☎ 603 799 222 ➤ Szkło lakierowane na wymiar, szkło hartowane, szkło dekoracyjne, szkło Lacobel, grafika na szkle Urzędów.

Szkło jednokolorowe nad blat do kuchni, lacobel do kuchni między szafki zamiast płytek, lustra na wymiar do łazienki i innych pomieszczeń, panele szklane lakierowane, panele szklane z grafiką, panele szklane hartowane, panele lacobel. Zapewniamy pomiar, sprzedaż oraz montaż. Obszar usług: Urzędów - powiat kraśnicki.


ZADZWOŃ TERAZ
603 799 222

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Szkło ma w sobie coś nadnaturalnego. Już sam sposób, to naturalnie dzięki jakiemu powstaje jest ogromnie fascynujący. To lekkość, transparentność oraz siła są własnościami, jakie przyciągają człowieka do szkła od dawien dawna. Jednak to, co się zmieniło na przestrzeni lat, to z pewnością możliwości zastosowania szkła w naszej klarownej codzienności. Nasza idealna oferta opiera się oczywiście o współczesne wykorzystanie szkła w odpowiedzi na wymagania dzisiejszych Klientów.


Szkło dekoracyjne – na miarę XXI wieku


Potrafimy tworzyć cuda z tego materiału, a szkło dekoracyjne, które pragniemy Państwu opisać w ramach należącej do nas oferty jest tego najważniejszym dowodem. Można je wykorzystać w dowolny sposób, zgodny z osobistymi upodobaniami.


Najpopularniejsze jednakże okazuje się użycie paneli ze szkła dekoracyjnego w przestrzeni kuchennej, jak oraz rozwiązaniach meblowych typu szafa. Zezwolimy sobie podkreślić w tym miejscu, iż stworzona przez nas oferta to szansa skorzystania z niezwykłej personalizacji szkła dekoracyjnego w w samej rzeczy dogodnej cenie. Właściwie niemal dowolna grafika może być przez nas przełożona na ten zdobiony szczegół powierzchni. Po znacznie więcej szczegółów – zapraszamy do kontaktu.

SZKŁO – PIĘKNE, DEKORACYJNE, SOLIDNE
Z MONTAŻEM W DOBRYCH CENACH

Szkło Lacobel – inne aniżeli wszystkie


Poszukując intrygującego rozwiązania do wykończenia wymarzonej kuchni, należałoby zwrócić się w stronę paneli, znanych jako szkło Lacobel. To bardzo specyficzna forma szkła, która z dnia na dzień cieszy się coraz to znacznie większą popularnością.


Nic dziwnego – w końcu szkło Lacobel jest:

  • ogromnie estetyczne,
  • wysoce wszechstronne,
  • bezproblemowe w pielęgnacji.

Nie ma fug – a te, jak wiadomo są koszmarem niejednej gospodyni domowej, gdy kuchnia jest pokryta stereotypowymi kafelkami. Panele szklane do kuchni i szaf zezwalają pozbyć się tego problemu raz na zawsze, oferując doskonałą jakość i fenomenalną odporność na wszystkie pobrudzenia. Można nawet ogłosić, że ich doprowadzenie do czystości to dokładnie czysta przyjemność! Decydując się na szkło Lacobel z prowadzonej przez nas propozycji zyskują Państwo także szansę wybrania kolorystyki z dostatniego wzornika produktu. Tu też zachęcamy do kontaktu – jeżeli pragną Państwo dowiedzieć się znacznie więcej.


Lustra na wymiar i na zawsze!


To, że lustra muszą się znaleźć w jakimkolwiek mieszkaniu – jest wyraźne. Czasem niemniej jednak nie ma się możliwości odszukania tych idealnie dopasowanych w ramach masowo produkowanych propozycji. My wychodzimy naprzeciwko takim potrzebom, przynosząc dostęp do luster krojonych na miarę tych potrzeb!


Lustra na indywidualne zlecenie, które Państwo proponujemy to towary:

  • dopracowane,
  • wysokiej jakości,
  • solidne i wytrzymałe.

Zatroszczymy się o to, ażeby zdawały się być spójnością z miejscem/elementem, jakiego całkowitą częścią się staną. Wierzymy, że zachęciliśmy Państwa do tego, żeby skontaktować się z nami i powierzyć wykonanie takich luster – bardzo dobrych pod każdym względem.


Skontaktuj się z nami:
Dodaj załącznik:5 + 5

Dane kontaktowe:

Foll-Service Sp. z o.o. S.k.a
Ul. 1 Maja 16
20-410 Lublin

   603 799 222
  info@foll-service.pl
  www.foll-service.pl

NIP: 7123428785
REGON: 520819447

KONKURENCYJNE CENY
PROFESJONALNA OBSŁUGA!

W szerokiej ofercie także: szkło hartowane i szkło lakierowane


Jeśli chodzi o artykuły szklane – jesteśmy ekspertami. Nie mogło w takim razie zabraknąć w opisującej nas szerokiej ofercie szkła lakierowanego, które doskonale się nadaje do wykorzystania w formie paneli szklanych w szafach, lub kuchniach. Prowadzona przez nas propozycja nie byłaby również kompletna, gdyby zabrakło w niej miejsca na szkło hartowane – równie znakomite, jeżeli chodzi o dopełnienie kuchni szklanymi panelami. Po skontaktowaniu się z nami, z ochotą udostępnimy Państwu więcej informacji na temat każdej z tych propozycji, zamiarem perfekcyjnego dopasowania opcji do preferencji.


W tym miejscu niemniej jednak pozwolimy sobie uchylić rąbka tajemnicy, jeśli gra toczy się o szkło lakierowane. Celowo z myślą o Państwa rozmaitych gustach, zapewniamy dostęp do ogromnych możliwości, jeśli gra toczy się o jego lakierowanie. Zamawiane u nas panele z szkła lakierowanego mogą uzyskać Państwo w dowolnym kolorze z następujących palet:

  • ral,
  • ica,
  • ncs.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Szkło
dekoracyjne, grafika


zobacz ofertę

Szkło
Lacobel


zobacz ofertę

Szkło
lakierowane


zobacz ofertę

Szkło
hartowane


zobacz ofertę

Lustra
na wymiar


zobacz ofertę

Sprzedaż
i montaż


zobacz ofertę

Drzwi
do szaf


zobacz ofertę

Ścianki
Szklane


zobacz ofertę

Każdy, kto choć trochę interesował się specyfiką tych palet, wie że są w samej rzeczy imponujące. Na koniec pozwolimy sobie jeszcze wtrącić, że oferujemy sprzedaż oraz montaż (w tym pomiar) w/w artykułów – w trosce o pełną satysfakcję każdego obsługiwanego przez nas Kontrahenta.


Jeśli wobec tego szkło dekoracyjne to coś, co wzbudza Państwa zainteresowanie – nie wypada szukać dalej. Prowadzona przez nas propozycja zawiera wszystko, co najlepsze w tym temacie – co znacznie więcej w cenach, na jakie każdy ma okazję sobie zezwolić.


szkła dekoracyjne z możliwością
personalizacji nadruku

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY