☎ 602 650 367 ➤ Szkło lakierowane na wymiar, szkło hartowane, szkło dekoracyjne, szkło Lacobel, grafika na szkle Bardo.

Szkło jednokolorowe nad blat do kuchni, lacobel do kuchni między szafki zamiast płytek, lustra na wymiar do łazienki i innych pomieszczeń, panele szklane lakierowane, panele szklane z grafiką, panele szklane hartowane, panele lacobel. Zapewniamy pomiar, sprzedaż oraz montaż. Obszar usług: Bardo - powiat ząbkowicki.


ZADZWOŃ TERAZ
602 650 367

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Szkło ma w sobie coś nadnaturalnego. Już sam sposób, to właśnie dzięki jakiemu powstaje jest niezmiernie interesujący. To lekkość, transparentność oraz siła są cechami, jakie przyciągają człowieka do szkła od dawien dawna. Mimo to to, co się zmieniło na powierzchni lat, to z pewnością możliwości użycia szkła w naszej codzienności. Nasza idealna propozycja opiera się oczywiście o dzisiejsze wykorzystanie szkła w odpowiedzi na wymagania współczesnych Kontrahentów.


Szkło dekoracyjne – na miarę XXI wieku


Umiemy tworzyć cuda z tego materiału, a szkło dekoracyjne, które chcemy Państwu opisać w ramach należącej do nas oferty jest tego najlepszym dowodem. Jest niemalże niczym ograniczona dowolność jego wyeksploatowania – każdy odnajdzie na nie swój prywatny sposób.


Najpopularniejsze jednak okazuje się użycie paneli ze szkła dekoracyjnego w powierzchni kuchennej, jak i rozwiązaniach meblowych typu szafa. Godne wyodrębnienia będzie to, że decydując się na nasze szkło ozdobne, otrzymują Państwo w interesującej cenie możliwość jego personalizacji. Odpowiednio nieomalże dowolna grafika może być przez nas przełożona na ten zdobiony szczegół przestrzeni. Jeżeli pragną Państwo poznać znacznie więcej faktów – służymy wsparciem.

SZKŁO – PIĘKNE, DEKORACYJNE, SOLIDNE
Z MONTAŻEM W DOBRYCH CENACH

Szkło Lacobel – inne aniżeli typowe


Szukając intrygującego rozwiązania do wykończenia wymarzonej kuchni, należałoby zwrócić się w kierunku paneli, legendarnych jako szkło Lacobel. To niezwykle charakterystyczna forma szkła, która z dnia na dzień cieszy się coraz to większą popularnością.


Nic zadziwiającego – w ostateczności szkło Lacobel jest:

  • w zasadzie śliczne,
  • niezmiernie uniwersalne,
  • łatwe w pielęgnacji.

Nie posiada fug – a te, jak nie ulega wątpliwości są zmorą niejednej gospodyni domowej, gdy kuchnia jest pokryta standardowymi kafelkami. Panele szklane do kuchni oraz szaf pozwalają pozbyć się tego kłopotu raz na zawsze, proponując kapitalną jakość i ponadprzeciętną odporność na wszelkie zabrudzenia. Można nawet stwierdzić, że ich doprowadzenie do czystości to dokładnie czysta przyjemność! Decydując się na szkło Lacobel z naszej profesjonalnej propozycji zyskują Państwo także możliwość wybrania kolorystyki z dostatniego wzornika towaru. Tu także zachęcamy do kontaktu – jeśli chcą Państwo dowiedzieć się znacznie więcej.


Lustra na wymiar i na zawsze!


Nikt nie ma wątpliwości co do tego, że obecność luster w domu jest ważna. Niekiedy jednakże nie ma się możliwości znalezienia tych perfekcyjnie dopasowanych w ramach masowo wytwarzanych propozycji. My wychodzimy naprzeciw takim wymaganiom, dając dostęp do luster krojonych na miarę tych potrzeb!


Mamy radość przedstawić lustra na zamówienie, które wyróżniają się tym, że są:

  • dopracowane,
  • najwyższej jakości,
  • solidne oraz wytrzymałe.
Skontaktuj się z nami:
Dodaj załącznik:10 + 7

Dane kontaktowe:

PIOTR KAMIŃSKI "KAMIŃSKI GLAS STUDIO"
Ul. Partyzantów 1/2
51-672 Wrocław

   602 650 367
  biuro@glasstudio.com.pl
  www.SzkloLakierowane.pl

NIP: 8981039424
REGON: 930073275

KONKURENCYJNE CENY
PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Zadbamy o to, aby zdawały się być integralnością z miejscem/elementem, którego ogólną częścią się staną. Mamy nadzieję, że dadzą się nam Państwo wykazać w tej sprawie, do czego to de facto serdecznie zachęcamy.


W ogromnej ofercie także: szkło hartowane i szkło lakierowane


Jeżeli chodzi o towary szklane – jesteśmy fachowcami. Nie mogło w następstwie tego zabraknąć w należącej do nas ogromnej ofercie szkła lakierowanego, jakie do perfekcji się nadaje do wykorzystania w formie paneli szklanych w szafach, lub kuchniach. Nasza idealna propozycja nie byłaby też kompletna, gdyby zabrakło w niej miejsca na szkło hartowane – równie świetne, jeżeli chodzi o uzupełnienie kuchni szklanymi panelami. Jeżeli zdecydują się Państwo z nami skontaktować, odpowiemy na wszystkie zapytania w związku z tymi ideami, nie pozostawiając miejsca na dowolne wątpliwości.


Pozwolimy sobie jednakże rzucić nieco więcej światła na kwestię powiązaną ze szkłem lakierowanym. Specjalnie z myślą o Państwa różnych gustach, dajemy dostęp do dużych możliwości, jeżeli chodzi o jego lakierowanie. Zamawiane u nas panele z szkła lakierowanego mogą uzyskać Państwo w dowolnym odcieniu z następujących palet:

  • ral,
  • ica,
  • ncs.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Szkło
dekoracyjne, grafika


zobacz ofertę

Szkło
Lacobel


zobacz ofertę

Szkło
lakierowane


zobacz ofertę

Szkło
hartowane


zobacz ofertę

Lustra
na wymiar


zobacz ofertę

Sprzedaż
i montaż


zobacz ofertę

Drzwi
do szaf


zobacz ofertę

Ścianki
Szklane


zobacz ofertę

Wystarczy spojrzeć raz na odcienie znajdujące się w tych paletach, by odszukać własnego faworyta. Na koniec pozwolimy sobie jeszcze nadmienić, że proponujemy sprzedaż oraz montaż (w tym wymiar) w/w towarów – w trosce o pełną satysfakcję każdego obsługiwanego przez nas Konsumenta.


Jeśli w związku z tym szkło dekoracyjne to coś, co wzbudza Państwa zainteresowanie – nie trzeba wypatrywać dalej. Prowadzona przez nas oferta obejmuje wszystko, co perfekcyjne w tym temacie – co znacznie więcej w cenach, na które każdy ma prawo sobie zezwolić.


NASI STRATEGICZNI PARTNERZY