Szkło lakierowane na wymiar, szkło hartowane, szkło dekoracyjne, szkło Lacobel, grafika na szkle Zakliczyn.

Szkło jednokolorowe nad blat do kuchni, lacobel do kuchni między szafki zamiast płytek, lustra na wymiar do łazienki i innych pomieszczeń, panele szklane lakierowane, panele szklane z grafiką, panele szklane hartowane, panele lacobel. Zapewniamy pomiar, sprzedaż oraz montaż. Obszar usług: Zakliczyn - powiat tarnowski.


ZADZWOŃ TERAZ
502 620 705

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Od czasu, kiedy człowiek po raz pierwszy wyprodukował szkło – fascynuje się nim niezmiennie. Nie ma drugiego materiału, który jest równocześnie tak delikatny oraz wytrzymały jednocześnie! Nam także udzieliła się ta fascynacja, a propozycja, której sztandarowym artykułem jest szkło dekoracyjne jest tego najlepszym odzwierciedleniem.


Uprzejmie zapraszamy do naszego szklanego świata !


W minionych latach dostrzega się duży wzrost zainteresowania szklanymi zdobieniami. Mamy do czynienia z tak uniwersalnym materiałem, że nikogo nie powinno zadziwiać, jak poprawnie wpasowuje się w każdą aranżację. Od współczesnego, po schematyczne – wszelkie style ozdabiania wnętrz będą świetnym tłem dla tego rodzaju ozdoby, a odpowiednia grafika na szkle zwieńczy dzieło.


Oferowane przez nas szkła ozdobne znakomicie odnajdą się w dowolnym wnętrzu – jednak najprawidłowiej ich charakter uwydatnią następujące pomieszczenia:

  • toaleta,
  • kuchnia,
  • sypialnia.

Szkło jest więc ulubieńcem zarówno dekoratorów wnętrz mieszkalnych, jak i posiadaczy domów – wszyscy w charakterystyczny sposób wykorzystują jego wielozadaniowy charakter, dostosowując go do własnych pragnień.

SZKŁO – PIĘKNE, DEKORACYJNE, SOLIDNE
Z MONTAŻEM W DOBRYCH CENACH

W prowadzonej przez nas ofercie znajduje się pełna gama jego inspirujących form – gotowych dekoracji dopasowanych do własnego szklanego świata w jego najczystszej formie!


Szkło Lacobel – wnętrze, jakie pokochasz!


Jednym z najpopularniejszych dzisiaj wersji szklanych ozdób, jest szkło Lacobel – jakie mamy przyjemność zaprezentować w naszej profesjonalnej ofercie. Być może Państwo spotkali już niekiedy tą szklaną formę, nie mając o tym bladego pojęcia. Są to bo panele szklane, znakomicie nadające się do umieszczenia na ścianie.


To współczesna alternatywa dla klasycznych płytek i trzeba przyznać, że mało kto potrafi sobie odmówić skorzystania z jej właściwości !


Wybrane plusy szkła Lacobel:

  • dopracowany i unikatowy image,
  • możliwość spersonalizowania dodatkowych tekstów na szkle,
  • prostota utrzymania w czystości,
  • gładka powierzchnia – nieobecność fug.

Jedyni decydują się na panele Lakobel zwłaszcza z przyczyn estetycznych, inni – wydajnych. Miarodajne jest jednakże, że bez względu na powód – takie szkło, jakie można odszukać też w naszej klarownej ogromnej ofercie, jest zdecydowanie czymś, na co należałoby zwrócić uwagę aranżując domowe lub komercyjne wnętrza domu.


Szkło lakierowane oraz szkło hartowane – w najpiękniejszej edycji!


Prowadzona przez nas oferta to niemniej jednak jeszcze więcej możliwości, chociaż wyżej zamienione oferty są nie lada interesujące, to chcąc odpowiedzieć na potrzeby naszych wymagających Klientów w maksymalny sposób poszerzyli naszą klarowną propozycję także o inne formy szkła nadającego się do dekoracji wnętrz mieszkalnych:


Jest to szkło:

  • lakierowane,
  • hartowane.
Skontaktuj się z nami:
Dodaj załącznik:10 + 5

Dane kontaktowe:


   502 620 705
  rpf@rpf.pl
  www.SzkloLakierowane.pl

KONKURENCYJNE CENY
PROFESJONALNA OBSŁUGA!

W pierwszym wypadku mamy do czynienia z panelami szklanymi, które nienagannie nadają się do wyeksploatowania w kuchni, jak oraz szafach – w dowolnym wnętrzu. Najogromniejszy atut tego rozwiązania to na pewno fakt, że wolno zdobyć niemal dowolny kolor zamawianego u nas szkła – mamy taką szansę jego lakierowania.


Natomiast, jeśli gra toczy się o szkło hartowane jest to rozwiązanie niezmiernie respektowane i lubiane w formie kuchennych paneli szklanych. Wystarczy się z nami skontaktować, a z radością opowiemy o wszystkich zaletach tego nowomodnego rozwiązania.


Stworzona przez nas oferta – jeszcze więcej do wyboru !


Doskonałym uzupełnieniem powyższych zabiegów aranżacyjnych okazują się lustra na zamówienie. Żaden inny szczegół wyposażenia nie wnosi tak licznych zalet do przestrzeni, połączonych z optycznym ich powiększeniem. Walory dekoracyjne oraz rzeczowe luster są dobitne, jednak w tym miejscu pragniemy dodać, że nasze lustra na wymiar to te, które wolno perfekcyjnie wkomponować w każdą szafę oraz do jakiejkolwiek toalety.


POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Szkło
dekoracyjne, grafika


zobacz ofertę

Szkło
Lacobel


zobacz ofertę

Szkło
lakierowane


zobacz ofertę

Szkło
hartowane


zobacz ofertę

Lustra
na wymiar


zobacz ofertę

Sprzedaż
i montaż


zobacz ofertę

Drzwi
do szaf


zobacz ofertę

Ścianki
Szklane


zobacz ofertę

Dbamy o każdy indywidualny aspekt zadowolenia naszych Kontrahentów, właśnie dlatego dbając o sprzedaż, myślimy też o zapewnieniu należytego montażu – zajmiemy się tym od a do zet, zdejmując to z Państwa obowiązków. Na nic przecież nie przydałoby się zamówione lustro, czy szkło dekoracyjne, gdyby nie pasowało wymiarami do wnętrza. Niemniej jednak zamawiając je u nas nie należy się tym niepokoić – zatroszczymy się o sprzedaż i montaż (łącznie z pomiarem) profesjonalnie oraz z radością.


Wobec tego korzystając z okazji, jeszcze raz zachęcamy do tego, żeby przyjrzeć się naszej klarownej bogatej ofercie. Jeżeli pojawią się jakieś dodatkowe zapytania – jesteśmy do dyspozycji.


NASI STRATEGICZNI PARTNERZY