Szkło lakierowane na wymiar, szkło hartowane, szkło dekoracyjne, szkło Lacobel, grafika na szkle Gorzów Śląski.

Szkło jednokolorowe nad blat do kuchni, lacobel do kuchni między szafki zamiast płytek, lustra na wymiar do łazienki i innych pomieszczeń, panele szklane lakierowane, panele szklane z grafiką, panele szklane hartowane, panele lacobel. Zapewniamy pomiar, sprzedaż oraz montaż. Obszar usług: Gorzów Śląski - powiat oleski.


ZADZWOŃ TERAZ
691 952 906

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Szkło ma w sobie coś nadprzyrodzonego. Już sam sposób, dzięki jakiemu powstaje jest niesłychanie interesujący. Ubóstwiamy od zawsze otaczać się szklanymi rzeczami, bo dają nam poczucie lekkości, schludności oraz perfekcji. Mimo to to, co się zmieniło na przestrzeni lat, to z pewnością możliwości użycia szkła w należącej do nas zwyczajności. Mamy przyjemność przedstawić Państwu propozycję, jakiej istotą jest naturalnie nowoczesny sposób wykorzystania szkła, zgodny ze współczesnymi oczekiwaniami.


Szkło dekoracyjne – na miarę XXI wieku


Potrafimy tworzyć cuda z tego materiału, a szkło dekoracyjne, jakie pragniemy Państwu przedstawić w ramach naszej idealnej oferty jest tego najważniejszym dowodem. Można je wykorzystać w dowolny sposób, zgodny z prywatnymi upodobaniami.


Najatrakcyjniejsze jednak okazuje się użycie paneli ze szkła ozdobnego w powierzchni kuchennej, jak oraz rozwiązaniach meblowych rodzaju szafa. Pozwolimy sobie podkreślić w tym miejscu, iż stworzona przez nas propozycja to szansa skorzystania z niezwykłej personalizacji szkła ozdobnego w w samej rzeczy osiągalnej cenie. Właściwie nieomalże dowolna grafika może być przez nas przełożona na ten zdobiony detal przestrzeni. Jeżeli chcą Państwo zapoznać więcej faktów – służymy pomocą.

SZKŁO – PIĘKNE, DEKORACYJNE, SOLIDNE
Z MONTAŻEM W DOBRYCH CENACH

Szkło Lacobel – inne niż tradycyjne


Wypatrując interesującego rozwiązania do wykończenia wymarzonej kuchni, warto zwrócić się w stronę paneli, kultowych jako szkło Lacobel. Mamy tu do czynienia z ciekawym wykorzystaniem właściwości szkła, jakie spodobało się dzisiejszemu światu dekoracji i stylu.


Nic paradoksalnego – w końcu szkło Lacobel jest:

  • bardzo estetyczne,
  • niezmiernie uniwersalne,
  • łatwe w czyszczeniu.

Nie posiada fug – a te, jak nie ulega wątpliwości są koszmarem niejednej gospodyni domowej, gdy kuchnia jest pokryta stereotypowymi kafelkami. Panele szklane do kuchni oraz szaf zezwalają pozbyć się tego kłopotu raz na zawsze, oferując olśniewającą jakość i ponadprzeciętną odporność na wszystkie zabrudzenia. Wolno nawet oznajmić, że ich doprowadzenie do czystości to dokładnie czysta przyjemność! Decydując się na szkło Lacobel z naszej idealnej propozycji zyskują Państwo także szansę wybrania kolorystyki z bogatego wzornika towaru. Ponownie, serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym sklepem, jeśli tylko interesuje Państwa więcej informacji na temat paneli Lacobel.


Lustra na wymiar i na zawsze!


Nikt nie ma niepewności co do tego, że obecność luster w domu jest znacząca. Mimo to nie zawsze można odkryć te po mistrzowsku dostosowane do wymiarów szafy, czy powierzchni w łazience. My wychodzimy naprzeciw takim potrzebom, zapewniając dostęp do luster krojonych na miarę tych potrzeb!


Mamy radość przedstawić lustra na indywidualne zamówienie, które wyróżniają się tym, że są:

  • dopracowane,
  • wysokiej jakości,
  • solidne i wytrzymałe.
Skontaktuj się z nami:
Dodaj załącznik:10 + 4

Dane kontaktowe:

Paweł Wita
Ul. Wolności 15
44-323 Połomia

   691 952 906
  biuro.glassproject@gmail.com
  www.obraznaszkle.pl

NIP: 6472564948
REGON: 369482728

KONKURENCYJNE CENY
PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Zatroszczymy się o to, żeby zdawały się być spójnością z miejscem/elementem, którego całkowitą częścią się staną. Mamy cichą nadzieję, że dadzą się nam Państwo wykazać w tej kwestii, do czego to w samej rzeczy serdecznie zachęcamy.


W ofercie także: szkło hartowane i szkło lakierowane


To, że jesteśmy fachowcami w dyscyplinie szkła, nie ulega wątpliwości. Nie mogło wobec tego zabraknąć w naszej idealnej ogromnej ofercie szkła lakierowanego, jakie nienagannie się nadaje do wykorzystania w formie paneli szklanych w szafach, czy kuchniach. Nasza propozycja nie byłaby również kompletna, gdyby zabrakło w niej miejsca na szkło hartowane – równie doborowe, jeśli chodzi o dopełnienie kuchni szklanymi panelami. Po skontaktowaniu się z nami, z ochotą udostępnimy Państwu znacznie więcej informacji na temat każdej z tych propozycji, zamiarem kapitalnego dopasowania opcji do preferencji.


Zezwolimy sobie jednak rzucić trochę więcej światła na kwestię związaną ze szkłem lakierowanym. Specjalnie z myślą o Państwa rozmaitych gustach, dajemy dostęp do ogromnych możliwości, jeżeli chodzi o jego lakierowanie. Zamawiane u nas panele z szkła lakierowanego mogą uzyskać Państwo w dowolnym kolorze z następujących palet:

  • ral,
  • ica,
  • ncs.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Szkło
dekoracyjne, grafika


zobacz ofertę

Szkło
Lacobel


zobacz ofertę

Szkło
lakierowane


zobacz ofertę

Szkło
hartowane


zobacz ofertę

Lustra
na wymiar


zobacz ofertę

Sprzedaż
i montaż


zobacz ofertę

Drzwi
do szaf


zobacz ofertę

Ścianki
Szklane


zobacz ofertę

Każdy, kto choć trochę intrygował się swoistością tych palet, zdaje sobie sprawę z tego że są w rzeczy samej imponujące. Na koniec zezwolimy sobie jeszcze nadmienić, że proponujemy sprzedaż i montaż (w tym pomiar) w/w artykułów – w trosce o pełną satysfakcję każdego naszego Klienta.


Jeśli wobec tego szkło dekoracyjne to coś, co wzbudza Państwa zainteresowanie – nie należy wyszukiwać dalej. Stworzona przez nas propozycja obejmuje wszystko, co najlepsze w tym temacie – co znacznie więcej w cenach, na które każdy ma prawo sobie zezwolić.


szkła dekoracyjne z możliwością
personalizacji nadruku

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY