Szkło lakierowane na wymiar, szkło hartowane, szkło dekoracyjne, szkło Lacobel, grafika na szkle Szczyrk.

Szkło jednokolorowe nad blat do kuchni, lacobel do kuchni między szafki zamiast płytek, lustra na wymiar do łazienki i innych pomieszczeń, panele szklane lakierowane, panele szklane z grafiką, panele szklane hartowane, panele lacobel. Zapewniamy pomiar, sprzedaż oraz montaż. Obszar usług: Szczyrk - powiat bielski.


ZADZWOŃ TERAZ
691 952 906

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Od czasu, kiedy człowiek po raz pierwszy uformował szkło – urzeka się nim niezmiennie. Nie ma drugiego materiału, który jest równocześnie tak delikatny i wytrzymały równocześnie! Nam również udzieliła się ta fascynacja, a propozycja, jakiej reprezentacyjnym artykułem jest szkło dekoracyjne jest tego perfekcyjnym odzwierciedleniem.


Szklany świat – oczekuje na Państwa !


Szklane ozdoby cieszą się ostatnimi czasy ewidentnie większą renomą. Nic nadzwyczajnego, w końcu jest to materiał, jaki umie się bezbłędnie wpisać w nieomalże dowolną aranżację wnętrza domu. Od współczesnego, po tradycyjne – wszystkie style upiększania wnętrz będą imponującym tłem dla tego typu dekoracji, a odpowiednia grafika na szkle zwieńczy dzieło.


Proponowane przez nas szkła ozdobne perfekcyjnie odnajdą się w każdym wnętrzu – jednakże najodpowiedniej ich charakter podkreślą następujące pomieszczenia:

  • toaleta,
  • kuchnia,
  • sypialnia.

Każdy może skorzystać z walorów tego uniwersalnego materiału, przystosowując go do własnego „widzimisię” – korzystają z tego równie z rozkoszą specjaliści, jak oraz klienci prywatni.

SZKŁO – PIĘKNE, DEKORACYJNE, SOLIDNE
Z MONTAŻEM W DOBRYCH CENACH

W naszej profesjonalnej szerokiej ofercie znajduje się kompletna gama jego inspirujących form – gotowych dekoracji dopasowanych do własnego szklanego świata w jego najczystszej odmianie!


Szkło Lacobel – wnętrze, które pokochasz!


Jednym z najpopularniejszych dzisiaj odsłon szklanych zdobień, jest szkło Lacobel – które mamy przyjemność przedstawić w prowadzonej przez nas szerokiej ofercie. Jest szansa, iż już Państwo zetknęli się z tym szkłem – nawet o tym nie wiedząc. Są to bo panele szklane, doskonale nadające się do umieszczenia na ścianie.


Mamy w takim razie do czynienia z alternatywą, jaka powoli odsyła do lamusa stereotypową glazurę – oraz należy przyznać, że robi to w sposób niezmiernie praktyczny, i jakże designerski !


Wybrane zalety szkła Lacobel:

  • dopracowany i jedyny w swoim rodzaju image,
  • szansa spersonalizowania dodatkowych napisów na szkle,
  • łatwość utrzymania w czystości,
  • gładka nawierzchnia – brak fug.

Jedyni decydują się na panele Lakobel w zasadzie z przyczyn estetycznych, inni – wydajnych. Miarodajne jest jednak, że bez względu na powód – takie szkło, jakie można odnaleźć też w naszej klarownej ofercie, jest zdecydowanie czymś, na co należałoby zwrócić szczególną uwagę urządzając domowe lub też komercyjne wnętrza domu.


Szkło lakierowane i szkło hartowane – w najładniejszej edycji!


Stworzona przez nas propozycja to jednak jeszcze więcej możliwości, chociaż wyżej wymienione oferty są nie lada atrakcyjne, to pragnąc odpowiedzieć na potrzeby naszych wymagających Konsumentów w maksymalny sposób poszerzyli naszą przejrzystą propozycję też o inne odmiany szkła nadającego się do ozdoby wnętrz mieszkalnych:


Jest to szkło:

  • lakierowane,
  • hartowane.
Skontaktuj się z nami:
Dodaj załącznik:2 + 0

Dane kontaktowe:

Paweł Wita
Ul. Wolności 15
44-323 Połomia

   691 952 906
  biuro.glassproject@gmail.com
  www.obraznaszkle.pl

NIP: 6472564948
REGON: 369482728

KONKURENCYJNE CENY
PROFESJONALNA OBSŁUGA!

W pierwszym przypadku mamy do czynienia z panelami szklanymi, które idealnie nadają się do zagospodarowania w kuchni, jak oraz szafach – w dowolnym wnętrzu. Ich obfitym plusem jest fakt, że zapewniamy Państwu szansę polakierowania szkła odpowiednio na dowolny możliwy odcień.


Jednakowoż, jeśli gra toczy się o szkło hartowane jest to rozwiązanie bardzo respektowane i lubiane w formie kuchennych paneli szklanych. Wystarczy się z nami skontaktować, a z przyjemnością opowiemy o wszelkich zaletach tego nowomodnego rozwiązania.


Mamy jeszcze dużo do zaproponowania !


Olśniewającym uzupełnieniem powyższych zabiegów aranżacyjnych okazują się lustra na wymiar. Żaden inny element wyposażenia nie wnosi tak licznych zalet do powierzchni, powiązanych z optycznym ich powiększeniem. Walory dekoracyjne i konkretne luster są dosadne, niemniej jednak w tym miejscu pragniemy doliczyć, że nasze lustra na wymiar to te, które wolno perfekcyjnie wkomponować w każdą szafę i do każdej toalety.


POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Szkło
dekoracyjne, grafika


zobacz ofertę

Szkło
Lacobel


zobacz ofertę

Szkło
lakierowane


zobacz ofertę

Szkło
hartowane


zobacz ofertę

Lustra
na wymiar


zobacz ofertę

Sprzedaż
i montaż


zobacz ofertę

Drzwi
do szaf


zobacz ofertę

Ścianki
Szklane


zobacz ofertę

Troszczymy się o jakikolwiek indywidualny aspekt zadowolenia naszych Konsumentów, dlatego doglądając o sprzedaż, myślimy także o zapewnieniu porządnego montażu – zajmiemy się tym od a do zet, zdejmując to z Państwa obowiązków. Na nic jakkolwiek nie przydałoby się zamówione lustro, czy szkło dekoracyjne, gdyby nie pasowało wymiarami do wnętrza. Mimo to zamawiając je u nas nie wypada się tym martwić – zatroszczymy się o sprzedaż i montaż (łącznie z pomiarem) fachowo i z radością.


Zatem korzystając z okazji, jeszcze raz zachęcamy do tego, aby przyjrzeć się należącej do nas bogatej ofercie. Jeżeli pojawią się jakieś poboczne pytania – jesteśmy do dyspozycji.


szkła dekoracyjne z możliwością
personalizacji nadruku

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY