Szkło lakierowane na wymiar, szkło hartowane, szkło dekoracyjne, szkło Lacobel, grafika na szkle Pniewy.

Szkło jednokolorowe nad blat do kuchni, lacobel do kuchni między szafki zamiast płytek, lustra na wymiar do łazienki i innych pomieszczeń, panele szklane lakierowane, panele szklane z grafiką, panele szklane hartowane, panele lacobel. Zapewniamy pomiar, sprzedaż oraz montaż. Obszar usług: Pniewy - powiat szamotulski.


ZADZWOŃ TERAZ
502 620 705

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Człowiekowi przenigdy nie przeszła fascynacja szkłem, pomimo że minęły wieki od pierwszego z nim spotkania. Żaden inny materiał nie jest jednocześnie tak wytrzymały oraz tak delikatny jednocześnie! Nam także udzieliła się ta fascynacja, a propozycja, której reprezentacyjnym artykułem jest szkło dekoracyjne jest tego najlepszym odzwierciedleniem.


Uprzejmie zapraszamy do naszego szklanego świata !


Szklane ozdoby cieszą się ostatnimi czasy ewidentnie większą popularnością. Mamy do czynienia z tak uniwersalnym materiałem, że nikogo nie powinno zadziwiać, jak dobrze wpasowuje się w jakąkolwiek aranżację. Od współczesnego, po szablonowe – wszystkie style ozdabiania mieszkalnych wnętrz będą świetnym tłem dla tego typu ozdoby, a odpowiednia grafika na szkle zwieńczy dzieło.


Proponowane przez nas szkła dekoracyjne bezbłędnie odnajdą się w dowolnym wnętrzu – jednak najprawidłowiej ich charakter podkreślą następujące pomieszczenia:

  • łazienka,
  • kuchnia,
  • sypialnia.

Szkło jest w następstwie tego ulubieńcem zarówno dekoratorów mieszkalnych wnętrz, jak i właścicieli domów – wszyscy w swoisty sposób wykorzystują jego wielofunkcyjny charakter, dopasowując go do własnych pragnień.

SZKŁO – PIĘKNE, DEKORACYJNE, SOLIDNE
Z MONTAŻEM W DOBRYCH CENACH

W prowadzonej przez nas ofercie znajduje się cała gama jego inspirujących form – gotowych dekoracji dopasowanych do swojego szklanego świata w jego najczystszej formie!


Szkło Lacobel – wnętrze, które pokochasz!


Jednym z najpopularniejszych dzisiaj odsłon szklanych zdobień, jest szkło Lacobel – jakie mamy przyjemność zaprezentować w prowadzonej przez nas ofercie. Być może Państwo spotkali już niekiedy tą szklaną formę, nie mając o tym bladego pojęcia. Są to bo panele szklane, idealnie nadające się do ulokowania na ścianie.


To współczesna alternatywa dla klasycznych płytek i wypada przyznać, że mało kto umie sobie odmówić skorzystania z jej właściwości !


Wybrane zalety szkła Lacobel:

  • dopracowany oraz unikatowy image,
  • możliwość spersonalizowania dodatkowych napisów na szkle,
  • łatwość utrzymania w czystości,
  • gładka nawierzchnia – nieobecność fug.

Jedyni decydują się na panele Lakobel głównie z przyczyn estetycznych, inni – funkcjonalnych. Miarodajne jest jednakże, że bez względu na powód – takie szkło, jakie wolno znaleźć także w naszej ogromnej ofercie, jest zdecydowanie czymś, na co należałoby zwrócić uwagę urządzając domowe bądź też komercyjne wnętrza domu.


Szkło lakierowane i szkło hartowane – w najpiękniejszej odsłonie!


Nasza oferta to niemniej jednak jeszcze więcej możliwości, chociaż wyżej wymienione propozycje są nie lada atrakcyjne, to pragnąc odpowiedzieć na potrzeby na szych wymagających Klientów w perfekcyjny sposób poszerzyli naszą profesjonalną propozycję także o inne odmiany szkła nadającego się do dekoracji wnętrz mieszkalnych:


Jest to szkło:

  • lakierowane,
  • hartowane.
Skontaktuj się z nami:
Dodaj załącznik:1 + 6

Dane kontaktowe:


   502 620 705
  rpf@rpf.pl
  www.SzkloLakierowane.pl

KONKURENCYJNE CENY
PROFESJONALNA OBSŁUGA!

W pierwszym przypadku mamy do czynienia z panelami szklanymi, jakie po mistrzowsku nadają się do wyeksploatowania w kuchni, jak oraz szafach – w dowolnym wnętrzu. Ich obfitym pozytywem jest fakt, iż zapewniamy Państwu szansę polakierowania szkła odpowiednio na dowolny możliwy odcień.


Tudzież, jeżeli gra toczy się o szkło hartowane jest to rozwiązanie niezmiernie cenione i lubiane w formie kuchennych paneli szklanych. Wystarczy się z nami skontaktować, a z przyjemnością opowiemy o wszystkich zaletach tego współczesnego rozwiązania.


Prowadzona przez nas propozycja – jeszcze więcej do wyboru !


Znakomitym uzupełnieniem powyższych zabiegów aranżacyjnych okazują się lustra na wymiar. To połączenie zalet związanych z optycznym powiększeniem przestrzeni,w jakim się odnajdą – jest ściśle mówiąc imponujące. Walory dekoracyjne oraz praktyczne luster są ewidentne, niemniej jednak w tym miejscu chcemy dołączyć, że nasze lustra na wymiar to te, które wolno bezbłędnie wcielić w każdą szafę i do jakiejkolwiek toalety.


POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Szkło
dekoracyjne, grafika


zobacz ofertę

Szkło
Lacobel


zobacz ofertę

Szkło
lakierowane


zobacz ofertę

Szkło
hartowane


zobacz ofertę

Lustra
na wymiar


zobacz ofertę

Sprzedaż
i montaż


zobacz ofertę

Drzwi
do szaf


zobacz ofertę

Ścianki
Szklane


zobacz ofertę

Dbamy o jakikolwiek indywidualny atrybut zadowolenia naszych Kontrahentów, dlatego doglądając o sprzedaż, myślimy także o zapewnieniu właściwego montażu – zajmiemy się tym od a do zet, zdejmując to z Państwa obowiązków. Nawet najpiękniejsze szkło, lub lustro będzie bezużyteczne, jeżeli wymiarami nie wpasuje się w przeznaczone im miejsce. Jednak zamawiając je u nas nie należy się tym niepokoić – zatroszczymy się o sprzedaż oraz montaż (łącznie z pomiarem) kompetentnie i z radością.


Wobec tego korzystając z okazji, jeszcze raz zachęcamy do tego, ażeby przyjrzeć się naszej profesjonalnej bogatej ogromnej ofercie. W razie dodatkowych pytań – służymy pomocą.


NASI STRATEGICZNI PARTNERZY