☎ 602 650 367 ➤ Szkło lakierowane na wymiar, szkło hartowane, szkło dekoracyjne, szkło Lacobel, grafika na szkle Piława Górna.

Szkło jednokolorowe nad blat do kuchni, lacobel do kuchni między szafki zamiast płytek, lustra na wymiar do łazienki i innych pomieszczeń, panele szklane lakierowane, panele szklane z grafiką, panele szklane hartowane, panele lacobel. Zapewniamy pomiar, sprzedaż oraz montaż. Obszar usług: Piława Górna - powiat dzierżoniowski.


ZADZWOŃ TERAZ
602 650 367

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Szkło ma w sobie coś nadprzyrodzonego. Urzeka w dowolnym względzie – rozpocząwszy od tego, w jaki sposób powstaje. Ubóstwiamy od zawsze otaczać się szklanymi rzeczami, bowiem dają nam poczucie lekkości, schludności oraz doskonałości. Jednakże to, co się zmieniło na powierzchni lat, to z pewnością możliwości użycia szkła w naszej profesjonalnej powszedniości. Prowadzona przez nas propozycja opiera się właśnie o dzisiejsze zastosowanie szkła w odpowiedzi na wymagania współczesnych Kontrahentów.


Szkło dekoracyjne – na miarę XXI wieku


Potrafimy tworzyć cuda z tego materiału, a szkło dekoracyjne, które pragniemy Państwu opisać w ramach naszej oferty jest tego najlepszym dowodem. Jest niemalże niczym ograniczona dowolność jego zagospodarowania – każdy odnajdzie na nie swój prywatny sposób.


Najatrakcyjniejsze jednakże okazuje się użycie paneli ze szkła dekoracyjnego w powierzchni kuchennej, jak i rozwiązaniach meblowych rodzaju szafa. Warte podkreślenia będzie to, że decydując się na nasze szkło dekoracyjne, otrzymują Państwo w atrakcyjnej cenie możliwość jego personalizacji. Właściwie nieomalże dowolna grafika może być przez nas przełożona na ten zdobiony element przestrzeni. Jeśli pragną Państwo poznać znacznie więcej faktów – służymy wsparciem.

SZKŁO – PIĘKNE, DEKORACYJNE, SOLIDNE
Z MONTAŻEM W DOBRYCH CENACH

Szkło Lacobel – inne niż tradycyjne


Wypatrując intrygującego rozwiązania do wykończenia wymarzonej kuchni, warto zwrócić się w stronę paneli, legendarnych jako szkło Lacobel. Mamy tu do czynienia z atrakcyjnym wykorzystaniem właściwości szkła, jakie spodobało się nowoczesnemu światu dekoracji i stylu.


Nic dziwacznego – w końcu szkło Lacobel jest:

  • ściśle mówiąc piękne,
  • niesłychanie uniwersalne,
  • proste w czyszczeniu.

Nie ma fug – a te, jak wiadomo są marą niejednej gospodyni domowej, gdy kuchnia jest pokryta schematycznymi kafelkami. Panele szklane do kuchni i szaf zezwalają pozbyć się tego kłopotu raz na zawsze, proponując znakomitą jakość i ponadprzeciętną odporność na wszystkie pobrudzenia. Można nawet stwierdzić, że ich doprowadzenie do czystości to dosłownie czysta przyjemność! Decydując się na szkło Lacobel z naszej idealnej oferty zyskują Państwo także szansę wybrania kolorystyki z dostatniego wzornika towaru. Tutaj również zachęcamy do kontaktu – jeżeli chcą Państwo dowiedzieć się znacznie więcej.

Lustra na wymiar i na zawsze!


To, iż lustra muszą się znaleźć w jakimkolwiek mieszkaniu – jest oczywiste. Czasem niemniej jednak nie ma się możliwości odnalezienia tych idealnie dopasowanych w ramach masowo produkowanych propozycji. My wychodzimy vis-a-vis takim potrzebom, przynosząc dostęp do luster krojonych na miarę tych potrzeb!


Mamy przyjemność przedstawić lustra na indywidualne zlecenie, które wyróżniają się tym, że są:

  • dopracowane,
  • wysokiej jakości,
  • solidne oraz odporne na stłuczenia.
Skontaktuj się z nami:
Dodaj załącznik:10 + 10

Dane kontaktowe:

PIOTR KAMIŃSKI "KAMIŃSKI GLAS STUDIO"
Ul. Partyzantów 1/2
51-672 Wrocław

   602 650 367
  biuro@glasstudio.com.pl
  www.SzkloLakierowane.pl

NIP: 8981039424
REGON: 930073275

KONKURENCYJNE CENY
PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Zatroszczymy się o to, ażeby zdawały się być integralnością z miejscem/elementem, jakiego ogólną częścią się staną. Mamy cichą nadzieję, że dadzą się nam Państwo wykazać w tej sprawie, do czego to faktycznie serdecznie zachęcamy.


W szerokiej ofercie także: szkło hartowane i szkło lakierowane


To, że jesteśmy ekspertami w dyscyplinie szkła, nie ulega wątpliwości. Nie mogło więc zabraknąć w prowadzonej przez nas ofercie szkła lakierowanego, jakie po mistrzowsku się nadaje do wykorzystania w formie paneli szklanych w szafach, czy kuchniach. Nasza propozycja nie byłaby także kompletna, gdyby zabrakło w niej miejsca na szkło hartowane – równie rewelacyjne, jeśli chodzi o uzupełnienie kuchni szklanymi panelami. Po skontaktowaniu się z nami, z ochotą udzielimy Państwu więcej wiadomości na temat każdej z tych propozycji, zamiarem kapitalnego dopasowania opcji do preferencji.


W tym miejscu jednak pozwolimy sobie uchylić rąbka tajemnicy, jeżeli chodzi o szkło lakierowane. Celowo z myślą o Państwa różnorodnych gustach, dajemy dostęp do obszernych możliwości, jeśli gra toczy się o jego lakierowanie. Zamawiane u nas panele z szkła lakierowanego są w stanie uzyskać Państwo w dowolnym kolorze z następujących palet:

  • ral,
  • ica,
  • ncs.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Szkło
dekoracyjne, grafika


zobacz ofertę

Szkło
Lacobel


zobacz ofertę

Szkło
lakierowane


zobacz ofertę

Szkło
hartowane


zobacz ofertę

Lustra
na wymiar


zobacz ofertę

Sprzedaż
i montaż


zobacz ofertę

Drzwi
do szaf


zobacz ofertę

Ścianki
Szklane


zobacz ofertę

Każdy, kto chociaż trochę intrygował się szczególnością tych palet, zdaje sobie sprawę z tego że są w zasadzie imponujące. Na koniec pozwolimy sobie jeszcze wtrącić, że oferujemy sprzedaż i montaż (w tym wymiar) w/w towarów – w trosce o pełną satysfakcję każdego naszego Klienta.


Jeżeli więc szkło dekoracyjne to coś, co wzbudza Państwa zainteresowanie – nie wypada wyszukiwać dalej. Nasza idealna propozycja obejmuje wszystko, co najlepsze w tym temacie – co znacznie więcej w cenach, na które każdy może sobie zezwolić.


NASI STRATEGICZNI PARTNERZY