Szkło lakierowane na wymiar, szkło hartowane, szkło dekoracyjne, szkło Lacobel, grafika na szkle Wieleń.

Szkło jednokolorowe nad blat do kuchni, lacobel do kuchni między szafki zamiast płytek, lustra na wymiar do łazienki i innych pomieszczeń, panele szklane lakierowane, panele szklane z grafiką, panele szklane hartowane, panele lacobel. Zapewniamy pomiar, sprzedaż oraz montaż. Obszar usług: Wieleń - powiat czarnkowsko-trzcianecki.


ZADZWOŃ TERAZ
502 620 705

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Człowiekowi nigdy nie przeszła fascynacja szkłem, mimo że przeminęły stulecia od pierwszego z nim spotkania. Nie ma drugiego materiału, który jest równocześnie tak delikatny oraz wytrzymały równocześnie! Nam również udzieliła się ta fascynacja, a oferta, której flagowym artykułem jest szkło dekoracyjne jest tego najlepszym odzwierciedleniem.


Zapraszamy do stworzonego przez nas szklanego świata !


W ostatnich latach widać obfity wzrost zainteresowania szklanymi dekoracjami. Nic podejrzanego, w końcu jest to materiał, który potrafi się bez zarzutu wpisać w nieomalże dowolną aranżację wnętrza mieszkania. Od nowoczesnego, po stereotypowe – wszystkie style dekorowania wnętrz będą świetnym tłem dla tego typu ozdoby, a dobrana grafika na szkle zwieńczy dzieło.


Oferowane przez nas szkła dekoracyjne bezbłędnie odnajdą się w każdym wnętrzu – jednakże najporządniej ich charakter uwydatnią następujące pomieszczenia:

  • łazienka,
  • kuchnia,
  • sypialnia.

Każdy może skorzystać z walorów tego uniwersalnego materiału, przystosowując go do własnego „widzimisię” – korzystają z tego równie chętnie specjaliści, jak oraz klienci prywatni.

SZKŁO – PIĘKNE, DEKORACYJNE, SOLIDNE
Z MONTAŻEM W DOBRYCH CENACH

W należącej do nas ogromnej ofercie znajduje się cała gama jego inspirujących form – gotowych dekoracji dopasowanych do własnego szklanego świata w jego najczystszej formie!


Szkło Lacobel – wnętrze mieszkalne, które pokochasz!


Jednym z najpopularniejszych dziś odsłon szklanych ozdób, jest szkło Lacobel – które mamy przyjemność opisać w naszej ogromnej ofercie. Być może Państwo spotkali już niekiedy tą szklaną formę, nie mając o tym zielonego pojęcia. Są to bo panele szklane, doskonale nadające się do umieszczenia na ścianie.


To nowoczesna alternatywa dla klasycznych płytek i trzeba przyznać, że mało kto umie sobie odmówić skorzystania z jej właściwości !


Wybrane walory szkła Lacobel:

  • fenomenalny i niezwykle efektowny wygląd,
  • możliwość spersonalizowania dodatkowych nadruków na szkle,
  • prostota utrzymania w czystości,
  • gładka powierzchnia – nieobecność fug.

Jedyni decydują się na panele Lakobel przede wszystkim z przyczyn estetycznych, inni – funkcjonalnych. Pewne jest niemniej jednak, że bez względu na powód – takie szkło, które wolno odszukać również w należącej do nas ogromnej ofercie, jest zdecydowanie czymś, na co warto zwrócić szczególną uwagę aranżując domowe lub ewentualnie komercyjne wnętrza domu.


Szkło lakierowane oraz szkło hartowane – w najładniejszej odsłonie!


Prowadzona przez nas oferta to jednak jeszcze więcej możliwości, choć wyżej zamienione propozycje są nie lada atrakcyjne, to chcąc odpowiedzieć na potrzeby naszych wymagających Kontrahentów w optymalny sposób poszerzyli naszą idealną propozycję też o inne odmiany szkła nadającego się do dekoracji wnętrz:


Jest to szkło:

  • lakierowane,
  • hartowane.
Skontaktuj się z nami:
Dodaj załącznik:6 + 2

Dane kontaktowe:


   502 620 705
  rpf@rpf.pl
  www.SzkloLakierowane.pl

KONKURENCYJNE CENY
PROFESJONALNA OBSŁUGA!

W pierwszym wypadku mamy do czynienia z panelami szklanymi, jakie nienagannie nadają się do wyeksploatowania w kuchni, jak i szafach – w dowolnym wnętrzu. Największy pozytyw tego rozwiązania to na pewno fakt, że można zdobyć niemal dowolny kolor zamawianego u nas szkła – mamy taką możliwość jego lakierowania.


Jednakowoż, jeśli chodzi o szkło hartowane jest to rozwiązanie niesłychanie respektowane i lubiane w formie kuchennych paneli szklanych. Wszystko, co należy zrobić to skontaktować się z nami – będzie nam nadzwyczaj przyjemnie móc zademonstrować Państwo atuty tej interesującej opcji.


Stworzona przez nas oferta – jeszcze więcej do wyboru !


Olśniewającym dopełnieniem powyższych zabiegów aranżacyjnych okazują się lustra na indywidualne zlecenie. Żaden inny detal wyposażenia nie wnosi tak licznych zalet do powierzchni, powiązanych z optycznym ich powiększeniem. Walory dekoracyjne i konkretne luster są oczywiste, jednak w tym miejscu chcemy doliczyć, że nasze lustra na wymiar to te, które można perfekcyjnie wcielić w jakąkolwiek szafę i do każdej toalety.


POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Szkło
dekoracyjne, grafika


zobacz ofertę

Szkło
Lacobel


zobacz ofertę

Szkło
lakierowane


zobacz ofertę

Szkło
hartowane


zobacz ofertę

Lustra
na wymiar


zobacz ofertę

Sprzedaż
i montaż


zobacz ofertę

Drzwi
do szaf


zobacz ofertę

Ścianki
Szklane


zobacz ofertę

Kompleksowość naszej klarownej oferty wyraża się także tym, że nie wyłącznie sprzedajemy wszelkie wyżej wymienione cuda strojne, niemniej jednak także prócz sprzedaży, zapewniamy i montaż. Na nic jakkolwiek nie przydałoby się zamówione lustro, czy szkło dekoracyjne, gdyby nie pasowało wymiarami do wnętrza. Jednakże zamawiając je u nas nie należy się tym troskać – zatroszczymy się o sprzedaż oraz montaż (łącznie z pomiarem) profesjonalnie i z radością.


Nie pozostaje nam nic innego, jak serdecznie nakłonić Państwa do skorzystania z naszej klarownej propozycji. Jeśli pojawią się jakieś poboczne pytania – jesteśmy do dyspozycji.


NASI STRATEGICZNI PARTNERZY