Szkło lakierowane na wymiar, szkło hartowane, szkło dekoracyjne, szkło Lacobel, grafika na szkle Sułkowice.

Szkło jednokolorowe nad blat do kuchni, lacobel do kuchni między szafki zamiast płytek, lustra na wymiar do łazienki i innych pomieszczeń, panele szklane lakierowane, panele szklane z grafiką, panele szklane hartowane, panele lacobel. Zapewniamy pomiar, sprzedaż oraz montaż. Obszar usług: Sułkowice - powiat myślenicki.


ZADZWOŃ TERAZ
691 952 906

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Szkło to perfekcyjny surowiec. Już sam sposób, to właśnie dzięki jakiemu powstaje jest niezwykle intrygujący. To lekkość, transparentność oraz siła są cechami, jakie pociągają człowieka do szkła od dawien dawna. Jednakże to, co się zmieniło na powierzchni lat, to z pewnością możliwości zastosowania szkła w naszej idealnej powszedniości. Mamy przyjemność opisać Państwu ofertę, której istotą jest oczywiście współczesny sposób wykorzystania szkła, zgodny ze współczesnymi wyczekiwaniami.


Szkło dekoracyjne – na miarę XXI wieku


Potrafimy tworzyć cuda z tego materiału, a szkło dekoracyjne, które chcemy Państwu zaprezentować w ramach naszej oferty jest tego najlepszym dowodem. Jest niemalże niczym ograniczona dowolność jego zagospodarowania – każdy odnajdzie na nie swój osobisty sposób.


Najpopularniejsze jednakże okazuje się użycie paneli ze szkła dekoracyjnego w powierzchni kuchennej, jak oraz rozwiązaniach meblowych typu szafa. Godne wyodrębnienia będzie to, że decydując się na nasze szkło dekoracyjne, dostają Państwo w atrakcyjnej cenie możliwość jego personalizacji. Właściwie niemal dowolna grafika może być przez nas przełożona na ten zdobiony szczegół powierzchni. Jeżeli pragną Państwo zapoznać więcej faktów – służymy wsparciem.

SZKŁO – PIĘKNE, DEKORACYJNE, SOLIDNE
Z MONTAŻEM W DOBRYCH CENACH

Szkło Lacobel – inne aniżeli typowe


Wypatrując interesującego rozwiązania do wykończenia wymarzonej kuchni, należałoby zwrócić się w kierunku paneli, znanych jako szkło Lacobel. To bardzo charakterystyczna forma szkła, która z dnia na dzień cieszy się coraz znacznie większą popularnością.


Nic wątpliwego – w ostateczności szkło Lacobel jest:

  • niezmiernie estetyczne,
  • wybitnie uniwersalne,
  • proste w pielęgnacji.

Nie ma fug – a te, jak rozumie się samo przez się są zmorą niejednej gospodyni domowej, kiedy kuchnia jest pokryta szablonowymi kafelkami. Panele szklane do kuchni i szaf pozwalają pozbyć się tego kłopotu raz na zawsze, oferując fenomenalną jakość oraz ponadprzeciętną odporność na wszystkie zabrudzenia. Można nawet ogłosić, że ich doprowadzenie do czystości to dosłownie czysta przyjemność! Decydując się na szkło Lacobel z naszej profesjonalnej oferty zyskują Państwo również szansę wybrania kolorystyki z bogatego wzornika artykułu. Tutaj też zachęcamy do kontaktu – jeżeli pragną Państwo dowiedzieć się więcej.


Lustra na wymiar i na zawsze!


To, iż lustra muszą się odkryć w każdym domu – jest oczywiste. Jednakże nie zawsze wolno znaleźć te znakomicie dopasowane do wymiarów szafy, czy powierzchni w łazience. My wychodzimy naprzeciwko takim potrzebom, przynosząc dostęp do luster krojonych na miarę tych potrzeb!


Skontaktuj się z nami:
Dodaj załącznik:3 + 1

Dane kontaktowe:

Paweł Wita
Ul. Wolności 15
44-323 Połomia

   691 952 906
  biuro.glassproject@gmail.com
  www.obraznaszkle.pl

NIP: 6472564948
REGON: 369482728

KONKURENCYJNE CENY
PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Mamy radość opisać lustra na zamówienie, które wyróżniają się tym, że są :

  • dopracowane,
  • wysokiej jakości,
  • solidne i odporne na stłuczenia.

Zatroszczymy się o to, aby zdawały się być jednością z miejscem/elementem, jakiego integralną częścią się staną. Mamy cichą nadzieję, że dadzą się nam Państwo wykazać w tej kwestii, do czego to właściwie serdecznie zachęcamy.


W ogromnej ofercie również: szkło hartowane i szkło lakierowane


Jeżeli chodzi o produkty szklane – jesteśmy ekspertami. Nie mogło w następstwie tego zabraknąć w należącej do nas ogromnej ofercie szkła lakierowanego, jakie idealnie się nadaje do wykorzystania w formie paneli szklanych w szafach, czy kuchniach. Stworzona przez nas propozycja nie byłaby również kompletna, gdyby zabrakło w niej miejsca na szkło hartowane – równie doborowe, jeżeli chodzi o uzupełnienie kuchni szklanymi panelami. Po skontaktowaniu się z nami, z ochotą udostępnimy Państwu znacznie więcej wiadomości na temat każdej z tych propozycji, celem perfekcyjnego dopasowania opcji do preferencji.


W tym miejscu jednak zezwolimy sobie uchylić rąbka tajemnicy, jeśli chodzi o szkło lakierowane. Specjalnie z myślą o Państwa różnorodnych gustach, dajemy dostęp do wielkich możliwości, jeśli chodzi o jego lakierowanie. Zamawiane u nas panele z szkła lakierowanego mogą zdobyć Państwo w dowolnym kolorze z następujących palet:

  • ral,
  • ica,
  • ncs.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Szkło
dekoracyjne, grafika


zobacz ofertę

Szkło
Lacobel


zobacz ofertę

Szkło
lakierowane


zobacz ofertę

Szkło
hartowane


zobacz ofertę

Lustra
na wymiar


zobacz ofertę

Sprzedaż
i montaż


zobacz ofertę

Drzwi
do szaf


zobacz ofertę

Ścianki
Szklane


zobacz ofertę

Wystarczy spojrzeć raz na odcienie znajdujące się w tych paletach, by odszukać swojego faworyta. Na koniec pozwolimy sobie jeszcze nadmienić, że oferujemy sprzedaż i montaż (w tym pomiar) w/w towarów – w trosce o całkowitą satysfakcję każdego naszego Konsumenta.


Jeśli wobec tego szkło dekoracyjne to coś, co wzbudza Państwa zainteresowanie – nie należy wypatrywać dalej. Stworzona przez nas oferta zawiera wszystko, co bardzo dobre w tym temacie – co więcej w cenach, na które każdy może sobie pozwolić.


szkła dekoracyjne z możliwością
personalizacji nadruku

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY