Szkło lakierowane na wymiar, szkło hartowane, szkło dekoracyjne, szkło Lacobel, grafika na szkle Poniec.

Szkło jednokolorowe nad blat do kuchni, lacobel do kuchni między szafki zamiast płytek, lustra na wymiar do łazienki i innych pomieszczeń, panele szklane lakierowane, panele szklane z grafiką, panele szklane hartowane, panele lacobel. Zapewniamy pomiar, sprzedaż oraz montaż. Obszar usług: Poniec - powiat gostyński.


ZADZWOŃ TERAZ
502 620 705

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Człowiekowi przenigdy nie przeszła fascynacja szkłem, pomimo że minęły stulecia od pierwszego z nim spotkania. Żaden inny materiał nie jest równocześnie tak wytrzymały oraz tak delikatny jednocześnie! Nam także udzieliła się ta fascynacja, a propozycja, której reprezentacyjnym produktem jest szkło dekoracyjne jest tego perfekcyjnym odzwierciedleniem.


Szklany świat – oczekuje na Państwa !


Szklane dekoracje cieszą się minionymi czasy wyraźnie większą wziętością. Mamy do czynienia z tak uniwersalnym materiałem, że nikogo nie powinno zdumiewać, jak dobrze wpasowuje się w każdą aranżację. Od nowomodnego, po schematyczne – wszystkie style przystrajania wnętrz będą doskonałym tłem dla tego typu dekoracji, a odpowiednia grafika na szkle zwieńczy dzieło.


Oferowane przez nas szkła dekoracyjne doskonale odnajdą się w każdym wnętrzu – jednak najodpowiedniej ich charakter uwydatnią następujące pomieszczenia:

  • toaleta,
  • kuchnia,
  • sypialnia.

Każdy może skorzystać z walorów tego uniwersalnego materiału, dostosowując go do własnego „widzimisię” – korzystają z tego równie entuzjastycznie specjaliści, jak oraz klienci prywatni.

SZKŁO – PIĘKNE, DEKORACYJNE, SOLIDNE
Z MONTAŻEM W DOBRYCH CENACH

W opisującej nas ogromnej ofercie znajduje się kompletna gama jego inspirujących form – gotowych dekoracji dopasowanych do swojego szklanego świata w jego najczystszej odmianie!


Szkło Lacobel – wnętrze mieszkalne, które pokochasz!


Jednym z najpopularniejszych dziś wersji szklanych dekoracji, jest szkło Lacobel – jakie mamy przyjemność przedstawić w naszej klarownej ofercie. Jest szansa, iż już Państwo zetknęli się z tym szkłem – nawet o tym nie wiedząc. Są to bo panele szklane, perfekcyjnie nadające się do umieszczenia na ścianie.


To nowoczesna alternatywa dla klasycznych płytek oraz należy przyznać, że mało kto potrafi sobie odmówić skorzystania z jej właściwości !


Wybrane walory szkła Lacobel:

  • fenomenalny oraz wybitnie efektowny wygląd,
  • szansa spersonalizowania dodatkowych napisów na szkle,
  • prostota utrzymania w czystości,
  • gładka powierzchnia – brak fug.

Jedyni decydują się na panele Lakobel głównie z powodów estetycznych, inni – funkcjonalnych. Miarodajne jest jednak, że bez względu na powód – takie szkło, które można znaleźć również w naszej profesjonalnej szerokiej ofercie, jest zdecydowanie czymś, na co należałoby zwrócić uwagę aranżując domowe bądź komercyjne wnętrza domu.


Szkło lakierowane i szkło hartowane – w najpiękniejszej edycji!


Nasza oferta to niemniej jednak jeszcze więcej możliwości, chociaż wyżej zamienione propozycje są nie lada atrakcyjne, to pragnąc odpowiedzieć na potrzeby naszych wymagających Klientów w maksymalny sposób poszerzyli naszą idealną propozycję też o inne odmiany szkła nadającego się do dekoracji wnętrz mieszkalnych:


Jest to szkło:

  • lakierowane,
  • hartowane.
Skontaktuj się z nami:
Dodaj załącznik:10 + 3

Dane kontaktowe:


   502 620 705
  rpf@rpf.pl
  www.SzkloLakierowane.pl

KONKURENCYJNE CENY
PROFESJONALNA OBSŁUGA!

W pierwszym przypadku mamy do czynienia z panelami szklanymi, jakie bezbłędnie nadają się do wyeksploatowania w kuchni, jak i szafach – w dowolnym wnętrzu. Ich wielkim plusem jest fakt, że dajemy Państwu szansę polakierowania szkła odpowiednio na dowolny możliwy odcień.


Tudzież, jeżeli chodzi o szkło hartowane jest to rozwiązanie bardzo respektowane i lubiane w formie kuchennych paneli szklanych. Wystarczy jedynie się z nami skontaktować, a z radością opowiemy o wszystkich zaletach tego współczesnego rozwiązania.


Mamy jeszcze dużo do zaproponowania !


Imponującym uzupełnieniem powyższych zabiegów aranżacyjnych okazują się lustra na indywidualne zamówienie. Żaden inny detal wyposażenia nie wnosi tak licznych zalet do powierzchni, związanych z optycznym ich powiększeniem. Walory dekoracyjne oraz praktyczne luster są wyraziste, niemniej jednak w tym miejscu chcemy dołożyć, że nasze lustra na wymiar to te, które wolno bezbłędnie wkomponować w jakąkolwiek szafę oraz do każdej toalety.


POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Szkło
dekoracyjne, grafika


zobacz ofertę

Szkło
Lacobel


zobacz ofertę

Szkło
lakierowane


zobacz ofertę

Szkło
hartowane


zobacz ofertę

Lustra
na wymiar


zobacz ofertę

Sprzedaż
i montaż


zobacz ofertę

Drzwi
do szaf


zobacz ofertę

Ścianki
Szklane


zobacz ofertę

Złożoność opisującej nas propozycji wyraża się także tym, że nie tylko sprzedajemy wszystkie wyżej wymienione cuda ozdobne, niemniej jednak też prócz sprzedaży, zapewniamy oraz montaż. Nawet najpiękniejsze szkło, lub lustro będzie bezużyteczne, jeśli wymiarami nie wpasuje się w przeznaczone im miejsce. Jednakże zamawiając je u nas nie wypada się tym martwić – zadbamy o sprzedaż oraz montaż (łącznie z pomiarem) kompetentnie oraz z radością.


Nie pozostaje nam nic innego, jak serdecznie nakłonić Państwa do skorzystania z prowadzonej przez nas propozycji. Jeśli pojawią się jakieś ponadprogramowe pytania – jesteśmy do dyspozycji.


NASI STRATEGICZNI PARTNERZY