Szkło lakierowane na wymiar, szkło hartowane, szkło dekoracyjne, szkło Lacobel, grafika na szkle Czechowice-Dziedzice.

Szkło jednokolorowe nad blat do kuchni, lacobel do kuchni między szafki zamiast płytek, lustra na wymiar do łazienki i innych pomieszczeń, panele szklane lakierowane, panele szklane z grafiką, panele szklane hartowane, panele lacobel. Zapewniamy pomiar, sprzedaż oraz montaż. Obszar usług: Czechowice-Dziedzice - powiat bielski.


ZADZWOŃ TERAZ
502 620 705

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Człowiekowi nigdy nie przeszła fascynacja szkłem, mimo że przeminęły stulecia od pierwszego z nim spotkania. Żaden inny materiał nie jest równocześnie tak wytrzymały i tak delikatny zarazem! Nam też udzieliła się ta fascynacja, a oferta, jakiej flagowym artykułem jest szkło dekoracyjne jest tego perfekcyjnym odzwierciedleniem.


Szklany świat – wyczekuje na Państwa !


W minionych latach widać gigantyczny wzrost zainteresowania szklanymi ozdobami. Nic nadzwyczajnego, w końcu jest to materiał, jaki umie się doskonale wpisać w nieomalże dowolną aranżację wnętrza. Od współczesnego, po stereotypowe – wszelkie style ozdabiania mieszkalnych wnętrz będą świetnym tłem dla tego typu dekoracji, a dobrana grafika na szkle zwieńczy dzieło.


Proponowane przez nas szkła dekoracyjne po mistrzowsku odnajdą się w dowolnym wnętrzu – jednak najlepiej ich charakter zaakcentują następujące pomieszczenia:

  • toaleta,
  • kuchnia,
  • sypialnia.

Każdy może skorzystać z walorów tego uniwersalnego materiału, dostosowując go do własnego „widzimisię” – korzystają z tego równie chętnie specjaliści, jak i klienci prywatni.

SZKŁO – PIĘKNE, DEKORACYJNE, SOLIDNE
Z MONTAŻEM W DOBRYCH CENACH

W opisującej nas ofercie znajduje się pełna gama jego inspirujących form – gotowych dekoracji dopasowanych do własnego szklanego świata w jego najczystszej odmianie!


Szkło Lacobel – wnętrze mieszkalne, które pokochasz!


Jednym z najpopularniejszych dzisiaj wersji szklanych dekoracji, jest szkło Lacobel – jakie mamy przyjemność zaprezentować w naszej klarownej szerokiej ofercie. Jest szansa, iż już Państwo zetknęli się z tym szkłem – nawet o tym nie wiedząc. Są to albowiem panele szklane, perfekcyjnie nadające się do ulokowania na ścianie.


Mamy więc do czynienia z opcją, która pomału odsyła do lamusa sztampową glazurę – oraz należy przyznać, że robi to w sposób niezwykle praktyczny, i jakże designerski !


Wybrane walory szkła Lacobel:

  • fenomenalny oraz wybitnie efektowny wygląd,
  • możliwość spersonalizowania własnych napisów na szkle,
  • łatwość utrzymania w czystości,
  • gładka nawierzchnia – brak fug.

Jedyni decydują się na panele Lakobel przede wszystkim z przyczyn estetycznych, inni – wydajnych. Miarodajne jest niemniej jednak, że bez względu na powód – takie szkło, jakie można odnaleźć też w opisującej nas szerokiej ofercie, jest zdecydowanie czymś, na co należałoby zwrócić uwagę aranżując domowe czy też komercyjne wnętrza.


Szkło lakierowane i szkło hartowane – w najładniejszej edycji!


Nasza propozycja to niemniej jednak jeszcze więcej możliwości, chociaż wyżej wymienione propozycje są nie lada atrakcyjne, to pragnąc odpowiedzieć na potrzeby naszych wymagających Klientów w optymalny sposób poszerzyli prowadzoną przez nas ofertę również o inne odmiany szkła nadającego się do ozdoby wnętrz mieszkalnych:


Jest to szkło:

  • lakierowane,
  • hartowane.
Skontaktuj się z nami:
Dodaj załącznik:2 + 7

Dane kontaktowe:


   502 620 705
  rpf@rpf.pl
  www.SzkloLakierowane.pl

KONKURENCYJNE CENY
PROFESJONALNA OBSŁUGA!

W pierwszym przypadku mamy do czynienia z panelami szklanymi, które idealnie nadają się do wyeksploatowania w kuchni, jak oraz szafach – w dowolnym wnętrzu. Największy atut tego rozwiązania to na pewno fakt, że można zdobyć nieomalże dowolny odcień zamawianego u nas szkła – mamy taką możliwość jego lakierowania.


Jednakowoż, jeśli chodzi o szkło hartowane jest to rozwiązanie ogromnie szanowane oraz lubiane w formie kuchennych paneli szklanych. Wystarczy jedynie się z nami skontaktować, a z radością opowiemy o wszystkich zaletach tego nowomodnego rozwiązania.


Prowadzona przez nas propozycja – jeszcze więcej do wyboru !


Znakomitym dopełnieniem powyższych zabiegów aranżacyjnych okazują się lustra na wymiar. To połączenie zalet połączonych z optycznym zwiększeniem przestrzeni,w jakim się znajdą – jest faktycznie imponujące. Walory dekoracyjne oraz praktyczne luster są wyraźne, jednak w tym miejscu pragniemy dodać, że nasze lustra na wymiar to te, które wolno znakomicie wcielić w każdą szafę i do każdej toalety.


POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Szkło
dekoracyjne, grafika


zobacz ofertę

Szkło
Lacobel


zobacz ofertę

Szkło
lakierowane


zobacz ofertę

Szkło
hartowane


zobacz ofertę

Lustra
na wymiar


zobacz ofertę

Sprzedaż
i montaż


zobacz ofertę

Drzwi
do szaf


zobacz ofertę

Ścianki
Szklane


zobacz ofertę

Złożoność naszej propozycji wyraża się też tym, że nie wyłącznie sprzedajemy wszelkie wyżej wymienione cuda ozdobne, jakkolwiek również prócz sprzedaży, gwarantujemy oraz montaż. Na nic jakkolwiek nie przydałoby się zamówione lustro, czy szkło dekoracyjne, gdyby nie pasowało wymiarami do wnętrza. Mimo to zamawiając je u nas nie wypada się tym troskać – zadbamy o sprzedaż i montaż (łącznie z pomiarem) kompetentnie i z radością.


Nie pozostaje nam nic innego, jak serdecznie nakłonić Państwa do skorzystania z naszej profesjonalnej oferty. Jeśli pojawią się jakiekolwiek poboczne pytania – jesteśmy do dyspozycji.


szkła dekoracyjne z możliwością
personalizacji nadruku

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY