Szkło lakierowane na wymiar, szkło hartowane, szkło dekoracyjne, szkło Lacobel, grafika na szkle Szepietowo.

Szkło jednokolorowe nad blat do kuchni, lacobel do kuchni między szafki zamiast płytek, lustra na wymiar do łazienki i innych pomieszczeń, panele szklane lakierowane, panele szklane z grafiką, panele szklane hartowane, panele lacobel. Zapewniamy pomiar, sprzedaż oraz montaż. Obszar usług: Szepietowo - powiat wysokomazowiecki.

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Od czasu, kiedy człowiek po raz pierwszy uformował szkło – fascynuje się nim niezmiennie. Żaden inny materiał nie jest jednocześnie tak wytrzymały i tak delikatny jednocześnie! Nam także udzieliła się ta fascynacja, a propozycja, jakiej sztandarowym artykułem jest szkło dekoracyjne jest tego najlepszym odzwierciedleniem.


Szklany świat – czeka na Państwa!


W ostatnich latach dostrzega się kolosalny wzrost zainteresowania szklanymi dekoracjami. Mamy do czynienia z tak wielofunkcyjnym materiałem, iż nikogo nie powinno zdumiewać, jak odpowiednio wpasowuje się w jakąkolwiek aranżację. Od nowomodnego, po schematyczne – wszystkie style upiększania wnętrz będą doskonałym tłem dla tego typu dekoracji, a odpowiednia grafika na szkle zwieńczy dzieło.


Oferowane przez nas szkła ozdobne doskonale odnajdą się w dowolnym wnętrzu – jednak najlepiej ich charakter podkreślą następujące pomieszczenia:

  • toaleta,
  • kuchnia,
  • sypialnia.

Szkło jest w takim razie ulubieńcem zarówno dekoratorów wnętrz, jak oraz posiadaczy domów – wszyscy w charakterystyczny sposób wykorzystują jego uniwersalny charakter, dopasowując go do własnych pragnień.


SZKŁO – PIĘKNE, DEKORACYJNE, SOLIDNE
Z MONTAŻEM W DOBRYCH CENACH

W naszej profesjonalnej ofercie znajduje się cała gama jego inspirujących form – gotowych dekoracji dopasowanych do własnego szklanego świata w jego najczystszej odmianie!


Szkło Lacobel – wnętrze mieszkalne, jakie pokochasz!


Jednym z najpopularniejszych dzisiaj odsłon szklanych dekoracji, jest szkło Lacobel – jakie mamy przyjemność zaprezentować w naszej profesjonalnej ofercie. Być może Państwo spotkali już czasami tą szklaną formę, nie mając o tym pojęcia. Są to bowiem panele szklane, perfekcyjnie nadające się do umieszczenia na ścianie.


To nowoczesna alternatywa dla klasycznych płytek i wypada przyznać, że mało kto umie sobie odmówić skorzystania z jej właściwości!


Wybrane zalety szkła Lacobel:

  • dopracowany i unikalny image,
  • szansa spersonalizowania własnych nadruków na szkle,
  • prostota utrzymania w czystości,
  • gładka nawierzchnia – nieobecność fug.

Jedyni decydują się na panele Lakobel przede wszystkim z powodów estetycznych, inni – funkcjonalnych. Pewne jest jednak, że bez względu na powód – takie szkło, jakie można znaleźć także w naszej klarownej ofercie, jest zdecydowanie czymś, na co należałoby zwrócić szczególną uwagę urządzając domowe lub ewentualnie komercyjne wnętrza domu.


Szkło lakierowane i szkło hartowane – w najładniejszej odsłonie!


Nasza oferta to jednak jeszcze więcej możliwości, choć wyżej zamienione propozycje są nie lada interesujące, to chcąc odpowiedzieć na potrzeby naszych wymagających Kontrahentów w maksymalny sposób poszerzyli prowadzoną przez nas propozycję także o inne formy szkła nadającego się do ozdoby mieszkalnych wnętrz:


Jest to szkło:

  • lakierowane,
  • hartowane.

Skontaktuj się z nami:
Dodaj załącznik:1 + 6

Dane kontaktowe:

KONKURENCYJNE CENY
PROFESJONALNA OBSŁUGA!

W pierwszym przypadku mamy do czynienia z panelami szklanymi, które doskonale nadają się do wyeksploatowania w kuchni, jak i szafach – w dowolnym wnętrzu. Ich kolosalnym pozytywem jest fakt, że przynosimy Państwu szansę polakierowania szkła odpowiednio na dowolny możliwy kolor.


Jednakowoż, jeśli chodzi o szkło hartowane jest to rozwiązanie bardzo cenione oraz lubiane w formie kuchennych paneli szklanych. Wystarczy jedynie się z nami skontaktować, a z radością opowiemy o wszelkich zaletach tego nowoczesnego rozwiązania.


Mamy jeszcze dużo do zaoferowania!


Olśniewającym uzupełnieniem powyższych zabiegów aranżacyjnych okazują się lustra na zamówienie. To połączenie zalet połączonych z optycznym powiększeniem przestrzeni, w jakim się odnajdą – jest w rzeczywistości imponujące. Walory dekoracyjne oraz konkretne luster są dobitne, jednak w tym miejscu pragniemy dorzucić, że nasze lustra na wymiar to te, które wolno perfekcyjnie wcielić w każdą szafę i do każdej łazienki.


POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Szkło
dekoracyjne, grafika


zobacz ofertę

Szkło
Lacobel


zobacz ofertę

Szkło
lakierowane


zobacz ofertę

Szkło
hartowane


zobacz ofertę

Lustra
na wymiar


zobacz ofertę

Sprzedaż
i montaż


zobacz ofertę

Drzwi
do szaf


zobacz ofertę

Ścianki
Szklane


zobacz ofertę

Dbamy o jakikolwiek indywidualny aspekt zadowolenia naszych Konsumentów, w następstwie tego dbając o sprzedaż, myślimy również o zapewnieniu dobrego montażu – zajmiemy się tym od a do zet, zdejmując to z Państwa obowiązków. Na nic przecież nie przydałoby się zamówione lustro, czy szkło dekoracyjne, gdyby nie pasowało wymiarami do wnętrza. Niemniej jednak zamawiając je u nas nie trzeba się tym niepokoić – zatroszczymy się o sprzedaż i montaż (łącznie z pomiarem) profesjonalnie oraz z radością.


Toteż korzystając z okazji, jeszcze raz zachęcamy do tego, żeby przyjrzeć się naszej bogatej szerokiej ofercie. W razie akcesoryjnych pytań – służymy pomocą.


NASI STRATEGICZNI PARTNERZY