Szkło lakierowane na wymiar, szkło hartowane, szkło dekoracyjne, szkło Lacobel, grafika na szkle Żychlin.

Szkło jednokolorowe nad blat do kuchni, lacobel do kuchni między szafki zamiast płytek, lustra na wymiar do łazienki i innych pomieszczeń, panele szklane lakierowane, panele szklane z grafiką, panele szklane hartowane, panele lacobel. Zapewniamy pomiar, sprzedaż oraz montaż. Obszar usług: Żychlin - powiat kutnowski.


ZADZWOŃ TERAZ
502 620 705

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Człowiekowi nigdy nie przeszła fascynacja szkłem, mimo że minęły stulecia od pierwszego z nim spotkania. Nie ma drugiego materiału, który jest jednocześnie tak delikatny i wytrzymały jednocześnie! Nam też udzieliła się ta fascynacja, a oferta, jakiej reprezentacyjnym produktem jest szkło dekoracyjne jest tego perfekcyjnym odzwierciedleniem.


Serdecznie zapraszamy do naszego szklanego świata!


W minionych latach widać kolosalny wzrost zainteresowania szklanymi ozdobami. Nic ekscentrycznego, w ostateczności jest to materiał, jaki umie się perfekcyjnie wpisać w nieomalże dowolną aranżację wnętrza domu. Od współczesnego, po standardowe – wszystkie style przystrajania wnętrz mieszkalnych będą idealnym tłem dla tego rodzaju ozdoby, a odpowiednia grafika na szkle zwieńczy dzieło.


Oferowane przez nas szkła ozdobne bez zarzutu odnajdą się w każdym wnętrzu – jednak najporządniej ich charakter uwydatnią następujące pomieszczenia:

  • toaleta,
  • kuchnia,
  • sypialnia.

Szkło jest więc ulubieńcem zarówno dekoratorów wnętrz mieszkalnych, jak oraz właścicieli domów – wszyscy w reprezentatywny sposób wykorzystują jego wielozadaniowy charakter, dopasowując go do własnych pragnień.

SZKŁO – PIĘKNE, DEKORACYJNE, SOLIDNE
Z MONTAŻEM W DOBRYCH CENACH

W naszej klarownej ofercie znajduje się pełna gama jego inspirujących form – gotowych dekoracji dopasowanych do swojego szklanego świata w jego najczystszej odmianie!


Szkło Lacobel – wnętrze mieszkalne, jakie pokochasz!


Jednym z najpopularniejszych dziś wersji szklanych ozdób, jest szkło Lacobel – które mamy przyjemność przedstawić w naszej idealnej szerokiej ofercie. Być może Państwo spotkali już od czasu do czasu tą szklaną formę, nie mając o tym pojęcia. Są to albowiem panele szklane, znakomicie nadające się do umieszczenia na ścianie.


To współczesna alternatywa dla klasycznych płytek i trzeba przyznać, że mało kto potrafi sobie odmówić skorzystania z jej właściwości!


Wybrane atuty szkła Lacobel:

  • dopracowany oraz jedyny w swoim rodzaju design,
  • szansa spersonalizowania własnych napisów na szkle,
  • łatwość utrzymania w czystości,
  • gładka powierzchnia – brak fug.

Jedyni decydują się na panele Lakobel w zasadzie z przyczyn estetycznych, inni – funkcjonalnych. Miarodajne jest niemniej jednak, że bez względu na powód – takie szkło, jakie można znaleźć również w należącej do nas ogromnej ofercie, jest zdecydowanie czymś, na co warto zwrócić szczególną uwagę aranżując domowe lub też komercyjne wnętrza domu.


Skontaktuj się z nami:
Dodaj załącznik:10 + 10

Dane kontaktowe:


   502 620 705
  rpf@rpf.pl
  www.SzkloLakierowane.pl

KONKURENCYJNE CENY
PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Szkło lakierowane oraz szkło hartowane – w najpiękniejszej odsłonie!


Nasza oferta to niemniej jednak jeszcze więcej możliwości, choć wyżej wymienione propozycje są nie lada atrakcyjne, to pragnąc odpowiedzieć na potrzeby naszych wymagających Klientów w maksymalny sposób poszerzyli naszą klarowną ofertę też o inne formy szkła nadającego się do ozdoby wnętrz mieszkalnych:


Jest to szkło:

  • lakierowane,
  • hartowane.

W pierwszym wypadku mamy do czynienia z panelami szklanymi, jakie perfekcyjnie nadają się do wykorzystania w kuchni, jak i szafach – w dowolnym wnętrzu. Największy atut tego rozwiązania to na pewno fakt, że można uzyskać nieomalże dowolny kolor zamawianego u nas szkła – mamy taką możliwość jego lakierowania.


Natomiast, jeśli gra toczy się o szkło hartowane jest to rozwiązanie niesłychanie cenione oraz lubiane w formie kuchennych paneli szklanych. Wystarczy się z nami skontaktować, a z radością opowiemy o wszystkich zaletach tego nowomodnego rozwiązania.


Nasza oferta – jeszcze więcej do wyboru!


Kapitalnym dopełnieniem powyższych zabiegów aranżacyjnych okazują się lustra na indywidualne zamówienie. Żaden inny szczegół wyposażenia nie wnosi tak licznych zalet do powierzchni, powiązanych z optycznym ich powiększeniem. Walory dekoracyjne i praktyczne luster są wyraźne, jednak w tym miejscu chcemy doliczyć, że nasze lustra na wymiar to te, które można nienagannie wcielić w jakąkolwiek szafę oraz do jakiejkolwiek łazienki.


POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Szkło
dekoracyjne, grafika


zobacz ofertę

Szkło
Lacobel


zobacz ofertę

Szkło
lakierowane


zobacz ofertę

Szkło
hartowane


zobacz ofertę

Lustra
na wymiar


zobacz ofertę

Sprzedaż
i montaż


zobacz ofertę

Drzwi
do szaf


zobacz ofertę

Ścianki
Szklane


zobacz ofertę

Troszczymy się o każdy indywidualny aspekt zadowolenia naszych Kontrahentów, w następstwie tego dbając o sprzedaż, myślimy też o zapewnieniu odpowiedniego montażu – zajmiemy się tym od a do zet, zdejmując to z Państwa obowiązków. Nawet najpiękniejsze szkło, lub lustro będzie bezużyteczne, jeśli wymiarami nie wpasuje się w przeznaczone im miejsce. Mimo to zamawiając je u nas nie należy się tym martwić – zadbamy o sprzedaż oraz montaż (łącznie z pomiarem) profesjonalnie oraz z radością.


Nie pozostaje nam nic innego, jak serdecznie zachęcić Państwa do skorzystania z należącej do nas oferty. Jeśli pojawią się jakiekolwiek pomocnicze zapytania – jesteśmy do dyspozycji.


NASI STRATEGICZNI PARTNERZY