Szkło lakierowane na wymiar, szkło hartowane, szkło dekoracyjne, szkło Lacobel, grafika na szkle Nowy Wiśnicz.

Szkło jednokolorowe nad blat do kuchni, lacobel do kuchni między szafki zamiast płytek, lustra na wymiar do łazienki i innych pomieszczeń, panele szklane lakierowane, panele szklane z grafiką, panele szklane hartowane, panele lacobel. Zapewniamy pomiar, sprzedaż oraz montaż. Obszar usług: Nowy Wiśnicz - powiat bocheński.


ZADZWOŃ TERAZ
691 952 906

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Szkło to olśniewający materiał. Urzeka w każdym względzie – rozpocząwszy od tego, w jaki sposób powstaje. To lekkość, transparentność oraz siła są własnościami, które przyciągają człowieka do szkła od dawien dawna. Mimo to to, co się zmieniło na przestrzeni lat, to z pewnością możliwości użycia szkła w naszej klarownej normalności. Mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę, której istotą jest naturalnie nowoczesny sposób wykorzystania szkła, zgodny ze współczesnymi wyczekiwaniami.


Szkło ozdobne – na miarę XXI wieku


Umiemy tworzyć cuda z tego materiału, a szkło dekoracyjne, jakie pragniemy Państwu opisać w ramach opisującej nas oferty jest tego najważniejszym dowodem. Jest niemalże niczym ograniczona dowolność jego zagospodarowania – każdy znajdzie na nie swój osobisty sposób.


Najatrakcyjniejsze jednak okazuje się użycie paneli ze szkła dekoracyjnego w powierzchni kuchennej, jak oraz rozwiązaniach meblowych rodzaju szafa. Pozwolimy sobie oznaczyć w tym miejscu, że nasza idealna oferta to możliwość skorzystania z niezwykłej personalizacji szkła ozdobnego w w zasadzie osiągalnej cenie. Właściwie nieomalże dowolna grafika może być przez nas przełożona na ten zdobny detal przestrzeni. Jeżeli pragną Państwo poznać znacznie więcej faktów – służymy wsparciem.

SZKŁO – PIĘKNE, DEKORACYJNE, SOLIDNE
Z MONTAŻEM W DOBRYCH CENACH

Szkło Lacobel – inne niż tradycyjne


Poszukując intrygującego rozwiązania do wykończenia wymarzonej kuchni, warto zwrócić się w kierunku paneli, znanych jako szkło Lacobel. To niezmiernie specyficzna forma szkła, która z dnia na dzień cieszy się coraz to pokaźniejszą popularnością.


Nic podejrzanego – w ostateczności szkło Lacobel jest:

  • w rzeczywistości śliczne,
  • niesłychanie uniwersalne,
  • proste w pielęgnacji.

Nie posiada fug – a te, jak wiadomo są koszmarem niejednej gospodyni domowej, kiedy kuchnia jest pokryta szablonowymi kafelkami. Panele szklane do kuchni oraz szaf pozwalają pozbyć się tego kłopotu raz na zawsze, oferując olśniewającą jakość oraz ponadprzeciętną odporność na wszelkie pobrudzenia. Utrzymanie ich w czystości to sama przyjemność! Decydując się na szkło Lacobel z naszej klarownej oferty zyskują Państwo też możliwość wybrania kolorystyki z bogatego wzornika towaru. Tu też zachęcamy do kontaktu – jeżeli pragną Państwo dowiedzieć się więcej.


Lustra na wymiar i na zawsze!


Nikt nie ma niepewności co do tego, że obecność luster w domu jest ważna. Niemniej jednak nie zawsze można odnaleźć te po mistrzowsku dostosowane do wymiarów szafy, czy powierzchni w łazience. My wychodzimy vis-a-vis takim oczekiwaniom, dając dostęp do luster krojonych na miarę tych potrzeb!


Lustra na wymiar, które Państwo oferujemy to produkty :

  • dopracowane,
  • najwyższej jakości,
  • solidne i odporne na stłuczenia.
Skontaktuj się z nami:
Dodaj załącznik:9 + 5

Dane kontaktowe:

Paweł Wita
Ul. Wolności 15
44-323 Połomia

   691 952 906
  biuro.glassproject@gmail.com
  www.obraznaszkle.pl

NIP: 6472564948
REGON: 369482728

KONKURENCYJNE CENY
PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Zadbamy o to, by zdawały się być jednością z miejscem/elementem, jakiego ogólną częścią się staną. Wierzymy, iż zachęciliśmy Państwa do tego, ażeby skontaktować się z nami i zlecić wykonanie takich luster – perfekcyjnych pod każdym względem.


W szerokiej ofercie również: szkło hartowane i szkło lakierowane


To, że jesteśmy ekspertami w dziedzinie szkła, nie ulega niepewności. Nie mogło więc zabraknąć w prowadzonej przez nas szerokiej ofercie szkła lakierowanego, jakie idealnie się nadaje do wykorzystania w formie paneli szklanych w szafach, lub kuchniach. Nasza propozycja nie byłaby także kompletna, gdyby zabrakło w niej miejsca na szkło hartowane – równie doskonałe, jeżeli chodzi o uzupełnienie kuchni szklanymi panelami. Po skontaktowaniu się z nami, z chęcią udzielimy Państwu więcej informacji na temat każdej z tych propozycji, celem znakomitego stosowności opcji do preferencji.


W tym miejscu jednak zezwolimy sobie uchylić rąbka tajemnicy, jeżeli chodzi o szkło lakierowane. Umyślnie z myślą o Państwa różnorodnych gustach, dajemy dostęp do wielkich możliwości, jeśli chodzi o jego lakierowanie. Zamawiane u nas panele ze szkła lakierowanego mogą zdobyć Państwo w dowolnym odcieniu z następujących palet:

  • ral,
  • ica,
  • ncs.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Szkło
dekoracyjne, grafika


zobacz ofertę

Szkło
Lacobel


zobacz ofertę

Szkło
lakierowane


zobacz ofertę

Szkło
hartowane


zobacz ofertę

Lustra
na wymiar


zobacz ofertę

Sprzedaż
i montaż


zobacz ofertę

Drzwi
do szaf


zobacz ofertę

Ścianki
Szklane


zobacz ofertę

Każdy, kto choć odrobinę interesował się szczególnością tych palet, zdaje sobie sprawę z tego że są w rzeczywistości imponujące. Na koniec pozwolimy sobie jeszcze nadmienić, że oferujemy sprzedaż i montaż (w tym pomiar) w/w artykułów – w trosce o całkowitą satysfakcję każdego naszego Kontrahenta.


Jeżeli więc szkło dekoracyjne to coś, co wzbudza Państwa zainteresowanie – nie trzeba poszukiwać dalej. Prowadzona przez nas oferta zawiera wszystko, co perfekcyjne w tym temacie – co znacznie więcej w cenach, na które każdy może sobie zezwolić.


szkła dekoracyjne z możliwością
personalizacji nadruku

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY