Szkło lakierowane na wymiar, szkło hartowane, szkło dekoracyjne, szkło Lacobel, grafika na szkle Dąbie.

Szkło jednokolorowe nad blat do kuchni, lacobel do kuchni między szafki zamiast płytek, lustra na wymiar do łazienki i innych pomieszczeń, panele szklane lakierowane, panele szklane z grafiką, panele szklane hartowane, panele lacobel. Zapewniamy pomiar, sprzedaż oraz montaż. Obszar usług: Dąbie - powiat kolski.


ZADZWOŃ TERAZ
502 620 705

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Od czasu, gdy człowiek po raz pierwszy uformował szkło – urzeka się nim niezmiennie. Żaden inny materiał nie jest równocześnie tak wytrzymały i tak delikatny zarazem! Nam także udzieliła się ta fascynacja, a oferta, której sztandarowym produktem jest szkło dekoracyjne jest tego perfekcyjnym odzwierciedleniem.


Szklany świat – oczekuje na Państwa !


Szklane ozdoby cieszą się minionymi czasy ewidentnie większą wziętością. Mamy do czynienia z tak uniwersalnym materiałem, iż nikogo nie powinno zdumiewać, jak przyzwoicie wpasowuje się w każdą aranżację. Od nowoczesnego, po tradycyjne – wszelkie style ozdabiania mieszkalnych wnętrz będą idealnym tłem dla tego rodzaju ozdoby, a odpowiednia grafika na szkle zwieńczy dzieło.


Proponowane przez nas szkła ozdobne znakomicie odnajdą się w dowolnym wnętrzu – jednak najprawidłowiej ich charakter podkreślą następujące pomieszczenia:

  • toaleta,
  • kuchnia,
  • sypialnia.

Każdy może skorzystać z walorów tego uniwersalnego materiału, dopasowując go do własnego „widzimisię” – korzystają z tego równie z rozkoszą profesjonaliści, jak i klienci prywatni.

SZKŁO – PIĘKNE, DEKORACYJNE, SOLIDNE
Z MONTAŻEM W DOBRYCH CENACH

W naszej profesjonalnej ofercie znajduje się kompletna gama jego inspirujących form – gotowych dekoracji dopasowanych do własnego szklanego świata w jego najczystszej formie!


Szkło Lacobel – wnętrze mieszkalne, jakie pokochasz!


Jednym z najpopularniejszych dzisiaj wersji szklanych ozdób, jest szkło Lacobel – które mamy przyjemność przedstawić w należącej do nas ogromnej ofercie. Być może Państwo spotkali już niekiedy tą szklaną formę, nie mając o tym bladego pojęcia. Są to bowiem panele szklane, bezbłędnie nadające się do ulokowania na ścianie.


Mamy wobec tego do czynienia z opcją, jaka pomału odsyła do lamusa standardową glazurę – oraz należy przyznać, że robi to w sposób ogromnie praktyczny, i jakże designerski !


Wybrane atuty szkła Lacobel:

  • dopracowany i unikatowy image,
  • szansa spersonalizowania własnych tekstów na szkle,
  • prostota utrzymania w czystości,
  • gładka nawierzchnia – nieobecność fug.

Jedyni decydują się na panele Lakobel w zasadzie z przyczyn estetycznych, inni – wydajnych. Miarodajne jest jednakże, że bez względu na powód – takie szkło, które można odkryć także w opisującej nas szerokiej ofercie, jest zdecydowanie czymś, na co warto zwrócić szczególną uwagę urządzając domowe bądź też komercyjne wnętrza domu.


Szkło lakierowane oraz szkło hartowane – w najładniejszej odsłonie!


Nasza propozycja to jednak jeszcze więcej możliwości, choć wyżej wymienione oferty są nie lada interesujące, to pragnąc odpowiedzieć na potrzeby naszych wymagających Klientów w maksymalny sposób poszerzyli naszą ofertę też o inne odmiany szkła nadającego się do dekoracji mieszkalnych wnętrz:


Jest to szkło:

  • lakierowane,
  • hartowane.
Skontaktuj się z nami:
Dodaj załącznik:4 + 9

Dane kontaktowe:


   502 620 705
  rpf@rpf.pl
  www.SzkloLakierowane.pl

KONKURENCYJNE CENY
PROFESJONALNA OBSŁUGA!

W pierwszym przypadku mamy do czynienia z panelami szklanymi, jakie doskonale nadają się do zagospodarowania w kuchni, jak i szafach – w dowolnym wnętrzu. Największy plus tego rozwiązania to na pewno fakt, że wolno uzyskać nieomalże dowolny kolor zamawianego u nas szkła – mamy taką możliwość jego lakierowania.


Natomiast, jeżeli chodzi o szkło hartowane jest to rozwiązanie niezmiernie doceniane oraz lubiane w formie kuchennych paneli szklanych. Wystarczy się z nami skontaktować, a z przyjemnością opowiemy o wszelkich zaletach tego współczesnego rozwiązania.


Nasza oferta – jeszcze więcej do wyboru !


Kolejna propozycja z prowadzonej przez nas strony to lustra na indywidualne zlecenie, jakie bezbłędnie nadają się do wypełnienia powyższych aranżacji. Żaden inny szczegół wyposażenia nie wnosi tak licznych zalet do powierzchni, powiązanych z optycznym ich powiększeniem. Walory dekoracyjne i rzeczowe luster są klarowne, niemniej jednak w tym miejscu chcemy dodać, że nasze lustra na wymiar to te, które wolno idealnie wkomponować w jakąkolwiek szafę i do jakiejkolwiek łazienki.


POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Szkło
dekoracyjne, grafika


zobacz ofertę

Szkło
Lacobel


zobacz ofertę

Szkło
lakierowane


zobacz ofertę

Szkło
hartowane


zobacz ofertę

Lustra
na wymiar


zobacz ofertę

Sprzedaż
i montaż


zobacz ofertę

Drzwi
do szaf


zobacz ofertę

Ścianki
Szklane


zobacz ofertę

Dbamy o każdy pojedynczy aspekt zadowolenia naszych Kontrahentów, skutkiem tego dbając o sprzedaż, myślimy też o zapewnieniu poprawnego montażu – zajmiemy się tym od a do zet, zdejmując to z Państwa obowiązków. Na nic przecież nie przydałoby się zamówione lustro, czy szkło dekoracyjne, gdyby nie pasowało wymiarami do wnętrza. Mimo to zamawiając je u nas nie trzeba się tym niepokoić – zadbamy o sprzedaż oraz montaż (łącznie z pomiarem) fachowo i z radością.


Toteż korzystając z okazji, jeszcze raz zachęcamy do tego, aby przyjrzeć się opisującej nas bogatej ofercie. W razie dodatkowych pytań – służymy pomocą.


NASI STRATEGICZNI PARTNERZY