☎ 602 650 367 ➤ Szkło lakierowane na wymiar, szkło hartowane, szkło dekoracyjne, szkło Lacobel, grafika na szkle Wiązów.

Szkło jednokolorowe nad blat do kuchni, lacobel do kuchni między szafki zamiast płytek, lustra na wymiar do łazienki i innych pomieszczeń, panele szklane lakierowane, panele szklane z grafiką, panele szklane hartowane, panele lacobel. Zapewniamy pomiar, sprzedaż oraz montaż. Obszar usług: Wiązów - powiat strzeliński.


ZADZWOŃ TERAZ
602 650 367

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Szkło to doskonały materiał. Fascynuje w każdym względzie – rozpocząwszy od tego, w jaki sposób powstaje. Ubóstwiamy od zawsze otaczać się szklanymi rzeczami, bo dają nam poczucie lekkości, czystości oraz perfekcji. Jednakże to, co się zmieniło na powierzchni lat, to z pewnością możliwości zastosowania szkła w należącej do nas powszedniości. Mamy radość opisać Państwu propozycję, jakiej istotą jest oczywiście współczesny sposób dyspozycji szkła, zgodny ze współczesnymi wyczekiwaniami.


Szkło ozdobne – na miarę XXI wieku


Potrafimy tworzyć cuda z tego materiału, a szkło dekoracyjne, które pragniemy Państwu opisać w ramach naszej profesjonalnej oferty jest tego najważniejszym dowodem. Wolno je wykorzystać w dowolny sposób, zgodny z prywatnymi upodobaniami.


Najpopularniejsze jednak okazuje się użycie paneli ze szkła ozdobnego w powierzchni kuchennej, jak i rozwiązaniach meblowych rodzaju szafa. Godne podkreślenia jest to, że decydując się na nasze szkło ozdobne, dostają Państwo w atrakcyjnej cenie szansę jego personalizacji. Właściwie niemal dowolna grafika może być przez nas przełożona na ten zdobiony element przestrzeni. Po znacznie więcej szczegółów – zapraszamy do kontaktu.


SZKŁO – PIĘKNE, DEKORACYJNE, SOLIDNE
Z MONTAŻEM W DOBRYCH CENACH

Szkło Lacobel – inne aniżeli tradycyjne


Poszukując interesującego rozwiązania do wykończenia wymarzonej kuchni, należałoby zwrócić się w kierunku paneli, kultowych jako szkło Lacobel. To niesłychanie specyficzna forma szkła, która z dnia na dzień cieszy się coraz to większą popularnością.


Nic dziwacznego – w końcu szkło Lacobel jest:

  • niezmiernie estetyczne,
  • wysoce wszechstronne,
  • proste w czyszczeniu.

Nie posiada fug – a te, jak rozumie się samo przez się są zmorą niejednej gospodyni domowej, gdy kuchnia jest pokryta szablonowymi kafelkami. Panele szklane do kuchni i szaf pozwalają pozbyć się tego kłopotu raz na zawsze, oferując zdumiewającą jakość oraz fenomenalną odporność na wszelkie zabrudzenia. Utrzymanie ich w czystości to sama rozkosz! Decydując się na szkło Lacobel z opisującej nas propozycji zyskują Państwo też możliwość wybrania kolorystyki z bogatego wzornika produktu. Tutaj też zachęcamy do kontaktu – jeśli pragną Państwo dowiedzieć się więcej.


Lustra na wymiar i na zawsze!


To, iż lustra muszą się odnaleźć w dowolnym domu – jest klarowne. Czasami niemniej jednak nie ma się możliwości znalezienia tych bezbłędnie dopasowanych w ramach masowo produkowanych propozycji. My wychodzimy vis-a-vis takim potrzebom, przynosząc dostęp do luster krojonych na miarę tych potrzeb!


Mamy przyjemność przedstawić lustra na zamówienie, które wyróżniają się tym, że są:

  • dopracowane,
  • najwyższej jakości,
  • solidne oraz odporne na stłuczenia.
Skontaktuj się z nami:
Dodaj załącznik:8 + 0

Dane kontaktowe:

PIOTR KAMIŃSKI "KAMIŃSKI GLAS STUDIO"
Ul. Partyzantów 1/2
51-672 Wrocław

   602 650 367
  biuro@glasstudio.com.pl
  www.SzkloLakierowane.pl

NIP: 8981039424
REGON: 930073275

KONKURENCYJNE CENY
PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Zatroszczymy się o to, aby zdawały się być jednością z miejscem/elementem, jakiego ogólną częścią się staną. Mamy cichą nadzieję, że dadzą się nam Państwo wykazać w tej kwestii, do czego to w rzeczy samej serdecznie zachęcamy.


W szerokiej ofercie również: szkło hartowane i szkło lakierowane


To, że jesteśmy fachowcami w dziedzinie szkła, nie ulega niepewności. Nie mogło w następstwie tego zabraknąć w naszej klarownej szerokiej ofercie szkła lakierowanego, które idealnie się nadaje do wykorzystania w formie paneli szklanych w szafach, czy kuchniach. Prowadzona przez nas propozycja nie byłaby także kompletna, gdyby zabrakło w niej miejsca na szkło hartowane – równie świetne, jeżeli chodzi o dopełnienie kuchni szklanymi panelami. Jeśli zdecydują się Państwo z nami skontaktować, odpowiemy na wszystkie pytania w związku z tymi propozycjami, nie pozostawiając miejsca na dowolne niepewności.


Pozwolimy sobie jednak rzucić trochę więcej światła na kwestię związaną ze szkłem lakierowanym. Specjalnie z myślą o Państwa rozmaitych gustach, dajemy dostęp do wielkich możliwości, jeśli gra toczy się o jego lakierowanie. Zamawiane u nas panele z szkła lakierowanego są w stanie uzyskać Państwo w dowolnym kolorze z następujących palet:

  • ral,
  • ica,
  • ncs.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Szkło
dekoracyjne, grafika


zobacz ofertę

Szkło
Lacobel


zobacz ofertę

Szkło
lakierowane


zobacz ofertę

Szkło
hartowane


zobacz ofertę

Lustra
na wymiar


zobacz ofertę

Sprzedaż
i montaż


zobacz ofertę

Drzwi
do szaf


zobacz ofertę

Ścianki
Szklane


zobacz ofertę

Wystarczy spojrzeć raz na odcienie znajdujące się w tych paletach, by znaleźć swojego faworyta. Na koniec zezwolimy sobie jeszcze nadmienić, że oferujemy sprzedaż i montaż (w tym wymiar) w/w towarów – w trosce o całkowitą satysfakcję każdego obsługiwanego przez nas Klienta.


Jeżeli więc szkło dekoracyjne to coś, co wzbudza Państwa zainteresowanie – nie trzeba szukać dalej. Nasza idealna propozycja obejmuje wszystko, co bardzo dobre w tym temacie – co więcej w cenach, na jakie każdy może sobie zezwolić.


NASI STRATEGICZNI PARTNERZY