☎ 502 620 705 ➤ Szkło lakierowane na wymiar, szkło hartowane, szkło dekoracyjne, szkło Lacobel, grafika na szkle Supraśl.

Szkło jednokolorowe nad blat do kuchni, lacobel do kuchni między szafki zamiast płytek, lustra na wymiar do łazienki i innych pomieszczeń, panele szklane lakierowane, panele szklane z grafiką, panele szklane hartowane, panele lacobel. Zapewniamy pomiar, sprzedaż oraz montaż. Obszar usług: Supraśl - powiat białostocki.


ZADZWOŃ TERAZ
502 620 705

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Człowiekowi przenigdy nie przeszła fascynacja szkłem, pomimo że upłynęły wieki od pierwszego z nim spotkania. Nie ma drugiego materiału, który jest równocześnie tak delikatny oraz wytrzymały jednocześnie! Nam również udzieliła się ta fascynacja, a oferta, której sztandarowym artykułem jest szkło dekoracyjne jest tego najlepszym odzwierciedleniem.


Szklany świat – czeka na Państwa!


W ostatnich latach dostrzega się ogromny wzrost zainteresowania szklanymi dekoracjami. Mamy do czynienia z tak wielofunkcyjnym materiałem, iż nikogo nie powinno zadziwiać, jak odpowiednio wpasowuje się w jakąkolwiek aranżację. Od nowoczesnego, po szablonowe – wszystkie style upiększania wnętrz będą idealnym tłem dla tego typu dekoracji, a dobrana grafika na szkle zwieńczy dzieło.


Proponowane przez nas szkła ozdobne idealnie odnajdą się w dowolnym wnętrzu – niemniej jednak najporządniej ich charakter zaakcentują następujące pomieszczenia:

  • toaleta,
  • kuchnia,
  • sypialnia.

Szkło jest wobec tego ulubieńcem zarówno dekoratorów wnętrz, jak i właścicieli domów – wszyscy w swoisty sposób wykorzystują jego wielozadaniowy charakter, dostosowując go do własnych pragnień.


SZKŁO – PIĘKNE, DEKORACYJNE, SOLIDNE
Z MONTAŻEM W DOBRYCH CENACH

W naszej profesjonalnej ofercie znajduje się kompletna gama jego inspirujących form – gotowych dekoracji dopasowanych do swojego szklanego świata w jego najczystszej odmianie!


Szkło Lacobel – wnętrze, jakie pokochasz!


Jednym z najpopularniejszych dziś odsłon szklanych ozdób, jest szkło Lacobel – jakie mamy przyjemność opisać w naszej idealnej szerokiej ofercie. Jest szansa, iż już Państwo zetknęli się z tym szkłem – nawet o tym nie wiedząc. Są to bo panele szklane, idealnie nadające się do ulokowania na ścianie.


To współczesna alternatywa dla klasycznych płytek i należy przyznać, że mało kto umie sobie odmówić skorzystania z jej właściwości!


Wybrane atuty szkła Lacobel:

  • fenomenalny oraz wybitnie efektowny wygląd,
  • szansa spersonalizowania własnych tekstów na szkle,
  • prostota utrzymania w czystości,
  • gładka powierzchnia – nieobecność fug.

Jedyni decydują się na panele Lakobel zwłaszcza z powodów estetycznych, inni – funkcjonalnych. Pewne jest jednakże, że bez względu na powód – takie szkło, jakie można odszukać również w naszej ofercie, jest zdecydowanie czymś, na co warto zwrócić uwagę aranżując domowe lub też komercyjne wnętrza.


Szkło lakierowane oraz szkło hartowane – w najładniejszej odsłonie!


Nasza propozycja to niemniej jednak jeszcze więcej możliwości, chociaż wyżej zamienione propozycje są nie lada interesujące, to pragnąc odpowiedzieć na potrzeby naszych wymagających Klientów w optymalny sposób poszerzyli opisującą nas propozycję także o inne odmiany szkła nadającego się do ozdoby wnętrz:


Jest to szkło:

  • lakierowane,
  • hartowane.
Skontaktuj się z nami:
Dodaj załącznik:4 + 3

Dane kontaktowe:


   502 620 705
  rpf@rpf.pl
  www.SzkloLakierowane.pl

KONKURENCYJNE CENY
PROFESJONALNA OBSŁUGA!

W pierwszym przypadku mamy do czynienia z panelami szklanymi, jakie idealnie nadają się do zagospodarowania w kuchni, jak i szafach – w dowolnym wnętrzu. Ich obszernym walorem jest fakt, że przynosimy Państwu możliwość polakierowania szkła właściwie na dowolny możliwy kolor.


Jednakowoż, jeśli gra toczy się o szkło hartowane jest to rozwiązanie ogromnie cenione i lubiane w formie kuchennych paneli szklanych. Wszystko, co wypada zrobić to skontaktować się z nami – będzie nam bardzo przyjemnie móc pokazać Państwo zalety tej interesującej alternatywy.


Mamy jeszcze wiele do zaoferowania!


Doskonałym dopełnieniem powyższych zabiegów aranżacyjnych okazują się lustra na zamówienie. To połączenie zalet połączonych z optycznym zwiększeniem przestrzeni, w jakim się odnajdą – jest rzeczywiście imponujące. Walory dekoracyjne oraz rzeczowe luster są wyraźne, niemniej jednak w tym miejscu pragniemy dodać, że nasze lustra na wymiar to te, które można perfekcyjnie wcielić w każdą szafę oraz do jakiejkolwiek łazienki.


POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Szkło
dekoracyjne, grafika


zobacz ofertę

Szkło
Lacobel


zobacz ofertę

Szkło
lakierowane


zobacz ofertę

Szkło
hartowane


zobacz ofertę

Lustra
na wymiar


zobacz ofertę

Sprzedaż
i montaż


zobacz ofertę

Drzwi
do szaf


zobacz ofertę

Ścianki
Szklane


zobacz ofertę

Kompleksowość naszej klarownej propozycji wyraża się również tym, że nie tylko sprzedajemy wszelkie wyżej wymienione cuda dekoracyjne, jakkolwiek także prócz sprzedaży, zapewniamy oraz montaż. Nawet najpiękniejsze szkło, lub lustro będzie bezużyteczne, jeżeli wymiarami nie wpasuje się w przeznaczone im miejsce. Niemniej jednak zamawiając je u nas nie wypada się tym troskać – zadbamy o sprzedaż oraz montaż (łącznie z pomiarem) kompetentnie oraz z radością.


Nie zostaje nam nic innego, jak serdecznie nakłonić Państwa do skorzystania z naszej propozycji. Jeśli pojawią się jakiekolwiek akcesoryjne zapytania – jesteśmy do dyspozycji.


NASI STRATEGICZNI PARTNERZY