Szkło lakierowane na wymiar, szkło hartowane, szkło dekoracyjne, szkło Lacobel, grafika na szkle Ujście.

Szkło jednokolorowe nad blat do kuchni, lacobel do kuchni między szafki zamiast płytek, lustra na wymiar do łazienki i innych pomieszczeń, panele szklane lakierowane, panele szklane z grafiką, panele szklane hartowane, panele lacobel. Zapewniamy pomiar, sprzedaż oraz montaż. Obszar usług: Ujście - powiat pilski.


ZADZWOŃ TERAZ
502 620 705

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Człowiekowi nigdy nie przeszła fascynacja szkłem, pomimo że minęły wieki od pierwszego z nim spotkania. Żaden inny materiał nie jest równocześnie tak wytrzymały oraz tak delikatny w tym samym czasie! Nam też udzieliła się ta fascynacja, a oferta, której flagowym produktem jest szkło dekoracyjne jest tego najlepszym odzwierciedleniem.


Serdecznie zapraszamy do stworzonego przez nas szklanego świata !


Szklane dekoracje cieszą się minionymi czasy wyraźnie większą wziętością. Mamy do czynienia z tak wielofunkcyjnym materiałem, iż nikogo nie powinno dziwić, jak prawidłowo wpasowuje się w każdą aranżację. Od nowoczesnego, po sztampowe – wszelkie style upiększania wnętrz mieszkalnych będą imponującym tłem dla tego rodzaju dekoracji, a dobrana grafika na szkle zwieńczy dzieło.


Oferowane przez nas szkła ozdobne bez zarzutu odnajdą się w każdym wnętrzu – jednak najlepiej ich charakter podkreślą następujące pomieszczenia:

  • toaleta,
  • kuchnia,
  • sypialnia.

Każdy może skorzystać z walorów tego uniwersalnego materiału, dopasowując go do własnego „widzimisię” – korzystają z tego równie chętnie eksperci, jak i klienci prywatni.

SZKŁO – PIĘKNE, DEKORACYJNE, SOLIDNE
Z MONTAŻEM W DOBRYCH CENACH

W naszej idealnej szerokiej ofercie znajduje się kompletna gama jego inspirujących form – gotowych dekoracji dopasowanych do własnego szklanego świata w jego najczystszej odmianie!


Szkło Lacobel – wnętrze mieszkalne, jakie pokochasz!


Jednym z najpopularniejszych dziś wersji szklanych ozdób, jest szkło Lacobel – jakie mamy przyjemność przedstawić w należącej do nas ofercie. Być może Państwo spotkali już czasami tą szklaną formę, nie mając o tym bladego pojęcia. Są to bo panele szklane, idealnie nadające się do umieszczenia na ścianie.


Mamy w związku z tym do czynienia z alternatywą, która powoli odsyła do lamusa szablonową glazurę – i trzeba przyznać, że robi to w sposób bardzo praktyczny, i jakże designerski !


Wybrane zalety szkła Lacobel:

  • fenomenalny i bardzo efektowny wygląd,
  • możliwość spersonalizowania dodatkowych napisów na szkle,
  • łatwość utrzymania w czystości,
  • gładka powierzchnia – brak fug.

Jedyni decydują się na panele Lakobel w zasadzie z przyczyn estetycznych, inni – wydajnych. Pewne jest jednakże, że bez względu na powód – takie szkło, które wolno znaleźć również w należącej do nas ofercie, jest zdecydowanie czymś, na co należałoby zwrócić szczególną uwagę aranżując domowe lub ewentualnie komercyjne wnętrza mieszkania.


Szkło lakierowane i szkło hartowane – w najpiękniejszej edycji!


Stworzona przez nas oferta to jednakże jeszcze więcej możliwości, choć wyżej zamienione propozycje są nie lada atrakcyjne, to chcąc odpowiedzieć na potrzeby naszych wymagających Kontrahentów w perfekcyjny sposób poszerzyli naszą profesjonalną ofertę także o inne formy szkła nadającego się do dekoracji mieszkalnych wnętrz:


Jest to szkło:

  • lakierowane,
  • hartowane.
Skontaktuj się z nami:
Dodaj załącznik:0 + 5

Dane kontaktowe:


   502 620 705
  rpf@rpf.pl
  www.SzkloLakierowane.pl

KONKURENCYJNE CENY
PROFESJONALNA OBSŁUGA!

W pierwszym wypadku mamy do czynienia z panelami szklanymi, jakie znakomicie nadają się do zagospodarowania w kuchni, jak i szafach – w dowolnym wnętrzu. Największy plus tego rozwiązania to na pewno fakt, że można uzyskać niemal dowolny odcień zamawianego u nas szkła – mamy taką szansę jego lakierowania.


Natomiast, jeśli chodzi o szkło hartowane jest to rozwiązanie niezwykle doceniane i lubiane w formie kuchennych paneli szklanych. Wystarczy jedynie się z nami skontaktować, a z radością opowiemy o wszelkich zaletach tego nowomodnego rozwiązania.


Nasza oferta – jeszcze więcej do wyboru !


Następna propozycja z prowadzonej przez nas witryny to lustra na indywidualne zlecenie, które doskonale nadają się do wypełnienia powyższych aranżacji. To połączenie zalet powiązanych z optycznym zwiększeniem przestrzeni,w jakim się znajdą – jest w rzeczy samej imponujące. Walory dekoracyjne oraz rzeczowe luster są oczywiste, jednakże w tym miejscu pragniemy dorzucić, że nasze lustra na wymiar to te, które można znakomicie wkomponować w jakąkolwiek szafę oraz do jakiejkolwiek łazienki.


POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Szkło
dekoracyjne, grafika


zobacz ofertę

Szkło
Lacobel


zobacz ofertę

Szkło
lakierowane


zobacz ofertę

Szkło
hartowane


zobacz ofertę

Lustra
na wymiar


zobacz ofertę

Sprzedaż
i montaż


zobacz ofertę

Drzwi
do szaf


zobacz ofertę

Ścianki
Szklane


zobacz ofertę

Złożoność opisującej nas oferty wyraża się także tym, że nie jedynie sprzedajemy wszystkie wyżej wymienione cuda ozdobne, jednakowoż również oprócz sprzedaży, zapewniamy oraz montaż. Na nic jakkolwiek nie przydałoby się zamówione lustro, czy szkło dekoracyjne, gdyby nie pasowało wymiarami do wnętrza. Jednakże zamawiając je u nas nie trzeba się tym niepokoić – zatroszczymy się o sprzedaż i montaż (łącznie z pomiarem) kompetentnie i z radością.


Nie zostaje nam nic innego, jak serdecznie zachęcić Państwa do skorzystania z opisującej nas propozycji. Jeżeli pojawią się jakiekolwiek pomocnicze pytania – jesteśmy do dyspozycji.


NASI STRATEGICZNI PARTNERZY