Szkło lakierowane na wymiar, szkło hartowane, szkło dekoracyjne, szkło Lacobel, grafika na szkle Tuliszków.

Szkło jednokolorowe nad blat do kuchni, lacobel do kuchni między szafki zamiast płytek, lustra na wymiar do łazienki i innych pomieszczeń, panele szklane lakierowane, panele szklane z grafiką, panele szklane hartowane, panele lacobel. Zapewniamy pomiar, sprzedaż oraz montaż. Obszar usług: Tuliszków - powiat turecki.


ZADZWOŃ TERAZ
502 620 705

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Człowiekowi przenigdy nie przeszła fascynacja szkłem, mimo że przeminęły stulecia od pierwszego z nim spotkania. Nie ma drugiego materiału, który jest jednocześnie tak delikatny i wytrzymały równocześnie! Nam również udzieliła się ta fascynacja, a oferta, której sztandarowym artykułem jest szkło dekoracyjne jest tego perfekcyjnym odzwierciedleniem.


Zapraszamy do naszego szklanego świata !


W minionych latach dostrzega się kolosalny wzrost zainteresowania szklanymi zdobieniami. Nic niepokojącego, w końcu jest to materiał, który umie się doskonale wpisać w niemal dowolną aranżację wnętrza mieszkania. Od współczesnego, po standardowe – wszelkie style ozdabiania wnętrz będą świetnym tłem dla tego typu ozdoby, a odpowiednia grafika na szkle zwieńczy dzieło.


Oferowane przez nas szkła ozdobne bez zarzutu odnajdą się w każdym wnętrzu – niemniej jednak najprawidłowiej ich charakter zaakcentują następujące pomieszczenia:

  • łazienka,
  • kuchnia,
  • sypialnia.

Każdy może skorzystać z walorów tego uniwersalnego materiału, dostosowując go do własnego „widzimisię” – korzystają z tego równie entuzjastycznie specjaliści, jak oraz klienci prywatni.

SZKŁO – PIĘKNE, DEKORACYJNE, SOLIDNE
Z MONTAŻEM W DOBRYCH CENACH

W należącej do nas ofercie znajduje się cała gama jego inspirujących form – gotowych dekoracji dopasowanych do swojego szklanego świata w jego najczystszej odmianie!


Szkło Lacobel – wnętrze, które pokochasz!


Jednym z najpopularniejszych dziś odsłon szklanych ozdób, jest szkło Lacobel – jakie mamy przyjemność przedstawić w naszej ofercie. Jest szansa, iż już Państwo zetknęli się z tym szkłem – nawet o tym nie wiedząc. Są to albowiem panele szklane, nienagannie nadające się do umieszczenia na ścianie.


To nowoczesna alternatywa dla klasycznych płytek i należy przyznać, że mało kto umie sobie odmówić skorzystania z jej właściwości !


Wybrane walory szkła Lacobel:

  • fenomenalny oraz niesłychanie efektowny wygląd,
  • możliwość spersonalizowania własnych napisów na szkle,
  • łatwość utrzymania w czystości,
  • gładka powierzchnia – nieobecność fug.

Jedyni decydują się na panele Lakobel w zasadzie z powodów estetycznych, inni – funkcjonalnych. Pewne jest jednakże, że bez względu na powód – takie szkło, jakie można odszukać też w prowadzonej przez nas ofercie, jest zdecydowanie czymś, na co warto zwrócić szczególną uwagę aranżując domowe lub komercyjne wnętrza mieszkania.


Szkło lakierowane oraz szkło hartowane – w najładniejszej edycji!


Nasza oferta to jednak jeszcze więcej możliwości, choć wyżej wymienione propozycje są nie lada atrakcyjne, to pragnąc odpowiedzieć na potrzeby naszych wymagających Klientów w maksymalny sposób poszerzyli naszą przejrzystą ofertę także o inne odmiany szkła nadającego się do ozdoby wnętrz mieszkalnych:


Jest to szkło:

  • lakierowane,
  • hartowane.
Skontaktuj się z nami:
Dodaj załącznik:2 + 6

Dane kontaktowe:


   502 620 705
  rpf@rpf.pl
  www.SzkloLakierowane.pl

KONKURENCYJNE CENY
PROFESJONALNA OBSŁUGA!

W pierwszym przypadku mamy do czynienia z panelami szklanymi, jakie znakomicie nadają się do zagospodarowania w kuchni, jak i szafach – w dowolnym wnętrzu. Ich gigantycznym atutem jest fakt, że dajemy Państwu możliwość polakierowania szkła naprawdę na dowolny możliwy kolor.


Jednakowoż, jeżeli gra toczy się o szkło hartowane jest to rozwiązanie niesłychanie doceniane i lubiane w formie kuchennych paneli szklanych. Wszystko, co wypada zrobić to skontaktować się z nami – będzie nam niezwykle miło móc zademonstrować Państwo atuty tej interesującej opcji.


Nasza idealna propozycja – jeszcze więcej do wyboru !


Następna propozycja z należącej do nas witryny to lustra na indywidualne zamówienie, które nienagannie nadają się do wypełnienia powyższych aranżacji. Żaden inny element wyposażenia nie wnosi tak licznych zalet do przestrzeni, powiązanych z optycznym ich powiększeniem. Walory dekoracyjne oraz praktyczne luster są dosadne, jednak w tym miejscu chcemy doliczyć, że nasze lustra na wymiar to te, które wolno nienagannie wcielić w jakąkolwiek szafę oraz do każdej toalety.


POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Szkło
dekoracyjne, grafika


zobacz ofertę

Szkło
Lacobel


zobacz ofertę

Szkło
lakierowane


zobacz ofertę

Szkło
hartowane


zobacz ofertę

Lustra
na wymiar


zobacz ofertę

Sprzedaż
i montaż


zobacz ofertę

Drzwi
do szaf


zobacz ofertę

Ścianki
Szklane


zobacz ofertę

Kompleksowość naszej profesjonalnej oferty wyraża się także tym, że nie wyłącznie sprzedajemy wszelkie wyżej wymienione cuda strojne, ale również prócz sprzedaży, zapewniamy oraz montaż. Nawet najpiękniejsze szkło, czy lustro będzie bezużyteczne, jeżeli wymiarami nie wpasuje się w przeznaczone im miejsce. Mimo to zamawiając je u nas nie wypada się tym niepokoić – zadbamy o sprzedaż oraz montaż (łącznie z pomiarem) profesjonalnie oraz z radością.


Nie pozostaje nam nic innego, jak serdecznie nakłonić Państwa do skorzystania z prowadzonej przez nas propozycji. W razie akcesoryjnych pytań – służymy pomocą.


NASI STRATEGICZNI PARTNERZY