☎ 602 650 367 ➤ Szkło lakierowane na wymiar, szkło hartowane, szkło dekoracyjne, szkło Lacobel, grafika na szkle Złoty Stok.

Szkło jednokolorowe nad blat do kuchni, lacobel do kuchni między szafki zamiast płytek, lustra na wymiar do łazienki i innych pomieszczeń, panele szklane lakierowane, panele szklane z grafiką, panele szklane hartowane, panele lacobel. Zapewniamy pomiar, sprzedaż oraz montaż. Obszar usług: Złoty Stok - powiat ząbkowicki.


ZADZWOŃ TERAZ
602 650 367

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Szkło to perfekcyjny surowiec. Już sam sposób, to właśnie dzięki jakiemu powstaje jest niesłychanie ciekawy. Ubóstwiamy od zawsze otaczać się szklanymi rzeczami, ponieważ dają nam poczucie lekkości, czystości oraz perfekcji. Jednakże to, co się zmieniło na powierzchni lat, to z pewnością możliwości zastosowania szkła w naszej normalności. Mamy radość zaprezentować Państwu ofertę, jakiej istotą jest naturalnie dzisiejszy sposób dyspozycji szkła, zgodny ze współczesnymi oczekiwaniami.


Szkło ozdobne – na miarę XXI wieku


Potrafimy tworzyć cuda z tego materiału, a szkło dekoracyjne, jakie chcemy Państwu przedstawić w ramach naszej idealnej oferty jest tego najlepszym dowodem. Wolno je wykorzystać w dowolny sposób, zgodny z osobistymi upodobaniami.


Najatrakcyjniejsze jednakże okazuje się użycie paneli ze szkła dekoracyjnego w powierzchni kuchennej, jak i rozwiązaniach meblowych rodzaju szafa. Warte podkreślenia jest to, że decydując się na nasze szkło dekoracyjne, dostają Państwo w interesującej cenie możliwość jego personalizacji. Właściwie nieomalże dowolna grafika może być przez nas przełożona na ten zdobny detal powierzchni. Jeżeli pragną Państwo poznać znacznie więcej faktów – służymy wsparciem.

SZKŁO – PIĘKNE, DEKORACYJNE, SOLIDNE
Z MONTAŻEM W DOBRYCH CENACH

Szkło Lacobel – inne aniżeli wszystkie


Wypatrując intrygującego rozwiązania do wykończenia wymarzonej kuchni, należałoby zwrócić się w stronę paneli, kultowych jako szkło Lacobel. Mamy tu do czynienia z interesującym wykorzystaniem właściwości szkła, które spodobało się dzisiejszemu światu dekoracji i stylu.


Nic paradoksalnego – w ostateczności szkło Lacobel jest:

  • w zasadzie piękne,
  • niezwykle uniwersalne,
  • bezproblemowe w pielęgnacji.

Nie ma fug – a te, jak wiadomo są marą niejednej gospodyni domowej, kiedy kuchnia jest pokryta szablonowymi kafelkami. Panele szklane do kuchni i szaf zezwalają pozbyć się tego problemu raz na zawsze, oferując idealną jakość oraz ponadprzeciętną odporność na wszystkie pobrudzenia. Utrzymanie ich w czystości to sama przyjemność! Decydując się na szkło Lacobel z opisującej nas propozycji zyskują Państwo też możliwość wybrania kolorystyki z dostatniego wzornika towaru. Ponownie, uprzejmie zapraszamy do kontaktu z stworzonym przez nas sklepem, jeżeli jedynie interesuje Państwa więcej wiadomości na temat paneli Lacobel.


Lustra na wymiar i na zawsze!


To, że lustra muszą się odszukać w każdym mieszkaniu – jest oczywiste. Niekiedy jednakże nie ma się możliwości odszukania tych znakomicie dopasowanych w ramach masowo wytwarzanych propozycji. My wychodzimy naprzeciwko takim wymaganiom, zapewniając dostęp do luster krojonych na miarę tych potrzeb!


Lustra na wymiar, jakie Państwo proponujemy to towary:

  • dopracowane,
  • najwyższej jakości,
  • solidne i wytrzymałe.
Skontaktuj się z nami:
Dodaj załącznik:3 + 7

Dane kontaktowe:

PIOTR KAMIŃSKI "KAMIŃSKI GLAS STUDIO"
Ul. Partyzantów 1/2
51-672 Wrocław

   602 650 367
  biuro@glasstudio.com.pl
  www.SzkloLakierowane.pl

NIP: 8981039424
REGON: 930073275

KONKURENCYJNE CENY
PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Zatroszczymy się o to, ażeby zdawały się być integralnością z miejscem/elementem, jakiego integralną częścią się staną. Mamy nadzieję, że dadzą się nam Państwo wykazać w tej kwestii, do czego to ściśle mówiąc serdecznie zachęcamy.


W ofercie także: szkło hartowane i szkło lakierowane


To, że jesteśmy profesjonalistami w dziedzinie szkła, nie ulega wątpliwości. Nie mogło w związku z tym zabraknąć w naszej klarownej ofercie szkła lakierowanego, jakie bez zarzutu się nadaje do wykorzystania w formie paneli szklanych w szafach, czy kuchniach. Prowadzona przez nas oferta nie byłaby także kompletna, gdyby zabrakło w niej miejsca na szkło hartowane – równie doskonałe, jeśli chodzi o dopełnienie kuchni szklanymi panelami. Po skontaktowaniu się z nami, z chęcią udostępnimy Państwu znacznie więcej wiadomości na temat każdej z tych propozycji, intencją wspaniałego dopasowania opcji do preferencji.


W tym miejscu jednakże pozwolimy sobie uchylić rąbka tajemnicy, jeśli gra toczy się o szkło lakierowane. Specjalnie z myślą o Państwa rozmaitych gustach, dajemy dostęp do ogromnych możliwości, jeśli chodzi o jego lakierowanie. Zamawiane u nas panele z szkła lakierowanego mogą zdobyć Państwo w dowolnym odcieniu z następujących palet:

  • ral,
  • ica,
  • ncs.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Szkło
dekoracyjne, grafika


zobacz ofertę

Szkło
Lacobel


zobacz ofertę

Szkło
lakierowane


zobacz ofertę

Szkło
hartowane


zobacz ofertę

Lustra
na wymiar


zobacz ofertę

Sprzedaż
i montaż


zobacz ofertę

Drzwi
do szaf


zobacz ofertę

Ścianki
Szklane


zobacz ofertę

Każdy, kto chociaż odrobinę interesował się swoistością tych palet, wie że są w rzeczywistości imponujące. Na koniec zezwolimy sobie jeszcze wspomnieć, że oferujemy sprzedaż oraz montaż (w tym wymiar) w/w artykułów – w trosce o całkowitą satysfakcję każdego obsługiwanego przez nas Klienta.


Jeżeli w następstwie tego szkło dekoracyjne to coś, co wzbudza Państwa zainteresowanie – nie trzeba szukać dalej. W naszej ogromnej ofercie będzie wszystko, co wymagane oraz to w naprawdę konkurencyjnych cenach.


NASI STRATEGICZNI PARTNERZY