Szkło lakierowane na wymiar, szkło hartowane, szkło dekoracyjne, szkło Lacobel, grafika na szkle Rogoźno.

Szkło jednokolorowe nad blat do kuchni, lacobel do kuchni między szafki zamiast płytek, lustra na wymiar do łazienki i innych pomieszczeń, panele szklane lakierowane, panele szklane z grafiką, panele szklane hartowane, panele lacobel. Zapewniamy pomiar, sprzedaż oraz montaż. Obszar usług: Rogoźno - powiat obornicki.


ZADZWOŃ TERAZ
502 620 705

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Człowiekowi przenigdy nie przeszła fascynacja szkłem, pomimo że przeminęły wieki od pierwszego z nim spotkania. Nie ma drugiego materiału, który jest równocześnie tak delikatny i wytrzymały jednocześnie! Nam też udzieliła się ta fascynacja, a propozycja, jakiej flagowym produktem jest szkło dekoracyjne jest tego perfekcyjnym odzwierciedleniem.


Szklany świat – oczekuje na Państwa !


W minionych latach dostrzega się kolosalny wzrost zainteresowania szklanymi ozdobami. Nic paradoksalnego, w ostateczności jest to materiał, który umie się perfekcyjnie wpisać w nieomalże dowolną aranżację wnętrza. Od nowoczesnego, po tradycyjne – wszelkie style ozdabiania wnętrz będą perfekcyjnym tłem dla tego typu dekoracji, a dobrana grafika na szkle zwieńczy dzieło.


Oferowane przez nas szkła ozdobne bez zarzutu odnajdą się w dowolnym wnętrzu – niemniej jednak najlepiej ich charakter uwydatnią następujące pomieszczenia:

  • toaleta,
  • kuchnia,
  • sypialnia.

Każdy może skorzystać z walorów tego uniwersalnego materiału, dopasowując go do własnego „widzimisię” – korzystają z tego równie z przyjemnością fachowcy, jak oraz kontrahenci prywatni.

SZKŁO – PIĘKNE, DEKORACYJNE, SOLIDNE
Z MONTAŻEM W DOBRYCH CENACH

W opisującej nas szerokiej ofercie znajduje się kompletna gama jego inspirujących form – gotowych dekoracji dopasowanych do własnego szklanego świata w jego najczystszej formie!


Szkło Lacobel – wnętrze, jakie pokochasz!


Jednym z najpopularniejszych dziś wersji szklanych dekoracji, jest szkło Lacobel – które mamy przyjemność przedstawić w naszej klarownej szerokiej ofercie. Jest szansa, że już Państwo zetknęli się z tym szkłem – nawet o tym nie wiedząc. Są to albowiem panele szklane, po mistrzowsku nadające się do ulokowania na ścianie.


To współczesna alternatywa dla klasycznych płytek i wypada przyznać, że mało kto umie sobie odmówić skorzystania z jej właściwości !


Wybrane zalety szkła Lacobel:

  • fenomenalny i niezwykle efektowny wygląd,
  • szansa spersonalizowania własnych tekstów na szkle,
  • prostota utrzymania w czystości,
  • gładka powierzchnia – nieobecność fug.

Jedyni decydują się na panele Lakobel w zasadzie z przyczyn estetycznych, inni – funkcjonalnych. Pewne jest niemniej jednak, że bez względu na powód – takie szkło, które wolno znaleźć też w prowadzonej przez nas ogromnej ofercie, jest zdecydowanie czymś, na co należałoby zwrócić uwagę urządzając domowe lub komercyjne wnętrza.


Szkło lakierowane oraz szkło hartowane – w najpiękniejszej odsłonie!


Nasza propozycja to niemniej jednak jeszcze więcej możliwości, chociaż wyżej wymienione propozycje są nie lada atrakcyjne, to pragnąc odpowiedzieć na potrzeby naszych wymagających Kontrahentów w perfekcyjny sposób poszerzyli naszą klarowną ofertę też o inne formy szkła nadającego się do ozdoby mieszkalnych wnętrz:


Jest to szkło:

  • lakierowane,
  • hartowane.
Skontaktuj się z nami:
Dodaj załącznik:9 + 8

Dane kontaktowe:


   502 620 705
  rpf@rpf.pl
  www.SzkloLakierowane.pl

KONKURENCYJNE CENY
PROFESJONALNA OBSŁUGA!

W pierwszym wypadku mamy do czynienia z panelami szklanymi, jakie doskonale nadają się do dyspozycji w kuchni, jak oraz szafach – w dowolnym wnętrzu. Najogromniejszy plus tego rozwiązania to na pewno fakt, że wolno uzyskać niemal dowolny odcień zamawianego u nas szkła – mamy taką możliwość jego lakierowania.


Natomiast, jeżeli gra toczy się o szkło hartowane jest to rozwiązanie bardzo doceniane i lubiane w formie kuchennych paneli szklanych. Wszystko, co należy zrobić to skontaktować się z nami – będzie nam niezmiernie miło móc przedstawić Państwo walory tej interesującej alternatywy.


Prowadzona przez nas oferta – jeszcze więcej do wyboru !


Wspaniałym uzupełnieniem powyższych zabiegów aranżacyjnych okazują się lustra na indywidualne zamówienie. To połączenie zalet połączonych z optycznym zwiększeniem przestrzeni,w jakim się odnajdą – jest rzeczywiście imponujące. Walory dekoracyjne i rzeczowe luster są dobitne, jednak w tym miejscu pragniemy doliczyć, że nasze lustra na wymiar to te, które można nienagannie wkomponować w jakąkolwiek szafę i do jakiejkolwiek toalety.


POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Szkło
dekoracyjne, grafika


zobacz ofertę

Szkło
Lacobel


zobacz ofertę

Szkło
lakierowane


zobacz ofertę

Szkło
hartowane


zobacz ofertę

Lustra
na wymiar


zobacz ofertę

Sprzedaż
i montaż


zobacz ofertę

Drzwi
do szaf


zobacz ofertę

Ścianki
Szklane


zobacz ofertę

Dbamy o każdy indywidualny aspekt zadowolenia naszych Konsumentów, właśnie dlatego doglądając o sprzedaż, myślimy także o zapewnieniu właściwego montażu – zajmiemy się tym od a do zet, zdejmując to z Państwa obowiązków. Nawet najpiękniejsze szkło, czy lustro będzie bezużyteczne, jeśli wymiarami nie wpasuje się w przeznaczone im miejsce. Mimo to zamawiając je u nas nie wypada się tym troskać – zatroszczymy się o sprzedaż i montaż (łącznie z pomiarem) kompetentnie oraz z radością.


Wobec tego korzystając z okazji, jeszcze raz zachęcamy do tego, ażeby przyjrzeć się naszej klarownej bogatej ogromnej ofercie. Jeżeli pojawią się jakiekolwiek pomocnicze pytania – jesteśmy do dyspozycji.


NASI STRATEGICZNI PARTNERZY