Szkło lakierowane na wymiar, szkło hartowane, szkło dekoracyjne, szkło Lacobel, grafika na szkle Byczyna.

Szkło jednokolorowe nad blat do kuchni, lacobel do kuchni między szafki zamiast płytek, lustra na wymiar do łazienki i innych pomieszczeń, panele szklane lakierowane, panele szklane z grafiką, panele szklane hartowane, panele lacobel. Zapewniamy pomiar, sprzedaż oraz montaż. Obszar usług: Byczyna - powiat kluczborski.


ZADZWOŃ TERAZ
691 952 906

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Szkło to godny podziwu surowiec. Już sam sposób, dzięki jakiemu powstaje jest ogromnie fascynujący. Uwielbiamy od zawsze otaczać się szklanymi rzeczami, albowiem dają nam poczucie lekkości, czystości oraz doskonałości. Jednak to, co się zmieniło na powierzchni lat, to z pewnością możliwości użycia szkła w opisującej nas powszedniości. Nasza propozycja opiera się właśnie o dzisiejsze wykorzystanie szkła w odpowiedzi na wymagania współczesnych Konsumentów.


Szkło ozdobne – na miarę XXI wieku


Umiemy tworzyć cuda z tego materiału, a szkło dekoracyjne, jakie pragniemy Państwu zaprezentować w ramach opisującej nas oferty jest tego najlepszym dowodem. Można je wykorzystać w dowolny sposób, zgodny z prywatnymi upodobaniami.


Najpopularniejsze niemniej jednak okazuje się użycie paneli ze szkła ozdobnego w powierzchni kuchennej, jak i rozwiązaniach meblowych typu szafa. Pozwolimy sobie zaznaczyć w tym miejscu, iż stworzona przez nas oferta to możliwość skorzystania z niezwykłej personalizacji szkła dekoracyjnego w w istocie przystępnej cenie. Właściwie niemal dowolna grafika może być przez nas przełożona na ten zdobny detal przestrzeni. Po znacznie więcej szczegółów – zapraszamy do kontaktu.

SZKŁO – PIĘKNE, DEKORACYJNE, SOLIDNE
Z MONTAŻEM W DOBRYCH CENACH

Szkło Lacobel – inne aniżeli typowe


Szukając interesującego rozwiązania do wykończenia wymarzonej kuchni, warto zwrócić się w stronę paneli, legendarnych jako szkło Lacobel. Mamy tutaj do czynienia z atrakcyjnym wykorzystaniem właściwości szkła, które spodobało się dzisiejszemu światu dekoracji i stylu.


Nic zadziwiającego – w końcu szkło Lacobel jest:

  • w rzeczywistości ładne,
  • wysoce wszechstronne,
  • proste w czyszczeniu.

Nie ma fug – a te, jak nie ulega wątpliwości są marą niejednej gospodyni domowej, gdy kuchnia jest pokryta standardowymi kafelkami. Panele szklane do kuchni oraz szaf zezwalają pozbyć się tego problemu raz na zawsze, oferując fenomenalną jakość oraz fenomenalną odporność na wszystkie zabrudzenia. Utrzymanie ich w czystości to sama radość! Decydując się na szkło Lacobel z naszej profesjonalnej oferty zyskują Państwo też możliwość wybrania kolorystyki z dostatniego wzornika artykułu. Ponownie, uprzejmie zapraszamy do kontaktu z naszym sklepem, jeżeli jedynie interesuje Państwa więcej wiadomości na temat paneli Lacobel.


Lustra na wymiar i na zawsze!


To, iż lustra muszą się odnaleźć w każdym mieszkaniu – jest wyraziste. Jednakże nie zawsze wolno odkryć te idealnie dostosowane do wymiarów szafy, czy powierzchni w łazience. My wychodzimy vis-a-vis takim potrzebom, przynosząc dostęp do luster krojonych na miarę tych potrzeb!


Mamy przyjemność zaprezentować lustra na zamówienie, jakie wyróżniają się tym, że są:

  • dopracowane,
  • najwyższej jakości,
  • solidne oraz odporne na stłuczenia.
Skontaktuj się z nami:
Dodaj załącznik:1 + 2

Dane kontaktowe:

Paweł Wita
Ul. Wolności 15
44-323 Połomia

   691 952 906
  biuro.glassproject@gmail.com
  www.obraznaszkle.pl

NIP: 6472564948
REGON: 369482728

KONKURENCYJNE CENY
PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Zadbamy o to, aby zdawały się być spójnością z miejscem/elementem, jakiego całkowitą częścią się staną. Wierzymy, iż zachęciliśmy Państwa do tego, by skontaktować się z nami i zlecić wykonanie takich luster – perfekcyjnych pod każdym względem.


W ogromnej ofercie także: szkło hartowane i szkło lakierowane


To, że jesteśmy fachowcami w dyscyplinie szkła, nie ulega niepewności. Nie mogło w następstwie tego zabraknąć w należącej do nas ogromnej ofercie szkła lakierowanego, jakie nienagannie się nadaje do wykorzystania w formie paneli szklanych w szafach, czy kuchniach. Stworzona przez nas propozycja nie byłaby też kompletna, gdyby zabrakło w niej miejsca na szkło hartowane – równie zdumiewające, jeżeli chodzi o uzupełnienie kuchni szklanymi panelami. Po skontaktowaniu się z nami, z chęcią udzielimy Państwu znacznie więcej informacji na temat każdej z tych propozycji, celem perfekcyjnego dopasowania opcji do preferencji.


W tym miejscu jednakże zezwolimy sobie uchylić rąbka tajemnicy, jeżeli chodzi o szkło lakierowane. Umyślnie z myślą o Państwa różnych gustach, dajemy dostęp do gigantycznych możliwości, jeśli chodzi o jego lakierowanie. Zamawiane u nas panele z szkła lakierowanego mogą uzyskać Państwo w dowolnym kolorze z następujących palet:

  • ral,
  • ica,
  • ncs.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Szkło
dekoracyjne, grafika


zobacz ofertę

Szkło
Lacobel


zobacz ofertę

Szkło
lakierowane


zobacz ofertę

Szkło
hartowane


zobacz ofertę

Lustra
na wymiar


zobacz ofertę

Sprzedaż
i montaż


zobacz ofertę

Drzwi
do szaf


zobacz ofertę

Ścianki
Szklane


zobacz ofertę

Każdy, kto choć trochę interesował się szczególnością tych palet, wie że są właściwie imponujące. Na koniec pozwolimy sobie jeszcze wtrącić, że oferujemy sprzedaż oraz montaż (w tym wymiar) w/w artykułów – w trosce o całkowitą satysfakcję każdego obsługiwanego przez nas Kontrahenta.


Jeśli w następstwie tego szkło dekoracyjne to coś, co wzbudza Państwa zainteresowanie – nie trzeba szukać dalej. Prowadzona przez nas propozycja zawiera wszystko, co bardzo dobre w tym temacie – co znacznie więcej w cenach, na jakie każdy ma prawo sobie pozwolić.


szkła dekoracyjne z możliwością
personalizacji nadruku

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY