☎ 602 650 367 ➤ Szkło lakierowane na wymiar, szkło hartowane, szkło dekoracyjne, szkło Lacobel, grafika na szkle Pieszyce.

Szkło jednokolorowe nad blat do kuchni, lacobel do kuchni między szafki zamiast płytek, lustra na wymiar do łazienki i innych pomieszczeń, panele szklane lakierowane, panele szklane z grafiką, panele szklane hartowane, panele lacobel. Zapewniamy pomiar, sprzedaż oraz montaż. Obszar usług: Pieszyce - powiat dzierżoniowski.


ZADZWOŃ TERAZ
602 650 367

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Szkło ma w sobie coś czarodziejskiego. Oszałamia w dowolnym względzie – począwszy od tego, w jaki sposób powstaje. To lekkość, transparentność oraz siła są cechami, które pociągają człowieka do szkła od dawien dawna. Niemniej jednak to, co się zmieniło na powierzchni lat, to z pewnością możliwości użycia szkła w naszej powszedniości. Nasza idealna oferta opiera się oczywiście o nowoczesne wykorzystanie szkła w odpowiedzi na oczekiwania dzisiejszych Klientów.


Szkło dekoracyjne – na miarę XXI wieku


Umiemy tworzyć cuda z tego materiału, a szkło dekoracyjne, jakie pragniemy Państwu przedstawić w ramach prowadzonej przez nas oferty jest tego najlepszym dowodem. Jest niemalże niczym ograniczona dowolność jego zagospodarowania – każdy odnajdzie na nie swój prywatny sposób.


Najatrakcyjniejsze niemniej jednak okazuje się użycie paneli ze szkła dekoracyjnego w przestrzeni kuchennej, jak i rozwiązaniach meblowych rodzaju szafa. Pozwolimy sobie podkreślić w tym miejscu, iż nasza idealna propozycja to możliwość skorzystania z niezwykłej personalizacji szkła dekoracyjnego w w rzeczywistości osiągalnej cenie. Właściwie niemal dowolna grafika może być przez nas przełożona na ten zdobny element powierzchni. Jeśli pragną Państwo zaznajomić więcej faktów – służymy pomocą.


SZKŁO – PIĘKNE, DEKORACYJNE, SOLIDNE
Z MONTAŻEM W DOBRYCH CENACH

Szkło Lacobel – inne aniżeli tradycyjne


Poszukując intrygującego rozwiązania do wykończenia wymarzonej kuchni, należałoby zwrócić się w kierunku paneli, legendarnych jako szkło Lacobel. To niezmiernie specyficzna forma szkła, która z dnia na dzień cieszy się coraz to znacznie większą popularnością.


Nic osobliwego – w końcu szkło Lacobel jest:

  • de facto ładne,
  • wysoce wszechstronne,
  • proste w pielęgnacji.

Nie ma fug – a te, jak nie ulega wątpliwości są koszmarem niejednej gospodyni domowej, kiedy kuchnia jest pokryta tradycyjnymi kafelkami. Panele szklane do kuchni oraz szaf pozwalają pozbyć się tego problemu raz na zawsze, proponując fenomenalną jakość oraz ponadprzeciętną odporność na wszelkie pobrudzenia. Utrzymanie ich w czystości to sama rozkosz! Decydując się na szkło Lacobel z opisującej nas oferty zyskują Państwo też szansę wybrania kolorystyki z dostatniego wzornika artykułu. Ponownie, gorąco zapraszamy do kontaktu z stworzonym przez nas sklepem, jeśli wyłącznie intryguje Państwa znacznie więcej wiadomości na temat paneli Lacobel.


Lustra na wymiar i na zawsze!


Nikt nie ma wątpliwości co do tego, że obecność luster w domu jest istotna. Niekiedy jednakże nie ma się możliwości odszukania tych do perfekcji dopasowanych w ramach masowo produkowanych propozycji. My wychodzimy vis-a-vis takim oczekiwaniom, dając dostęp do luster krojonych na miarę tych potrzeb!


Lustra na zamówienie, jakie Państwo oferujemy to produkty:

  • dopracowane,
  • najwyższej jakości,
  • solidne oraz wytrzymałe.
Skontaktuj się z nami:
Dodaj załącznik:7 + 10

Dane kontaktowe:

PIOTR KAMIŃSKI "KAMIŃSKI GLAS STUDIO"
Ul. Partyzantów 1/2
51-672 Wrocław

   602 650 367
  biuro@glasstudio.com.pl
  www.SzkloLakierowane.pl

NIP: 8981039424
REGON: 930073275

KONKURENCYJNE CENY
PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Zadbamy o to, ażeby zdawały się być jednością z miejscem/elementem, którego integralną częścią się staną. Mamy cichą nadzieję, że dadzą się nam Państwo wykazać w tej sprawie, do czego to w rzeczywistości serdecznie zachęcamy.


W ogromnej ofercie również: szkło hartowane i szkło lakierowane


To, że jesteśmy ekspertami w dziedzinie szkła, nie ulega niepewności. Nie mogło wobec tego zabraknąć w opisującej nas ogromnej ofercie szkła lakierowanego, które znakomicie się nadaje do wykorzystania w formie paneli szklanych w szafach, czy kuchniach. Prowadzona przez nas oferta nie byłaby też kompletna, gdyby zabrakło w niej miejsca na szkło hartowane – równie doskonałe, jeżeli chodzi o dopełnienie kuchni szklanymi panelami. Po skontaktowaniu się z nami, z ochotą udostępnimy Państwu znacznie więcej informacji na temat każdej z tych propozycji, celem doskonałego dopasowania opcji do preferencji.


W tym miejscu jednakże pozwolimy sobie uchylić rąbka tajemnicy, jeżeli chodzi o szkło lakierowane. Specjalnie z myślą o Państwa różnych gustach, zapewniamy dostęp do ogromnych możliwości, jeśli chodzi o jego lakierowanie. Zamawiane u nas panele z szkła lakierowanego mogą zdobyć Państwo w dowolnym kolorze z następujących palet:

  • ral,
  • ica,
  • ncs.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Szkło
dekoracyjne, grafika


zobacz ofertę

Szkło
Lacobel


zobacz ofertę

Szkło
lakierowane


zobacz ofertę

Szkło
hartowane


zobacz ofertę

Lustra
na wymiar


zobacz ofertę

Sprzedaż
i montaż


zobacz ofertę

Drzwi
do szaf


zobacz ofertę

Ścianki
Szklane


zobacz ofertę

Wystarczy spojrzeć raz na kolory znajdujące się w tych paletach, by znaleźć swojego faworyta. Na koniec zezwolimy sobie jeszcze wspomnieć, że oferujemy sprzedaż oraz montaż (w tym pomiar) w/w artykułów – w trosce o całkowitą satysfakcję każdego naszego Klienta.


Jeśli więc szkło dekoracyjne to coś, co wzbudza Państwa zainteresowanie – nie trzeba wyszukiwać dalej. Nasza propozycja zawiera wszystko, co perfekcyjne w tym temacie – co znacznie więcej w cenach, na jakie każdy ma okazję sobie zezwolić.


NASI STRATEGICZNI PARTNERZY