Szkło lakierowane na wymiar, szkło hartowane, szkło dekoracyjne, szkło Lacobel, grafika na szkle Rzepin.

Szkło jednokolorowe nad blat do kuchni, lacobel do kuchni między szafki zamiast płytek, lustra na wymiar do łazienki i innych pomieszczeń, panele szklane lakierowane, panele szklane z grafiką, panele szklane hartowane, panele lacobel. Zapewniamy pomiar, sprzedaż oraz montaż. Obszar usług: Rzepin - powiat słubicki.


ZADZWOŃ TERAZ
502 620 705

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Człowiekowi przenigdy nie przeszła fascynacja szkłem, mimo że upłynęły wieki od pierwszego z nim spotkania. Żaden inny materiał nie jest jednocześnie tak wytrzymały i tak delikatny jednocześnie! Nam również udzieliła się ta fascynacja, a oferta, której sztandarowym artykułem jest szkło dekoracyjne jest tego najlepszym odzwierciedleniem.


Szklany świat – czeka na Państwa !


Szklane ozdoby cieszą się minionymi czasy widocznie większą wziętością. Nic wątpliwego, w końcu jest to materiał, który umie się bez zarzutu wpisać w niemal dowolną aranżację wnętrza domu. Od współczesnego, po sztampowe – wszystkie style ozdabiania wnętrz będą idealnym tłem dla tego typu ozdoby, a odpowiednia grafika na szkle zwieńczy dzieło.


Oferowane przez nas szkła dekoracyjne do perfekcji odnajdą się w dowolnym wnętrzu – jednakże najporządniej ich charakter uwydatnią następujące pomieszczenia:

  • łazienka,
  • kuchnia,
  • sypialnia.

Szkło jest więc ulubieńcem zarówno dekoratorów mieszkalnych wnętrz, jak i posiadaczy domów – wszyscy w swoisty sposób wykorzystują jego wielofunkcyjny charakter, przystosowując go do własnych pragnień.

SZKŁO – PIĘKNE, DEKORACYJNE, SOLIDNE
Z MONTAŻEM W DOBRYCH CENACH

W należącej do nas szerokiej ofercie znajduje się cała gama jego inspirujących form – gotowych dekoracji dopasowanych do swojego szklanego świata w jego najczystszej formie!


Szkło Lacobel – wnętrze, które pokochasz!


Jednym z najpopularniejszych dziś odsłon szklanych zdobień, jest szkło Lacobel – jakie mamy przyjemność zaprezentować w naszej ofercie. Być może Państwo spotkali już niekiedy tą szklaną formę, nie mając o tym zielonego pojęcia. Są to albowiem panele szklane, nienagannie nadające się do umieszczenia na ścianie.


To nowoczesna alternatywa dla klasycznych płytek i trzeba przyznać, że mało kto potrafi sobie odmówić skorzystania z jej właściwości !


Wybrane plusy szkła Lacobel:

  • fenomenalny i niesłychanie efektowny wygląd,
  • szansa spersonalizowania dodatkowych tekstów na szkle,
  • łatwość utrzymania w czystości,
  • gładka nawierzchnia – nieobecność fug.

Jedyni decydują się na panele Lakobel po największej części z powodów estetycznych, inni – wydajnych. Pewne jest jednakże, że bez względu na powód – takie szkło, jakie można znaleźć także w naszej idealnej ofercie, jest zdecydowanie czymś, na co należałoby zwrócić uwagę aranżując domowe lub komercyjne wnętrza mieszkania.


Szkło lakierowane i szkło hartowane – w najładniejszej odsłonie!


Prowadzona przez nas propozycja to jednakże jeszcze więcej możliwości, chociaż wyżej zamienione oferty są nie lada interesujące, to pragnąc odpowiedzieć na potrzeby naszych wymagających Konsumentów w maksymalny sposób poszerzyli naszą najlepszą propozycję również o inne formy szkła nadającego się do dekoracji wnętrz:


Jest to szkło:

  • lakierowane,
  • hartowane.
Skontaktuj się z nami:
Dodaj załącznik:6 + 10

Dane kontaktowe:


   502 620 705
  rpf@rpf.pl
  www.SzkloLakierowane.pl

KONKURENCYJNE CENY
PROFESJONALNA OBSŁUGA!

W pierwszym wypadku mamy do czynienia z panelami szklanymi, które perfekcyjnie nadają się do dyspozycji w kuchni, jak oraz szafach – w dowolnym wnętrzu. Ich wielkim atutem jest fakt, że dajemy Państwu możliwość polakierowania szkła odpowiednio na dowolny możliwy kolor.


Natomiast, jeśli chodzi o szkło hartowane jest to rozwiązanie niezwykle szanowane oraz lubiane w formie kuchennych paneli szklanych. Wszystko, co wypada zrobić to skontaktować się z nami – będzie nam niesłychanie miło móc przedstawić Państwo walory tej interesującej opcji.


Mamy jeszcze wiele do zaoferowania !


Świetnym dopełnieniem powyższych zabiegów aranżacyjnych okazują się lustra na indywidualne zlecenie. Żaden inny element wyposażenia nie wnosi tak licznych zalet do przestrzeni, połączonych z optycznym ich powiększeniem. Walory dekoracyjne oraz rzeczowe luster są dobitne, niemniej jednak w tym miejscu chcemy dołożyć, że nasze lustra na wymiar to te, które wolno idealnie wkomponować w jakąkolwiek szafę oraz do każdej łazienki.


POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Szkło
dekoracyjne, grafika


zobacz ofertę

Szkło
Lacobel


zobacz ofertę

Szkło
lakierowane


zobacz ofertę

Szkło
hartowane


zobacz ofertę

Lustra
na wymiar


zobacz ofertę

Sprzedaż
i montaż


zobacz ofertę

Drzwi
do szaf


zobacz ofertę

Ścianki
Szklane


zobacz ofertę

Dbamy o jakikolwiek indywidualny atrybut zadowolenia naszych Klientów, dlatego doglądając o sprzedaż, myślimy też o zapewnieniu należytego montażu – zajmiemy się tym od a do zet, zdejmując to z Państwa obowiązków. Na nic przecież nie przydałoby się zamówione lustro, czy szkło dekoracyjne, gdyby nie pasowało wymiarami do wnętrza. Jednak zamawiając je u nas nie należy się tym niepokoić – zatroszczymy się o sprzedaż i montaż (łącznie z pomiarem) fachowo i z radością.


Nie zostaje nam nic innego, jak serdecznie nakłonić Państwa do skorzystania z naszej idealnej propozycji. W razie dodatkowych pytań – służymy pomocą.


NASI STRATEGICZNI PARTNERZY