Szkło lakierowane na wymiar, szkło hartowane, szkło dekoracyjne, szkło Lacobel, grafika na szkle Sława.

Szkło jednokolorowe nad blat do kuchni, lacobel do kuchni między szafki zamiast płytek, lustra na wymiar do łazienki i innych pomieszczeń, panele szklane lakierowane, panele szklane z grafiką, panele szklane hartowane, panele lacobel. Zapewniamy pomiar, sprzedaż oraz montaż. Obszar usług: Sława - powiat wschowski.


ZADZWOŃ TERAZ
502 620 705

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Od czasu, kiedy człowiek po raz pierwszy wyprodukował szkło – urzeka się nim niezmiennie. Żaden inny materiał nie jest równocześnie tak wytrzymały i tak delikatny jednocześnie! Nam też udzieliła się ta fascynacja, a oferta, której flagowym artykułem jest szkło dekoracyjne jest tego najlepszym odzwierciedleniem.


Zapraszamy do stworzonego przez nas szklanego świata !


W ostatnich latach dostrzega się ogromny wzrost zainteresowania szklanymi dekoracjami. Nic niepokojącego, w ostateczności jest to materiał, jaki umie się perfekcyjnie wpisać w niemal dowolną aranżację wnętrza domu. Od współczesnego, po szablonowe – wszelkie style upiększania wnętrz będą perfekcyjnym tłem dla tego typu dekoracji, a odpowiednia grafika na szkle zwieńczy dzieło.


Proponowane przez nas szkła dekoracyjne bezbłędnie odnajdą się w każdym wnętrzu – niemniej jednak najprzyzwoiciej ich charakter podkreślą następujące pomieszczenia:

  • łazienka,
  • kuchnia,
  • sypialnia.

Każdy może skorzystać z walorów tego uniwersalnego materiału, przystosowując go do własnego „widzimisię” – korzystają z tego równie chętnie fachowcy, jak i kontrahenci prywatni.

SZKŁO – PIĘKNE, DEKORACYJNE, SOLIDNE
Z MONTAŻEM W DOBRYCH CENACH

W prowadzonej przez nas szerokiej ofercie znajduje się kompletna gama jego inspirujących form – gotowych dekoracji dopasowanych do swojego szklanego świata w jego najczystszej odmianie!


Szkło Lacobel – wnętrze, które pokochasz!


Jednym z najpopularniejszych dzisiaj wersji szklanych dekoracji, jest szkło Lacobel – jakie mamy przyjemność opisać w naszej idealnej ogromnej ofercie. Jest szansa, że już Państwo zetknęli się z tym szkłem – nawet o tym nie wiedząc. Są to bowiem panele szklane, znakomicie nadające się do umieszczenia na ścianie.


Mamy wobec tego do czynienia z opcją, która powoli odsyła do lamusa sztampową glazurę – i wypada przyznać, że robi to w sposób ogromnie wygodny, i jakże designerski !


Wybrane atuty szkła Lacobel:

  • dopracowany i unikatowy image,
  • szansa spersonalizowania własnych nadruków na szkle,
  • łatwość utrzymania w czystości,
  • gładka powierzchnia – brak fug.

Jedyni decydują się na panele Lakobel przede wszystkim z przyczyn estetycznych, inni – funkcjonalnych. Miarodajne jest jednak, że bez względu na powód – takie szkło, które można odszukać też w należącej do nas ofercie, jest zdecydowanie czymś, na co należałoby zwrócić uwagę aranżując domowe lub też komercyjne wnętrza mieszkania.


Szkło lakierowane i szkło hartowane – w najpiękniejszej odsłonie!


Nasza propozycja to jednakże jeszcze więcej możliwości, choć wyżej wymienione oferty są nie lada interesujące, to pragnąc odpowiedzieć na potrzeby naszych wymagających Konsumentów w perfekcyjny sposób poszerzyli naszą przejrzystą ofertę też o inne formy szkła nadającego się do ozdoby wnętrz mieszkalnych:


Jest to szkło:

  • lakierowane,
  • hartowane.
Skontaktuj się z nami:
Dodaj załącznik:10 + 3

Dane kontaktowe:


   502 620 705
  rpf@rpf.pl
  www.SzkloLakierowane.pl

KONKURENCYJNE CENY
PROFESJONALNA OBSŁUGA!

W pierwszym wypadku mamy do czynienia z panelami szklanymi, jakie idealnie nadają się do wykorzystania w kuchni, jak i szafach – w dowolnym wnętrzu. Ich wielkim pozytywem jest fakt, że zapewniamy Państwu szansę polakierowania szkła naprawdę na dowolny możliwy kolor.


Natomiast, jeśli chodzi o szkło hartowane jest to rozwiązanie nadzwyczaj szanowane oraz lubiane w formie kuchennych paneli szklanych. Wszystko, co należy zrobić to skontaktować się z nami – będzie nam niezwykle miło zdołać zademonstrować Państwo atuty tej interesującej alternatywy.


Mamy jeszcze dużo do zaoferowania !


Imponującym dopełnieniem powyższych zabiegów aranżacyjnych okazują się lustra na indywidualne zamówienie. To połączenie zalet połączonych z optycznym zwiększeniem przestrzeni,w jakim się znajdą – jest właściwie imponujące. Walory dekoracyjne oraz konkretne luster są dobitne, niemniej jednak w tym miejscu chcemy dołączyć, że nasze lustra na wymiar to te, które wolno bezbłędnie wkomponować w każdą szafę oraz do każdej łazienki.


POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Szkło
dekoracyjne, grafika


zobacz ofertę

Szkło
Lacobel


zobacz ofertę

Szkło
lakierowane


zobacz ofertę

Szkło
hartowane


zobacz ofertę

Lustra
na wymiar


zobacz ofertę

Sprzedaż
i montaż


zobacz ofertę

Drzwi
do szaf


zobacz ofertę

Ścianki
Szklane


zobacz ofertę

Dbamy o każdy pojedynczy aspekt zadowolenia naszych Kontrahentów, w następstwie tego dbając o sprzedaż, myślimy także o zapewnieniu właściwego montażu – zajmiemy się tym od a do zet, zdejmując to z Państwa obowiązków. Na nic jakkolwiek nie przydałoby się zamówione lustro, czy szkło dekoracyjne, gdyby nie pasowało wymiarami do wnętrza. Niemniej jednak zamawiając je u nas nie wypada się tym troskać – zadbamy o sprzedaż oraz montaż (łącznie z pomiarem) kompetentnie oraz z radością.


Zatem korzystając z okazji, jeszcze raz zachęcamy do tego, by przyjrzeć się naszej bogatej ogromnej ofercie. Jeśli pojawią się jakieś akcesoryjne zapytania – jesteśmy do dyspozycji.


NASI STRATEGICZNI PARTNERZY