Szkło lakierowane na wymiar, szkło hartowane, szkło dekoracyjne, szkło Lacobel, grafika na szkle Gogolin.

Szkło jednokolorowe nad blat do kuchni, lacobel do kuchni między szafki zamiast płytek, lustra na wymiar do łazienki i innych pomieszczeń, panele szklane lakierowane, panele szklane z grafiką, panele szklane hartowane, panele lacobel. Zapewniamy pomiar, sprzedaż oraz montaż. Obszar usług: Gogolin - powiat krapkowicki.


ZADZWOŃ TERAZ
691 952 906

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Szkło to świetny surowiec. Fascynuje w każdym względzie – począwszy od tego, w jaki sposób powstaje. Uwielbiamy od zawsze otaczać się szklanymi rzeczami, bowiem dają nam poczucie lekkości, czystości i doskonałości. Jednak to, co się zmieniło na przestrzeni lat, to z pewnością możliwości zastosowania szkła w naszej normalności. Nasza idealna oferta opiera się naturalnie o współczesne wykorzystanie szkła w odpowiedzi na wymagania dzisiejszych Klientów.


Szkło ozdobne – na miarę XXI wieku


Potrafimy tworzyć cuda z tego materiału, a szkło dekoracyjne, jakie chcemy Państwu przedstawić w ramach należącej do nas oferty jest tego najlepszym dowodem. Wolno je wykorzystać w dowolny sposób, zgodny z osobistymi upodobaniami.


Najpopularniejsze jednak okazuje się użycie paneli ze szkła ozdobnego w powierzchni kuchennej, jak i rozwiązaniach meblowych rodzaju szafa. Godne wyodrębnienia jest to, że decydując się na nasze szkło ozdobne, dostają Państwo w atrakcyjnej cenie możliwość jego personalizacji. Odpowiednio niemal dowolna grafika może być przez nas przełożona na ten zdobiony szczegół przestrzeni. Jeżeli chcą Państwo zapoznać więcej faktów – służymy wsparciem.

SZKŁO – PIĘKNE, DEKORACYJNE, SOLIDNE
Z MONTAŻEM W DOBRYCH CENACH

Szkło Lacobel – inne niż tradycyjne


Wypatrując interesującego rozwiązania do wykończenia wymarzonej kuchni, warto zwrócić się w kierunku paneli, legendarnych jako szkło Lacobel. Mamy tu do czynienia z atrakcyjnym wykorzystaniem właściwości szkła, które spodobało się dzisiejszemu światu dekoracji oraz stylu.


Nic nadzwyczajnego – w końcu szkło Lacobel jest:

  • niezwykle estetyczne,
  • nadzwyczaj uniwersalne,
  • łatwe w czyszczeniu.

Nie posiada fug – a te, jak wiadomo są zmorą niejednej gospodyni domowej, kiedy kuchnia jest pokryta standardowymi kafelkami. Panele szklane do kuchni i szaf zezwalają pozbyć się tego kłopotu raz na zawsze, oferując fenomenalną jakość i ponadprzeciętną odporność na wszystkie zabrudzenia. Można nawet stwierdzić, że ich doprowadzenie do czystości to dokładnie czysta przyjemność! Decydując się na szkło Lacobel z należącej do nas propozycji zyskują Państwo także możliwość wybrania kolorystyki z bogatego wzornika produktu. Tu też zachęcamy do kontaktu – jeżeli chcą Państwo dowiedzieć się znacznie więcej.


Lustra na wymiar i na zawsze!


Nikt nie ma wątpliwości co do tego, że obecność luster w domu jest znacząca. Jednakże nie zawsze wolno znaleźć te nienagannie zaadaptowane do wymiarów szafy, czy przestrzeni w łazience. My wychodzimy naprzeciw takim wymaganiom, dając dostęp do luster krojonych na miarę tych potrzeb!


Lustra na zamówienie, jakie Państwo proponujemy to produkty:

  • dopracowane,
  • wysokiej jakości,
  • solidne oraz wytrzymałe.
Skontaktuj się z nami:
Dodaj załącznik:3 + 7

Dane kontaktowe:

Paweł Wita
Ul. Wolności 15
44-323 Połomia

   691 952 906
  biuro.glassproject@gmail.com
  www.obraznaszkle.pl

NIP: 6472564948
REGON: 369482728

KONKURENCYJNE CENY
PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Zadbamy o to, ażeby zdawały się być integralnością z miejscem/elementem, którego ogólną częścią się staną. Ufamy, że zachęciliśmy Państwa do tego, aby skontaktować się z nami oraz zlecić wykonanie takich luster – najlepszych pod każdym względem.


W szerokiej ofercie również: szkło hartowane i szkło lakierowane


Jeżeli chodzi o towary szklane – jesteśmy fachowcami. Nie mogło w związku z tym zabraknąć w naszej szerokiej ofercie szkła lakierowanego, które doskonale się nadaje do wykorzystania w formie paneli szklanych w szafach, czy kuchniach. Prowadzona przez nas oferta nie byłaby także kompletna, gdyby zabrakło w niej miejsca na szkło hartowane – równie doskonałe, jeżeli chodzi o uzupełnienie kuchni szklanymi panelami. Po skontaktowaniu się z nami, z ochotą udzielimy Państwu więcej wiadomości na temat każdej z tych propozycji, celem wspaniałego stosowności opcji do preferencji.


W tym miejscu jednakże pozwolimy sobie uchylić rąbka tajemnicy, jeżeli chodzi o szkło lakierowane. Specjalnie z myślą o Państwa różnorodnych gustach, dajemy dostęp do znacznych możliwości, jeżeli chodzi o jego lakierowanie. Zamawiane u nas panele z szkła lakierowanego są w stanie zdobyć Państwo w dowolnym odcieniu z następujących palet:

  • ral,
  • ica,
  • ncs.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Szkło
dekoracyjne, grafika


zobacz ofertę

Szkło
Lacobel


zobacz ofertę

Szkło
lakierowane


zobacz ofertę

Szkło
hartowane


zobacz ofertę

Lustra
na wymiar


zobacz ofertę

Sprzedaż
i montaż


zobacz ofertę

Drzwi
do szaf


zobacz ofertę

Ścianki
Szklane


zobacz ofertę

Każdy, kto chociaż trochę intrygował się szczególnością tych palet, wie że są naprawdę imponujące. Na koniec pozwolimy sobie jeszcze wtrącić, że oferujemy sprzedaż oraz montaż (w tym wymiar) w/w artykułów – w trosce o pełną satysfakcję każdego obsługiwanego przez nas Klienta.


Jeśli więc szkło dekoracyjne to coś, co wzbudza Państwa zainteresowanie – nie należy szukać dalej. Stworzona przez nas propozycja obejmuje wszystko, co bardzo dobre w tym temacie – co więcej w cenach, na które każdy ma prawo sobie zezwolić.


szkła dekoracyjne z możliwością
personalizacji nadruku

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY