Szkło lakierowane na wymiar, szkło hartowane, szkło dekoracyjne, szkło Lacobel, grafika na szkle Dobrodzień.

Szkło jednokolorowe nad blat do kuchni, lacobel do kuchni między szafki zamiast płytek, lustra na wymiar do łazienki i innych pomieszczeń, panele szklane lakierowane, panele szklane z grafiką, panele szklane hartowane, panele lacobel. Zapewniamy pomiar, sprzedaż oraz montaż. Obszar usług: Dobrodzień - powiat oleski.


ZADZWOŃ TERAZ
691 952 906

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Szkło to idealny surowiec. Olśniewa w dowolnym względzie – począwszy od tego, w jaki sposób powstaje. To lekkość, transparentność i siła są cechami, które przyciągają człowieka do szkła od dawien dawna. Jednak to, co się zmieniło na przestrzeni lat, to z pewnością możliwości zastosowania szkła w prowadzonej przez nas powszedniości. Mamy przyjemność opisać Państwu ofertę, jakiej istotą jest oczywiście współczesny sposób dyspozycji szkła, zgodny ze współczesnymi oczekiwaniami.


Szkło ozdobne – na miarę XXI wieku


Umiemy tworzyć cuda z tego materiału, a szkło dekoracyjne, które pragniemy Państwu opisać w ramach prowadzonej przez nas oferty jest tego najlepszym dowodem. Jest niemalże niczym ograniczona dowolność jego wyeksploatowania – każdy odnajdzie na nie swój prywatny sposób.


Najpopularniejsze niemniej jednak okazuje się użycie paneli ze szkła dekoracyjnego w przestrzeni kuchennej, jak oraz rozwiązaniach meblowych typu szafa. Zezwolimy sobie oznaczyć w tym miejscu, iż nasza propozycja to szansa skorzystania z niezwykłej personalizacji szkła dekoracyjnego w rzeczywiście przystępnej cenie. Właściwie niemal dowolna grafika może być przez nas przełożona na ten zdobny detal przestrzeni. Po znacznie więcej szczegółów – gorąco zapraszamy do kontaktu.

SZKŁO – PIĘKNE, DEKORACYJNE, SOLIDNE
Z MONTAŻEM W DOBRYCH CENACH

Szkło Lacobel – inne niż wszystkie


Poszukując interesującego rozwiązania do wykończenia wymarzonej kuchni, należałoby zwrócić się w kierunku paneli, legendarnych jako szkło Lacobel. Mamy tu do czynienia z interesującym wykorzystaniem właściwości szkła, jakie spodobało się nowoczesnemu światu dekoracji i stylu.


Nic wątpliwego – w ostateczności szkło Lacobel jest:

  • nadzwyczaj estetyczne,
  • niesłychanie uniwersalne,
  • proste w czyszczeniu.

Nie posiada fug – a te, jak nie ulega wątpliwości są marą niejednej gospodyni domowej, kiedy kuchnia jest pokryta tradycyjnymi kafelkami. Panele szklane do kuchni oraz szaf pozwalają pozbyć się tego problemu raz na zawsze, oferując kapitalną jakość i ponadprzeciętną odporność na wszystkie zabrudzenia. Można nawet zakomunikować, że ich doprowadzenie do czystości to dosłownie czysta przyjemność! Decydując się na szkło Lacobel z naszej klarownej oferty zyskują Państwo też szansę wybrania kolorystyki z dostatniego wzornika artykułu. Ponownie, uprzejmie zapraszamy do kontaktu z stworzonym przez nas sklepem, jeśli tylko interesuje Państwa więcej informacji na temat paneli Lacobel.


Lustra na wymiar i na zawsze!


To, iż lustra muszą się odkryć w każdym domu – jest oczywiste. Od czasu do czasu jednakże nie ma się możliwości odnalezienia tych bezbłędnie dopasowanych w ramach masowo fabrykowanych propozycji. My wychodzimy naprzeciwko takim potrzebom, przynosząc dostęp do luster krojonych na miarę tych potrzeb!


Mamy radość przedstawić lustra na indywidualne zamówienie, jakie wyróżniają się tym, że są:

  • dopracowane,
  • najwyższej jakości,
  • solidne oraz wytrzymałe.
Skontaktuj się z nami:
Dodaj załącznik:2 + 8

Dane kontaktowe:

Paweł Wita
Ul. Wolności 15
44-323 Połomia

   691 952 906
  biuro.glassproject@gmail.com
  www.obraznaszkle.pl

NIP: 6472564948
REGON: 369482728

KONKURENCYJNE CENY
PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Zatroszczymy się o to, aby zdawały się być jednością z miejscem/elementem, jakiego całkowitą częścią się staną. Mamy nadzieję, że dadzą się nam Państwo wykazać w tej sprawie, do czego to właściwie serdecznie zachęcamy.


W ogromnej ofercie także: szkło hartowane i szkło lakierowane


Jeśli chodzi o towary szklane – jesteśmy profesjonalistami. Nie mogło w związku z tym zabraknąć w opisującej nas szerokiej ofercie szkła lakierowanego, jakie bez zarzutu się nadaje do wykorzystania w formie paneli szklanych w szafach, lub kuchniach. Prowadzona przez nas propozycja nie byłaby także kompletna, gdyby zabrakło w niej miejsca na szkło hartowane – równie doskonałe, jeżeli chodzi o dopełnienie kuchni szklanymi panelami. Po skontaktowaniu się z nami, z ochotą udostępnimy Państwu znacznie więcej wiadomości na temat każdej z tych propozycji, intencją perfekcyjnego dopasowania opcji do preferencji.


Zezwolimy sobie niemniej jednak rzucić nieco więcej światła na kwestię powiązaną ze szkłem lakierowanym. Specjalnie z myślą o Państwa różnorodnych gustach, zapewniamy dostęp do obszernych możliwości, jeśli chodzi o jego lakierowanie. Zamawiane u nas panele z szkła lakierowanego mogą uzyskać Państwo w dowolnym odcieniu z następujących palet:

  • ral,
  • ica,
  • ncs.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Szkło
dekoracyjne, grafika


zobacz ofertę

Szkło
Lacobel


zobacz ofertę

Szkło
lakierowane


zobacz ofertę

Szkło
hartowane


zobacz ofertę

Lustra
na wymiar


zobacz ofertę

Sprzedaż
i montaż


zobacz ofertę

Drzwi
do szaf


zobacz ofertę

Ścianki
Szklane


zobacz ofertę

Wystarczy spojrzeć raz na odcienie znajdujące się w tych paletach, by odnaleźć swojego faworyta. Na koniec pozwolimy sobie jeszcze nadmienić, że proponujemy sprzedaż i montaż (w tym pomiar) w/w produktów – w trosce o całkowitą satysfakcję każdego naszego Kontrahenta.


Jeżeli wobec tego szkło dekoracyjne to coś, co wzbudza Państwa zainteresowanie – nie trzeba wypatrywać dalej. Nasza oferta zawiera wszystko, co bardzo dobre w tym temacie – co znacznie więcej w cenach, na jakie każdy ma okazję sobie pozwolić.


szkła dekoracyjne z możliwością
personalizacji nadruku

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY