Szkło lakierowane na wymiar, szkło hartowane, szkło dekoracyjne, szkło Lacobel, grafika na szkle Trzciel.

Szkło jednokolorowe nad blat do kuchni, lacobel do kuchni między szafki zamiast płytek, lustra na wymiar do łazienki i innych pomieszczeń, panele szklane lakierowane, panele szklane z grafiką, panele szklane hartowane, panele lacobel. Zapewniamy pomiar, sprzedaż oraz montaż. Obszar usług: Trzciel - powiat międzyrzecki.


ZADZWOŃ TERAZ
502 620 705

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Człowiekowi nigdy nie przeszła fascynacja szkłem, pomimo że minęły wieki od pierwszego z nim spotkania. Nie ma drugiego materiału, który jest równocześnie tak delikatny i wytrzymały równocześnie! Nam także udzieliła się ta fascynacja, a propozycja, jakiej flagowym produktem jest szkło dekoracyjne jest tego perfekcyjnym odzwierciedleniem.


Gorąco zapraszamy do stworzonego przez nas szklanego świata !


W ostatnich latach dostrzega się kolosalny wzrost zainteresowania szklanymi dekoracjami. Mamy do czynienia z tak uniwersalnym materiałem, że nikogo nie powinno zdumiewać, jak poprawnie wpasowuje się w jakąkolwiek aranżację. Od nowoczesnego, po stereotypowe – wszystkie style dekorowania wnętrz mieszkalnych będą imponującym tłem dla tego typu dekoracji, a odpowiednia grafika na szkle zwieńczy dzieło.


Oferowane przez nas szkła ozdobne doskonale odnajdą się w każdym wnętrzu – niemniej jednak najpoprawniej ich charakter zaakcentują następujące pomieszczenia:

  • łazienka,
  • kuchnia,
  • sypialnia.

Szkło jest w takim razie ulubieńcem zarówno dekoratorów mieszkalnych wnętrz, jak oraz posiadaczy domów – wszyscy w reprezentatywny sposób wykorzystują jego wielofunkcyjny charakter, dostosowując go do własnych potrzeb.

SZKŁO – PIĘKNE, DEKORACYJNE, SOLIDNE
Z MONTAŻEM W DOBRYCH CENACH

W naszej szerokiej ofercie znajduje się kompletna gama jego inspirujących form – gotowych dekoracji dopasowanych do własnego szklanego świata w jego najczystszej formie!


Szkło Lacobel – wnętrze mieszkalne, które pokochasz!


Jednym z najpopularniejszych dzisiaj wersji szklanych dekoracji, jest szkło Lacobel – jakie mamy przyjemność zaprezentować w prowadzonej przez nas ofercie. Być może Państwo spotkali już czasem tą szklaną formę, nie mając o tym bladego pojęcia. Są to albowiem panele szklane, bezbłędnie nadające się do umieszczenia na ścianie.


To współczesna alternatywa dla klasycznych płytek i trzeba przyznać, że mało kto umie sobie odmówić skorzystania z jej właściwości !


Wybrane atuty szkła Lacobel:

  • dopracowany i unikatowy image,
  • szansa spersonalizowania własnych napisów na szkle,
  • łatwość utrzymania w czystości,
  • gładka nawierzchnia – nieobecność fug.

Jedyni decydują się na panele Lakobel zwłaszcza z przyczyn estetycznych, inni – wydajnych. Miarodajne jest jednak, że bez względu na powód – takie szkło, jakie wolno odszukać również w naszej szerokiej ofercie, jest zdecydowanie czymś, na co należałoby zwrócić uwagę urządzając domowe lub też komercyjne wnętrza.


Szkło lakierowane oraz szkło hartowane – w najładniejszej edycji!


Nasza propozycja to niemniej jednak jeszcze więcej możliwości, choć wyżej zamienione oferty są nie lada interesujące, to chcąc odpowiedzieć na potrzeby naszych wymagających Klientów w maksymalny sposób poszerzyli naszą propozycję też o inne odmiany szkła nadającego się do ozdoby wnętrz mieszkalnych:


Jest to szkło:

  • lakierowane,
  • hartowane.
Skontaktuj się z nami:
Dodaj załącznik:2 + 10

Dane kontaktowe:


   502 620 705
  rpf@rpf.pl
  www.SzkloLakierowane.pl

KONKURENCYJNE CENY
PROFESJONALNA OBSŁUGA!

W pierwszym przypadku mamy do czynienia z panelami szklanymi, jakie znakomicie nadają się do zagospodarowania w kuchni, jak oraz szafach – w dowolnym wnętrzu. Najogromniejszy atut tego rozwiązania to na pewno fakt, że wolno zdobyć nieomalże dowolny kolor zamawianego u nas szkła – mamy taką możliwość jego lakierowania.


Natomiast, jeżeli gra toczy się o szkło hartowane jest to rozwiązanie niezmiernie szanowane oraz lubiane w formie kuchennych paneli szklanych. Wystarczy się z nami skontaktować, a z radością opowiemy o wszystkich zaletach tego współczesnego rozwiązania.


Stworzona przez nas propozycja – jeszcze więcej do wyboru !


Wspaniałym uzupełnieniem powyższych zabiegów aranżacyjnych okazują się lustra na indywidualne zamówienie. Żaden inny szczegół wyposażenia nie wnosi tak licznych zalet do przestrzeni, związanych z optycznym ich powiększeniem. Walory dekoracyjne oraz rzeczowe luster są wyraźne, jednak w tym miejscu pragniemy dołożyć, że nasze lustra na wymiar to te, które wolno perfekcyjnie wcielić w każdą szafę i do każdej toalety.


POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Szkło
dekoracyjne, grafika


zobacz ofertę

Szkło
Lacobel


zobacz ofertę

Szkło
lakierowane


zobacz ofertę

Szkło
hartowane


zobacz ofertę

Lustra
na wymiar


zobacz ofertę

Sprzedaż
i montaż


zobacz ofertę

Drzwi
do szaf


zobacz ofertę

Ścianki
Szklane


zobacz ofertę

Troszczymy się o każdy pojedynczy aspekt zadowolenia naszych Klientów, w następstwie tego doglądając o sprzedaż, myślimy też o zapewnieniu słusznego montażu – zajmiemy się tym od a do zet, zdejmując to z Państwa obowiązków. Nawet najpiękniejsze szkło, lub lustro będzie bezużyteczne, jeśli wymiarami nie wpasuje się w przeznaczone im miejsce. Jednak zamawiając je u nas nie należy się tym troskać – zatroszczymy się o sprzedaż oraz montaż (łącznie z pomiarem) fachowo i z radością.


Nie zostaje nam nic innego, jak serdecznie nakłonić Państwa do skorzystania z opisującej nas oferty. W razie akcesoryjnych pytań – służymy pomocą.


NASI STRATEGICZNI PARTNERZY