☎ 602 650 367 ➤ Szkło lakierowane na wymiar, szkło hartowane, szkło dekoracyjne, szkło Lacobel, grafika na szkle Ścinawa.

Szkło jednokolorowe nad blat do kuchni, lacobel do kuchni między szafki zamiast płytek, lustra na wymiar do łazienki i innych pomieszczeń, panele szklane lakierowane, panele szklane z grafiką, panele szklane hartowane, panele lacobel. Zapewniamy pomiar, sprzedaż oraz montaż. Obszar usług: Ścinawa - powiat lubiński.


ZADZWOŃ TERAZ
602 650 367

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Szkło to idealny materiał. Oszałamia w dowolnym względzie – rozpocząwszy od tego, w jaki sposób powstaje. To lekkość, transparentność oraz siła są własnościami, które pociągają człowieka do szkła od dawien dawna. Jednakże to, co się zmieniło na powierzchni lat, to z pewnością możliwości użycia szkła w opisującej nas powszedniości. Mamy radość przedstawić Państwu ofertę, której istotą jest naturalnie dzisiejszy sposób wykorzystania szkła, zgodny ze współczesnymi wyczekiwaniami.


Szkło dekoracyjne – na miarę XXI wieku


Potrafimy tworzyć cuda z tego materiału, a szkło dekoracyjne, jakie pragniemy Państwu przedstawić w ramach opisującej nas oferty jest tego najlepszym dowodem. Jest praktycznie niczym ograniczona dowolność jego wyeksploatowania – każdy odnajdzie na nie swój prywatny sposób.


Najpopularniejsze niemniej jednak okazuje się użycie paneli ze szkła ozdobnego w przestrzeni kuchennej, jak oraz rozwiązaniach meblowych typu szafa. Zezwolimy sobie zaznaczyć w tym miejscu, że nasza idealna oferta to szansa skorzystania z niezwykłej personalizacji szkła dekoracyjnego w w samej rzeczy przekonującej cenie. Właściwie niemal dowolna grafika może być przez nas przełożona na ten zdobny szczegół powierzchni. Po więcej szczegółów – uprzejmie zapraszamy do kontaktu.

SZKŁO – PIĘKNE, DEKORACYJNE, SOLIDNE
Z MONTAŻEM W DOBRYCH CENACH

Szkło Lacobel – inne aniżeli typowe


Wypatrując interesującego rozwiązania do wykończenia wymarzonej kuchni, należałoby zwrócić się w stronę paneli, legendarnych jako szkło Lacobel. To nadzwyczaj charakterystyczna forma szkła, która z dnia na dzień cieszy się coraz to pokaźniejszą popularnością.


Nic dziwnego – w końcu szkło Lacobel jest:

  • w rzeczy samej śliczne,
  • niezmiernie uniwersalne,
  • proste w czyszczeniu.

Nie ma fug – a te, jak rozumie się samo przez się są koszmarem niejednej gospodyni domowej, gdy kuchnia jest pokryta stereotypowymi kafelkami. Panele szklane do kuchni oraz szaf pozwalają pozbyć się tego problemu raz na zawsze, proponując wspaniałą jakość oraz fenomenalną odporność na wszelkie pobrudzenia. Utrzymanie ich w czystości to sama radość! Decydując się na szkło Lacobel z naszej profesjonalnej oferty zyskują Państwo również możliwość wybrania kolorystyki z bogatego wzornika produktu. Ponownie, gorąco zapraszamy do kontaktu z stworzonym przez nas sklepem, jeżeli wyłącznie intryguje Państwa więcej informacji na temat paneli Lacobel.


Lustra na wymiar i na zawsze!


To, że lustra muszą się odszukać w każdym domu – jest wyraźne. Czasami jednakże nie ma się możliwości odszukania tych po mistrzowsku dopasowanych w ramach masowo wytwarzanych propozycji. My wychodzimy naprzeciw takim wymaganiom, przynosząc dostęp do luster krojonych na miarę tych potrzeb!


Lustra na zamówienie, jakie Państwo oferujemy to towary :

  • dopracowane,
  • najwyższej jakości,
  • solidne i wytrzymałe.

Zadbamy o to, aby zdawały się być integralnością z miejscem/elementem, którego całościową częścią się staną. Wierzymy, że zachęciliśmy Państwa do tego, ażeby skontaktować się z nami i powierzyć wykonanie takich luster – doskonałych pod każdym względem.

Skontaktuj się z nami:
Dodaj załącznik:5 + 2

Dane kontaktowe:

PIOTR KAMIŃSKI "KAMIŃSKI GLAS STUDIO"
Ul. Partyzantów 1/2
51-672 Wrocław

   602 650 367
  biuro@glasstudio.com.pl
  www.SzkloLakierowane.pl

NIP: 8981039424
REGON: 930073275

KONKURENCYJNE CENY
PROFESJONALNA OBSŁUGA!

W ofercie także: szkło hartowane i szkło lakierowane


Jeśli chodzi o towary szklane – jesteśmy profesjonalistami. Nie mogło w związku z tym zabraknąć w opisującej nas ofercie szkła lakierowanego, jakie znakomicie się nadaje do wykorzystania w formie paneli szklanych w szafach, czy kuchniach. Prowadzona przez nas oferta nie byłaby też kompletna, gdyby zabrakło w niej miejsca na szkło hartowane – równie perfekcyjne, jeśli chodzi o dopełnienie kuchni szklanymi panelami. Po skontaktowaniu się z nami, z chęcią udzielimy Państwu znacznie więcej wiadomości na temat każdej z tych propozycji, celem perfekcyjnego dopasowania opcji do preferencji.


W tym miejscu niemniej jednak pozwolimy sobie uchylić rąbka tajemnicy, jeśli gra toczy się o szkło lakierowane. Celowo z myślą o Państwa rozmaitych gustach, dajemy dostęp do wielkich możliwości, jeśli chodzi o jego lakierowanie. Zamawiane u nas panele z szkła lakierowanego są w stanie uzyskać Państwo w dowolnym odcieniu z następujących palet:

  • ral,
  • ica,
  • ncs.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Szkło
dekoracyjne, grafika


zobacz ofertę

Szkło
Lacobel


zobacz ofertę

Szkło
lakierowane


zobacz ofertę

Szkło
hartowane


zobacz ofertę

Lustra
na wymiar


zobacz ofertę

Sprzedaż
i montaż


zobacz ofertę

Drzwi
do szaf


zobacz ofertę

Ścianki
Szklane


zobacz ofertę

Wystarczy spojrzeć raz na odcienie znajdujące się w tych paletach, by znaleźć swojego faworyta. Na koniec pozwolimy sobie jeszcze nadmienić, że proponujemy sprzedaż oraz montaż (w tym wymiar) w/w artykułów – w trosce o całkowitą satysfakcję każdego naszego Konsumenta.


Jeśli więc szkło ozdobne to coś, co wzbudza Państwa zainteresowanie – nie należy wypatrywać dalej. Prowadzona przez nas propozycja obejmuje wszystko, co bardzo dobre w tym temacie – co znacznie więcej w cenach, na które każdy ma okazję sobie zezwolić.


NASI STRATEGICZNI PARTNERZY