☎ 603 799 222 ➤ Szkło lakierowane na wymiar, szkło hartowane, szkło dekoracyjne, szkło Lacobel, grafika na szkle Stoczek Łukowski.

Szkło jednokolorowe nad blat do kuchni, lacobel do kuchni między szafki zamiast płytek, lustra na wymiar do łazienki i innych pomieszczeń, panele szklane lakierowane, panele szklane z grafiką, panele szklane hartowane, panele lacobel. Zapewniamy pomiar, sprzedaż oraz montaż. Obszar usług: Stoczek Łukowski - powiat łukowski.


ZADZWOŃ TERAZ
603 799 222

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Od czasu, kiedy człowiek po raz pierwszy wytworzył szkło – fascynuje się nim niezmiennie. Nie ma drugiego materiału, który jest jednocześnie tak delikatny i wytrzymały jednocześnie! Nam również udzieliła się ta fascynacja, a propozycja, której flagowym artykułem jest szkło dekoracyjne jest tego najlepszym odzwierciedleniem.


Szklany świat – wyczekuje na Państwa!


W ostatnich latach widać gigantyczny wzrost zainteresowania szklanymi zdobieniami. Mamy do czynienia z tak wielofunkcyjnym materiałem, że nikogo nie powinno zdumiewać, jak poprawnie wpasowuje się w każdą aranżację. Od nowomodnego, po sztampowe – wszelkie style ozdabiania wnętrz mieszkalnych będą doskonałym tłem dla tego rodzaju dekoracji, a odpowiednia grafika na szkle zwieńczy dzieło.


Proponowane przez nas szkła dekoracyjne perfekcyjnie odnajdą się w każdym wnętrzu – jednak najprzyzwoiciej ich charakter zaakcentują następujące pomieszczenia:

  • toaleta,
  • kuchnia,
  • sypialnia.

Każdy może skorzystać z walorów tego uniwersalnego materiału, dopasowując go do własnego „widzimisię” – korzystają z tego równie z rozkoszą profesjonaliści, jak oraz kontrahenci prywatni.

SZKŁO – PIĘKNE, DEKORACYJNE, SOLIDNE
Z MONTAŻEM W DOBRYCH CENACH

W naszej idealnej ofercie znajduje się kompletna gama jego inspirujących form – gotowych dekoracji dopasowanych do swojego szklanego świata w jego najczystszej odmianie!


Szkło Lacobel – wnętrze mieszkalne, które pokochasz!


Jednym z najpopularniejszych dziś odsłon szklanych dekoracji, jest szkło Lacobel – jakie mamy przyjemność przedstawić w naszej klarownej ofercie. Jest szansa, że już Państwo zetknęli się z tym szkłem – nawet o tym nie wiedząc. Są to bowiem panele szklane, idealnie nadające się do ulokowania na ścianie.


To współczesna alternatywa dla klasycznych płytek oraz trzeba przyznać, że mało kto potrafi sobie odmówić skorzystania z jej właściwości!


Wybrane zalety szkła Lacobel:

  • fenomenalny oraz niezmiernie efektowny wygląd,
  • szansa spersonalizowania własnych napisów na szkle,
  • prostota utrzymania w czystości,
  • gładka nawierzchnia – brak fug.

Jedyni decydują się na panele Lakobel w zasadzie z powodów estetycznych, inni – funkcjonalnych. Miarodajne jest jednak, że bez względu na powód – takie szkło, które można znaleźć też w naszej klarownej szerokiej ofercie, jest zdecydowanie czymś, na co należałoby zwrócić uwagę urządzając domowe lub komercyjne wnętrza mieszkania.


Szkło lakierowane oraz szkło hartowane – w najładniejszej odsłonie!


Stworzona przez nas propozycja to niemniej jednak jeszcze więcej możliwości, choć wyżej wymienione propozycje są nie lada atrakcyjne, to pragnąc odpowiedzieć na potrzeby naszych wymagających Kontrahentów w maksymalny sposób poszerzyli prowadzoną przez nas ofertę też o inne formy szkła nadającego się do dekoracji wnętrz:


Jest to szkło:

  • lakierowane,
  • hartowane.
Skontaktuj się z nami:
Dodaj załącznik:0 + 9

Dane kontaktowe:

Foll-Service Sp. z o.o. S.k.a
Ul. 1 Maja 16
20-410 Lublin

   603 799 222
  info@foll-service.pl
  www.foll-service.pl

NIP: 7123428785
REGON: 520819447

KONKURENCYJNE CENY
PROFESJONALNA OBSŁUGA!

W pierwszym wypadku mamy do czynienia z panelami szklanymi, które do perfekcji nadają się do wyeksploatowania w kuchni, jak i szafach – w dowolnym wnętrzu. Ich kolosalnym pozytywem jest fakt, że przynosimy Państwu możliwość polakierowania szkła właściwie na dowolny możliwy kolor.


Natomiast, jeśli chodzi o szkło hartowane jest to rozwiązanie niesłychanie doceniane oraz lubiane w formie kuchennych paneli szklanych. Wystarczy jedynie się z nami skontaktować, a z przyjemnością opowiemy o wszystkich zaletach tego współczesnego rozwiązania.


Posiadamy jeszcze wiele do zaproponowania!


Następna propozycja z naszej klarownej witryny to lustra na indywidualne zlecenie, jakie nienagannie nadają się do wypełnienia powyższych aranżacji. Żaden inny szczegół wyposażenia nie wnosi tak licznych zalet do przestrzeni, powiązanych z optycznym ich powiększeniem. Walory dekoracyjne i rzeczowe luster są ewidentne, jednak w tym miejscu chcemy dołączyć, że nasze lustra na wymiar to te, które wolno perfekcyjnie wkomponować w każdą szafę i do każdej toalety.


POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Szkło
dekoracyjne, grafika


zobacz ofertę

Szkło
Lacobel


zobacz ofertę

Szkło
lakierowane


zobacz ofertę

Szkło
hartowane


zobacz ofertę

Lustra
na wymiar


zobacz ofertę

Sprzedaż
i montaż


zobacz ofertę

Drzwi
do szaf


zobacz ofertę

Ścianki
Szklane


zobacz ofertę

Dbamy o jakikolwiek pojedynczy atrybut zadowolenia naszych Kontrahentów, dlatego doglądając o sprzedaż, myślimy również o zapewnieniu godziwego montażu – zajmiemy się tym od a do zet, zdejmując to z Państwa obowiązków. Na nic przecież nie przydałoby się zamówione lustro, czy szkło dekoracyjne, gdyby nie pasowało wymiarami do wnętrza. Mimo to zamawiając je u nas nie trzeba się tym niepokoić – zatroszczymy się o sprzedaż i montaż (łącznie z pomiarem) fachowo i z radością.


Nie pozostaje nam nic innego, jak serdecznie nakłonić Państwa do skorzystania z należącej do nas propozycji. Jeżeli pojawią się jakiekolwiek akcesoryjne pytania – jesteśmy do dyspozycji.


szkła dekoracyjne z możliwością
personalizacji nadruku

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY