☎ 603 799 222 ➤ Szkło lakierowane na wymiar, szkło hartowane, szkło dekoracyjne, szkło Lacobel, grafika na szkle Annopol.

Szkło jednokolorowe nad blat do kuchni, lacobel do kuchni między szafki zamiast płytek, lustra na wymiar do łazienki i innych pomieszczeń, panele szklane lakierowane, panele szklane z grafiką, panele szklane hartowane, panele lacobel. Zapewniamy pomiar, sprzedaż oraz montaż. Obszar usług: Annopol - powiat kraśnicki.


ZADZWOŃ TERAZ
603 799 222

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Szkło to magiczny surowiec. Fascynuje w każdym względzie – począwszy od tego, w jaki sposób powstaje. To lekkość, transparentność i siła są własnościami, jakie pociągają człowieka do szkła od dawien dawna. Jednakże to, co się zmieniło na powierzchni lat, to z pewnością możliwości użycia szkła w należącej do nas normalności. Mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę, jakiej istotą jest właśnie nowoczesny sposób wykorzystania szkła, zgodny ze współczesnymi oczekiwaniami.


Szkło dekoracyjne – na miarę XXI wieku


Umiemy tworzyć cuda z tego materiału, a szkło dekoracyjne, które chcemy Państwu opisać w ramach opisującej nas oferty jest tego najlepszym dowodem. Można je wykorzystać w dowolny sposób, zgodny z prywatnymi upodobaniami.


Najpopularniejsze jednakże okazuje się użycie paneli ze szkła ozdobnego w powierzchni kuchennej, jak i rozwiązaniach meblowych rodzaju szafa. Zezwolimy sobie uwydatnić w tym miejscu, że nasza idealna oferta to możliwość skorzystania z niezwykłej personalizacji szkła ozdobnego w naprawdę przystępnej cenie. Odpowiednio niemal dowolna grafika może być przez nas przełożona na ten zdobny element powierzchni. Jeżeli chcą Państwo zapoznać znacznie więcej faktów – służymy wsparciem.

SZKŁO – PIĘKNE, DEKORACYJNE, SOLIDNE
Z MONTAŻEM W DOBRYCH CENACH

Szkło Lacobel – inne niż tradycyjne


Wypatrując interesującego rozwiązania do wykończenia wymarzonej kuchni, należałoby zwrócić się w stronę paneli, znanych jako szkło Lacobel. To nadzwyczaj charakterystyczna forma szkła, która z dnia na dzień cieszy się coraz to pokaźniejszą popularnością.


Nic dziwacznego – w końcu szkło Lacobel jest:

  • właściwie piękne,
  • wysoce wszechstronne,
  • proste w czyszczeniu.

Nie ma fug – a te, jak rozumie się samo przez się są marą niejednej gospodyni domowej, kiedy kuchnia jest pokryta schematycznymi kafelkami. Panele szklane do kuchni oraz szaf zezwalają pozbyć się tego problemu raz na zawsze, proponując pierwszorzędną jakość oraz fenomenalną odporność na wszystkie zabrudzenia. Utrzymanie ich w czystości to sama radość! Decydując się na szkło Lacobel z należącej do nas oferty zyskują Państwo także możliwość wybrania kolorystyki z dostatniego wzornika produktu. Tu również zachęcamy do kontaktu – jeśli chcą Państwo dowiedzieć się znacznie więcej.


Lustra na wymiar i na zawsze!


To, że lustra powinny się odkryć w każdym mieszkaniu – jest oczywiste. Od czasu do czasu jednakże nie ma się możliwości znalezienia tych znakomicie dopasowanych w ramach masowo produkowanych propozycji. My wychodzimy naprzeciwko takim potrzebom, zapewniając dostęp do luster krojonych na miarę tych potrzeb!


Mamy przyjemność opisać lustra na indywidualne zlecenie, jakie wyróżniają się tym, że są:

  • dopracowane,
  • najwyższej jakości,
  • solidne i wytrzymałe.

Zadbamy o to, ażeby zdawały się być spójnością z miejscem/elementem, którego integralną częścią się staną. Mamy nadzieję, że dadzą się nam Państwo wykazać w tej sprawie, do czego to w zasadzie serdecznie zachęcamy.


Skontaktuj się z nami:
Dodaj załącznik:0 + 7

Dane kontaktowe:

Foll-Service Sp. z o.o. S.k.a
Ul. 1 Maja 16
20-410 Lublin

   603 799 222
  info@foll-service.pl
  www.foll-service.pl

NIP: 7123428785
REGON: 520819447

KONKURENCYJNE CENY
PROFESJONALNA OBSŁUGA!

W szerokiej ofercie również: szkło hartowane i szkło lakierowane


To, że jesteśmy profesjonalistami w dziedzinie szkła, nie ulega wątpliwości. Nie mogło w związku z tym zabraknąć w należącej do nas szerokiej ofercie szkła lakierowanego, jakie bezbłędnie się nadaje do wykorzystania w formie paneli szklanych w szafach, lub kuchniach. Nasza oferta nie byłaby również kompletna, gdyby zabrakło w niej miejsca na szkło hartowane – równie pierwszorzędne, jeżeli chodzi o uzupełnienie kuchni szklanymi panelami. Po skontaktowaniu się z nami, z ochotą udzielimy Państwu znacznie więcej informacji na temat każdej z tych propozycji, celem kapitalnego stosowności opcji do preferencji.


Pozwolimy sobie jednak rzucić nieco więcej światła na kwestię powiązaną ze szkłem lakierowanym. Specjalnie z myślą o Państwa rozmaitych gustach, zapewniamy dostęp do obszernych możliwości, jeśli chodzi o jego lakierowanie. Zamawiane u nas panele z szkła lakierowanego mogą zdobyć Państwo w dowolnym odcieniu z następujących palet:

  • ral,
  • ica,
  • ncs.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Szkło
dekoracyjne, grafika


zobacz ofertę

Szkło
Lacobel


zobacz ofertę

Szkło
lakierowane


zobacz ofertę

Szkło
hartowane


zobacz ofertę

Lustra
na wymiar


zobacz ofertę

Sprzedaż
i montaż


zobacz ofertę

Drzwi
do szaf


zobacz ofertę

Ścianki
Szklane


zobacz ofertęszkła dekoracyjne z możliwością
personalizacji nadruku

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY