Szkło lakierowane na wymiar, szkło hartowane, szkło dekoracyjne, szkło Lacobel, grafika na szkle Tuczno.

Szkło jednokolorowe nad blat do kuchni, lacobel do kuchni między szafki zamiast płytek, lustra na wymiar do łazienki i innych pomieszczeń, panele szklane lakierowane, panele szklane z grafiką, panele szklane hartowane, panele lacobel. Zapewniamy pomiar, sprzedaż oraz montaż. Obszar usług: Tuczno - powiat wałecki.


ZADZWOŃ TERAZ
502 620 705

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Człowiekowi przenigdy nie przeszła fascynacja szkłem, mimo że przeminęły stulecia od pierwszego z nim spotkania. Nie ma drugiego materiału, który jest równocześnie tak delikatny oraz wytrzymały równocześnie! Nam też udzieliła się ta fascynacja, a propozycja, jakiej reprezentacyjnym produktem jest szkło dekoracyjne jest tego perfekcyjnym odzwierciedleniem.


Zapraszamy do stworzonego przez nas szklanego świata !


Szklane ozdoby cieszą się minionymi czasy wyraźnie większą renomą. Mamy do czynienia z tak uniwersalnym materiałem, że nikogo nie powinno dziwić, jak dobrze wpasowuje się w każdą aranżację. Od nowomodnego, po standardowe – wszystkie style dekorowania wnętrz będą cudownym tłem dla tego rodzaju dekoracji, a dobrana grafika na szkle zwieńczy dzieło.


Oferowane przez nas szkła ozdobne idealnie odnajdą się w dowolnym wnętrzu – niemniej jednak najodpowiedniej ich charakter podkreślą następujące pomieszczenia:

  • łazienka,
  • kuchnia,
  • sypialnia.

Szkło jest więc ulubieńcem zarówno dekoratorów wnętrz, jak i właścicieli domów – wszyscy w swoisty sposób wykorzystują jego wielozadaniowy charakter, dostosowując go do własnych wymogów.

SZKŁO – PIĘKNE, DEKORACYJNE, SOLIDNE
Z MONTAŻEM W DOBRYCH CENACH

W naszej szerokiej ofercie znajduje się cała gama jego inspirujących form – gotowych dekoracji dopasowanych do własnego szklanego świata w jego najczystszej odmianie!


Szkło Lacobel – wnętrze mieszkalne, które pokochasz!


Jednym z najpopularniejszych dziś wersji szklanych zdobień, jest szkło Lacobel – jakie mamy przyjemność opisać w należącej do nas ofercie. Jest szansa, iż już Państwo zetknęli się z tym szkłem – nawet o tym nie wiedząc. Są to bowiem panele szklane, znakomicie nadające się do umieszczenia na ścianie.


To dzisiejsza alternatywa dla klasycznych płytek oraz trzeba przyznać, że mało kto potrafi sobie odmówić skorzystania z jej właściwości !


Wybrane atuty szkła Lacobel:

  • fenomenalny i bardzo efektowny wygląd,
  • możliwość spersonalizowania własnych napisów na szkle,
  • prostota utrzymania w czystości,
  • gładka nawierzchnia – brak fug.

Jedyni decydują się na panele Lakobel w zasadzie z przyczyn estetycznych, inni – wydajnych. Pewne jest niemniej jednak, że bez względu na powód – takie szkło, jakie wolno znaleźć również w naszej profesjonalnej ogromnej ofercie, jest zdecydowanie czymś, na co należałoby zwrócić szczególną uwagę urządzając domowe lub komercyjne wnętrza domu.


Szkło lakierowane oraz szkło hartowane – w najpiękniejszej edycji!


Nasza propozycja to jednakże jeszcze więcej możliwości, chociaż wyżej wymienione propozycje są nie lada interesujące, to chcąc odpowiedzieć na potrzeby naszych wymagających Kontrahentów w perfekcyjny sposób poszerzyli naszą idealną ofertę również o inne formy szkła nadającego się do dekoracji wnętrz mieszkalnych:


Jest to szkło:

  • lakierowane,
  • hartowane.
Skontaktuj się z nami:
Dodaj załącznik:0 + 4

Dane kontaktowe:


   502 620 705
  rpf@rpf.pl
  www.SzkloLakierowane.pl

KONKURENCYJNE CENY
PROFESJONALNA OBSŁUGA!

W pierwszym przypadku mamy do czynienia z panelami szklanymi, które idealnie nadają się do wykorzystania w kuchni, jak oraz szafach – w dowolnym wnętrzu. Największy atut tego rozwiązania to na pewno fakt, że wolno zdobyć niemal dowolny kolor zamawianego u nas szkła – mamy taką szansę jego lakierowania.


Natomiast, jeśli chodzi o szkło hartowane jest to rozwiązanie niezmiernie cenione oraz lubiane w formie kuchennych paneli szklanych. Wszystko, co należy zrobić to skontaktować się z nami – będzie nam niesłychanie miło móc przedstawić Państwo plusy tej interesującej opcji.


Mamy jeszcze dużo do zaproponowania !


Kapitalnym dopełnieniem powyższych zabiegów aranżacyjnych okazują się lustra na zamówienie. Żaden inny detal wyposażenia nie wnosi tak licznych zalet do powierzchni, połączonych z optycznym ich powiększeniem. Walory dekoracyjne oraz konkretne luster są dosadne, jednak w tym miejscu pragniemy doliczyć, że nasze lustra na wymiar to te, które można idealnie wcielić w każdą szafę oraz do każdej toalety.


POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Szkło
dekoracyjne, grafika


zobacz ofertę

Szkło
Lacobel


zobacz ofertę

Szkło
lakierowane


zobacz ofertę

Szkło
hartowane


zobacz ofertę

Lustra
na wymiar


zobacz ofertę

Sprzedaż
i montaż


zobacz ofertę

Drzwi
do szaf


zobacz ofertę

Ścianki
Szklane


zobacz ofertę

Dbamy o każdy indywidualny aspekt zadowolenia naszych Klientów, właśnie dlatego doglądając o sprzedaż, myślimy również o zapewnieniu słusznego montażu – zajmiemy się tym od a do zet, zdejmując to z Państwa obowiązków. Nawet najpiękniejsze szkło, czy lustro będzie bezużyteczne, jeśli wymiarami nie wpasuje się w przeznaczone im miejsce. Niemniej jednak zamawiając je u nas nie trzeba się tym troskać – zatroszczymy się o sprzedaż i montaż (łącznie z pomiarem) kompetentnie oraz z radością.


Zatem korzystając z okazji, jeszcze raz zachęcamy do tego, ażeby przyjrzeć się naszej profesjonalnej bogatej szerokiej ofercie. W razie dodatkowych pytań – służymy pomocą.


NASI STRATEGICZNI PARTNERZY