łazienki i innych pomieszczeń, panele szklane lakierowane, panele szklane z grafiką, panele szklane hartowane, panele lacobel. Zapewniamy pomiar, sprzedaż oraz montaż. Obszar usług: Niepołomice - powiat wielicki.


ZADZWOŃ TERAZ
691 952 906

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Szkło to idealny materiał. Już sam sposób, dzięki jakiemu powstaje jest niesłychanie intrygujący. To lekkość, transparentność oraz siła są cechami, które pociągają człowieka do szkła od dawien dawna. Niemniej jednak to, co się zmieniło na powierzchni lat, to z pewnością możliwości użycia szkła w naszej powszedniości. Nasza propozycja opiera się naturalnie o nowoczesne zastosowanie szkła w odpowiedzi na oczekiwania współczesnych Klientów.


Szkło ozdobne – na miarę XXI wieku


Potrafimy tworzyć cuda z tego materiału, a szkło dekoracyjne, które pragniemy Państwu zaprezentować w ramach naszej idealnej oferty jest tego najważniejszym dowodem. Można je wykorzystać w dowolny sposób, zgodny z osobistymi upodobaniami.


Najatrakcyjniejsze niemniej jednak okazuje się użycie paneli ze szkła dekoracyjnego w powierzchni kuchennej, jak oraz rozwiązaniach meblowych typu szafa. Pozwolimy sobie zaznaczyć w tym miejscu, iż nasza oferta to możliwość skorzystania z niezwykłej personalizacji szkła dekoracyjnego w w zasadzie przekonującej cenie. Odpowiednio niemal dowolna grafika może być przez nas przełożona na ten zdobiony detal powierzchni. Po więcej szczegółów – gorąco zapraszamy do kontaktu.

SZKŁO – PIĘKNE, DEKORACYJNE, SOLIDNE
Z MONTAŻEM W DOBRYCH CENACH

Szkło Lacobel – inne niż typowe


Szukając interesującego rozwiązania do wykończenia wymarzonej kuchni, warto zwrócić się w kierunku paneli, legendarnych jako szkło Lacobel. To nadzwyczaj specyficzna forma szkła, która z dnia na dzień cieszy się coraz większą popularnością.


Nic ekstrawaganckiego – w końcu szkło Lacobel jest:

  • w istocie piękne,
  • wysoce wszechstronne,
  • łatwe w czyszczeniu.

Nie posiada fug – a te, jak rozumie się samo przez się są zmorą niejednej gospodyni domowej, gdy kuchnia jest pokryta stereotypowymi kafelkami. Panele szklane do kuchni i szaf pozwalają pozbyć się tego problemu raz na zawsze, oferując wspaniałą jakość i ponadprzeciętną odporność na wszystkie pobrudzenia. Utrzymanie ich w czystości to sama radość! Decydując się na szkło Lacobel z należącej do nas propozycji zyskują Państwo również możliwość wybrania kolorystyki z dostatniego wzornika produktu. Ponownie, uprzejmie zapraszamy do kontaktu z naszym sklepem, jeżeli wyłącznie intryguje Państwa znacznie więcej informacji na temat paneli Lacobel.


Lustra na wymiar i na zawsze!


To, iż lustra muszą się odkryć w jakimkolwiek mieszkaniu – jest wyraziste. Jednak nie zawsze można odnaleźć te znakomicie zaadaptowane do wymiarów szafy, czy powierzchni w łazience. My wychodzimy naprzeciwko takim wymaganiom, zapewniając dostęp do luster krojonych na miarę tych potrzeb!

Skontaktuj się z nami:
Dodaj załącznik:8 + 0

Dane kontaktowe:

Paweł Wita
Ul. Wolności 15
44-323 Połomia

   691 952 906
  biuro.glassproject@gmail.com
  www.obraznaszkle.pl

NIP: 6472564948
REGON: 369482728

KONKURENCYJNE CENY
PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Mamy radość zaprezentować lustra na wymiar, jakie wyróżniają się tym, że są :

  • dopracowane,
  • najwyższej jakości,
  • solidne oraz odporne na stłuczenia.

Zadbamy o to, ażeby zdawały się być jednością z miejscem/elementem, którego całościową częścią się staną. Mamy nadzieję, że dadzą się nam Państwo wykazać w tej kwestii, do czego to w rzeczy samej serdecznie zachęcamy.


W szerokiej ofercie także: szkło hartowane i szkło lakierowane


Jeśli chodzi o produkty szklane – jesteśmy fachowcami. Nie mogło w następstwie tego zabraknąć w należącej do nas szerokiej ofercie szkła lakierowanego, jakie doskonale się nadaje do wykorzystania w formie paneli szklanych w szafach, czy kuchniach. Nasza propozycja nie byłaby też kompletna, gdyby zabrakło w niej miejsca na szkło hartowane – równie znamienite, jeśli chodzi o dopełnienie kuchni szklanymi panelami. Po skontaktowaniu się z nami, z ochotą udostępnimy Państwu znacznie więcej informacji na temat każdej z tych propozycji, intencją imponującego dopasowania opcji do preferencji.


W tym miejscu jednakże pozwolimy sobie uchylić rąbka tajemnicy, jeśli chodzi o szkło lakierowane. Celowo z myślą o Państwa różnorodnych gustach, dajemy dostęp do obszernych możliwości, jeżeli gra toczy się o jego lakierowanie. Zamawiane u nas panele z szkła lakierowanego mogą zdobyć Państwo w dowolnym kolorze z następujących palet:

  • ral,
  • ica,
  • ncs.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Szkło
dekoracyjne, grafika


zobacz ofertę

Szkło
Lacobel


zobacz ofertę

Szkło
lakierowane


zobacz ofertę

Szkło
hartowane


zobacz ofertę

Lustra
na wymiar


zobacz ofertę

Sprzedaż
i montaż


zobacz ofertę

Drzwi
do szaf


zobacz ofertę

Ścianki
Szklane


zobacz ofertę

Wystarczy spojrzeć raz na odcienie znajdujące się w tych paletach, by odszukać własnego faworyta. Na koniec pozwolimy sobie jeszcze wtrącić, że oferujemy sprzedaż i montaż (w tym pomiar) w/w towarów – w trosce o całkowitą satysfakcję każdego naszego Klienta.


Jeśli wobec tego szkło ozdobne to coś, co wzbudza Państwa zainteresowanie – nie wypada wypatrywać dalej. W naszej idealnej ogromnej ofercie będzie wszystko, co niezbędne i to w w samej rzeczy konkurencyjnych cenach.


szkła dekoracyjne z możliwością
personalizacji nadruku

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY