Złomowanie pojazdów ☎ 502 620 705 ➤ Wycena i dojazd tego samego dnia! Szkło lakierowane na wymiar, szkło hartowane, szkło dekoracyjne, szkło Lacobel, grafika na szkle Osiek.

Szkło jednokolorowe nad blat do kuchni, lacobel do kuchni między szafki zamiast płytek, lustra na wymiar do łazienki i innych pomieszczeń, panele szklane lakierowane, panele szklane z grafiką, panele szklane hartowane, panele lacobel. Zapewniamy pomiar, sprzedaż oraz montaż. Obszar usług: Osiek - powiat staszowski.


ZADZWOŃ TERAZ
502 620 705

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Człowiekowi przenigdy nie przeszła fascynacja szkłem, mimo że przeminęły stulecia od pierwszego z nim spotkania. Nie ma drugiego materiału, który jest równocześnie tak delikatny i wytrzymały równocześnie! Nam także udzieliła się ta fascynacja, a oferta, jakiej reprezentacyjnym artykułem jest szkło dekoracyjne jest tego perfekcyjnym odzwierciedleniem.


Szklany świat – wyczekuje na Państwa!


W ostatnich latach dostrzega się obfity wzrost zainteresowania szklanymi dekoracjami. Mamy do czynienia z tak uniwersalnym materiałem, że nikogo nie powinno dziwić, jak porządnie wpasowuje się w każdą aranżację. Od współczesnego, po tradycyjne – wszelkie style upiększania mieszkalnych wnętrz będą doskonałym tłem dla tego rodzaju ozdoby, a dobrana grafika na szkle zwieńczy dzieło.


Proponowane przez nas szkła dekoracyjne bez zarzutu odnajdą się w dowolnym wnętrzu – jednak najlepiej ich charakter uwydatnią następujące pomieszczenia:

  • łazienka,
  • kuchnia,
  • sypialnia.

Szkło jest więc ulubieńcem zarówno dekoratorów wnętrz, jak oraz właścicieli domów – wszyscy w swoisty sposób wykorzystują jego wielofunkcyjny charakter, przystosowując go do własnych potrzeb.


SZKŁO – PIĘKNE, DEKORACYJNE, SOLIDNE
Z MONTAŻEM W DOBRYCH CENACH

W naszej szerokiej ofercie znajduje się kompletna gama jego inspirujących form – gotowych dekoracji dopasowanych do własnego szklanego świata w jego najczystszej formie!


Szkło Lacobel – wnętrze mieszkalne, które pokochasz!


Jednym z najpopularniejszych dziś wersji szklanych dekoracji, jest szkło Lacobel – jakie mamy przyjemność przedstawić w należącej do nas ogromnej ofercie. Być może Państwo spotkali już czasami tą szklaną formę, nie mając o tym zielonego pojęcia. Są to bowiem panele szklane, perfekcyjnie nadające się do ulokowania na ścianie.


Mamy wobec tego do czynienia z opcją, jaka powoli odsyła do lamusa standardową glazurę – oraz należy przyznać, że robi to w sposób niesłychanie praktyczny, i jakże designerski!


Wybrane walory szkła Lacobel:

  • fenomenalny oraz wybitnie efektowny wygląd,
  • szansa spersonalizowania własnych napisów na szkle,
  • łatwość utrzymania w czystości,
  • gładka powierzchnia – nieobecność fug.

Jedyni decydują się na panele Lakobel głównie z powodów estetycznych, inni – funkcjonalnych. Pewne jest niemniej jednak, że bez względu na powód – takie szkło, które można odnaleźć także w naszej idealnej ogromnej ofercie, jest zdecydowanie czymś, na co należałoby zwrócić uwagę urządzając domowe bądź też komercyjne wnętrza mieszkania.


Skontaktuj się z nami:
Dodaj załącznik:3 + 8

Dane kontaktowe:

MARCINIAK 2
   502 620 705
  marciniak2@op.pl
  www.zlomowaniepojazdu.pl

NIP: 7991813847
REGON: 140277121

KONKURENCYJNE CENY
PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Szkło lakierowane oraz szkło hartowane – w najładniejszej odsłonie!


Nasza oferta to niemniej jednak jeszcze więcej możliwości, chociaż wyżej zamienione propozycje są nie lada atrakcyjne, to pragnąc odpowiedzieć na potrzeby naszych wymagających Konsumentów w optymalny sposób poszerzyli opisującą nas ofertę także o inne odmiany szkła nadającego się do dekoracji wnętrz:


Jest to szkło:

  • lakierowane,
  • hartowane.

W pierwszym przypadku mamy do czynienia z panelami szklanymi, które idealnie nadają się do wyeksploatowania w kuchni, jak oraz szafach – w dowolnym wnętrzu. Ich wielkim atutem jest fakt, że dajemy Państwu możliwość polakierowania szkła odpowiednio na dowolny możliwy odcień.


Natomiast, jeżeli chodzi o szkło hartowane jest to rozwiązanie nadzwyczaj cenione i lubiane w formie kuchennych paneli szklanych. Wszystko, co wypada zrobić to skontaktować się z nami – będzie nam niezwykle miło móc zademonstrować Państwo plusy tej interesującej opcji.


Nasza oferta – jeszcze więcej do wyboru!


Świetnym uzupełnieniem powyższych zabiegów aranżacyjnych okazują się lustra na indywidualne zlecenie. To połączenie zalet powiązanych z optycznym zwiększeniem przestrzeni, w jakim się odnajdą – jest w rzeczy samej imponujące. Walory dekoracyjne i praktyczne luster są oczywiste, jednak w tym miejscu chcemy dołożyć, że nasze lustra na wymiar to te, które wolno nienagannie wcielić w każdą szafę oraz do jakiejkolwiek toalety.


POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Szkło
dekoracyjne, grafika


zobacz ofertę

Szkło
Lacobel


zobacz ofertę

Szkło
lakierowane


zobacz ofertę

Szkło
hartowane


zobacz ofertę

Lustra
na wymiar


zobacz ofertę

Sprzedaż
i montaż


zobacz ofertę

Drzwi
do szaf


zobacz ofertę

Ścianki
Szklane


zobacz ofertę

Troszczymy się o każdy pojedynczy atrybut zadowolenia naszych Konsumentów, skutkiem tego doglądając o sprzedaż, myślimy także o zapewnieniu odpowiedniego montażu – zajmiemy się tym od a do zet, zdejmując to z Państwa obowiązków. Nawet najpiękniejsze szkło, czy lustro będzie bezużyteczne, jeśli wymiarami nie wpasuje się w przeznaczone im miejsce. Jednakże zamawiając je u nas nie wypada się tym troskać – zatroszczymy się o sprzedaż i montaż (łącznie z pomiarem) fachowo i z radością.


Zatem korzystając z okazji, jeszcze raz zachęcamy do tego, żeby przyjrzeć się prowadzonej przez nas bogatej ogromnej ofercie. W razie akcesoryjnych pytań – służymy pomocą.


NASI STRATEGICZNI PARTNERZY