Szkło lakierowane na wymiar, szkło hartowane, szkło dekoracyjne, szkło Lacobel, grafika na szkle Zdzieszowice.

Szkło jednokolorowe nad blat do kuchni, lacobel do kuchni między szafki zamiast płytek, lustra na wymiar do łazienki i innych pomieszczeń, panele szklane lakierowane, panele szklane z grafiką, panele szklane hartowane, panele lacobel. Zapewniamy pomiar, sprzedaż oraz montaż. Obszar usług: Zdzieszowice - powiat krapkowicki.


ZADZWOŃ TERAZ
691 952 906

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Szkło ma w sobie coś nadprzyrodzonego. Urzeka w dowolnym względzie – rozpocząwszy od tego, w jaki sposób powstaje. Lubimy od zawsze otaczać się szklanymi rzeczami, bo dają nam poczucie lekkości, schludności oraz doskonałości. Jednak to, co się zmieniło na przestrzeni lat, to z pewnością możliwości zastosowania szkła w prowadzonej przez nas normalności. Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę, jakiej istotą jest naturalnie współczesny sposób wykorzystania szkła, zgodny ze współczesnymi oczekiwaniami.


Szkło dekoracyjne – na miarę XXI wieku


Umiemy tworzyć cuda z tego materiału, a szkło dekoracyjne, jakie pragniemy Państwu opisać w ramach naszej profesjonalnej oferty jest tego najlepszym dowodem. Można je wykorzystać w dowolny sposób, zgodny z osobistymi upodobaniami.


Najpopularniejsze jednak okazuje się użycie paneli ze szkła dekoracyjnego w powierzchni kuchennej, jak i rozwiązaniach meblowych typu szafa. Godne podkreślenia jest to, że decydując się na nasze szkło ozdobne, otrzymują Państwo w interesującej cenie możliwość jego personalizacji. Właściwie nieomalże dowolna grafika może być przez nas przełożona na ten zdobiony detal powierzchni. Jeśli pragną Państwo poznać znacznie więcej faktów – służymy pomocą.

SZKŁO – PIĘKNE, DEKORACYJNE, SOLIDNE
Z MONTAŻEM W DOBRYCH CENACH

Szkło Lacobel – inne aniżeli tradycyjne


Poszukując intrygującego rozwiązania do wykończenia wymarzonej kuchni, należałoby zwrócić się w kierunku paneli, legendarnych jako szkło Lacobel. To niezmiernie charakterystyczna forma szkła, która z dnia na dzień cieszy się coraz pokaźniejszą popularnością.


Nic niepokojącego – w ostateczności szkło Lacobel jest:

  • niesłychanie estetyczne,
  • niezmiernie uniwersalne,
  • łatwe w czyszczeniu.

Nie ma fug – a te, jak wiadomo są zmorą niejednej gospodyni domowej, gdy kuchnia jest pokryta standardowymi kafelkami. Panele szklane do kuchni i szaf pozwalają pozbyć się tego problemu raz na zawsze, oferując fenomenalną jakość oraz fenomenalną odporność na wszystkie zabrudzenia. Wolno nawet zakomunikować, że ich doprowadzenie do czystości to dokładnie czysta przyjemność! Decydując się na szkło Lacobel z naszej oferty zyskują Państwo także możliwość wybrania kolorystyki z bogatego wzornika artykułu. Ponownie, uprzejmie zapraszamy do kontaktu z stworzonym przez nas sklepem, jeśli jedynie intryguje Państwa znacznie więcej informacji na temat paneli Lacobel.


Lustra na wymiar i na zawsze!


To, że lustra muszą się odszukać w każdym mieszkaniu – jest oczywiste. Od czasu do czasu niemniej jednak nie ma się możliwości odnalezienia tych idealnie dopasowanych w ramach masowo fabrykowanych propozycji. My wychodzimy vis-a-vis takim wymaganiom, zapewniając dostęp do luster krojonych na miarę tych potrzeb!


Mamy radość opisać lustra na indywidualne zamówienie, które wyróżniają się tym, że są:

  • dopracowane,
  • najwyższej jakości,
  • solidne oraz odporne na stłuczenia.
Skontaktuj się z nami:
Dodaj załącznik:4 + 1

Dane kontaktowe:

Paweł Wita
Ul. Wolności 15
44-323 Połomia

   691 952 906
  biuro.glassproject@gmail.com
  www.obraznaszkle.pl

NIP: 6472564948
REGON: 369482728

KONKURENCYJNE CENY
PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Zatroszczymy się o to, żeby zdawały się być jednością z miejscem/elementem, jakiego ogólną częścią się staną. Wierzymy, że zachęciliśmy Państwa do tego, ażeby skontaktować się z nami i powierzyć wykonanie takich luster – najlepszych pod każdym względem.


W ogromnej ofercie również: szkło hartowane i szkło lakierowane


Jeżeli chodzi o produkty szklane – jesteśmy profesjonalistami. Nie mogło więc zabraknąć w prowadzonej przez nas ogromnej ofercie szkła lakierowanego, jakie bez zarzutu się nadaje do wykorzystania w formie paneli szklanych w szafach, czy kuchniach. Nasza idealna oferta nie byłaby także kompletna, gdyby zabrakło w niej miejsca na szkło hartowane – równie znakomite, jeśli chodzi o uzupełnienie kuchni szklanymi panelami. Jeśli zdecydują się Państwo z nami skontaktować, odpowiemy na wszystkie zapytania w związku z tymi propozycjami, nie pozostawiając miejsca na dowolne wątpliwości.


W tym miejscu jednakże pozwolimy sobie uchylić rąbka tajemnicy, jeśli chodzi o szkło lakierowane. Specjalnie z myślą o Państwa różnorodnych gustach, zapewniamy dostęp do wielkich możliwości, jeżeli chodzi o jego lakierowanie. Zamawiane u nas panele z szkła lakierowanego mogą zdobyć Państwo w dowolnym odcieniu z następujących palet:

  • ral,
  • ica,
  • ncs.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Szkło
dekoracyjne, grafika


zobacz ofertę

Szkło
Lacobel


zobacz ofertę

Szkło
lakierowane


zobacz ofertę

Szkło
hartowane


zobacz ofertę

Lustra
na wymiar


zobacz ofertę

Sprzedaż
i montaż


zobacz ofertę

Drzwi
do szaf


zobacz ofertę

Ścianki
Szklane


zobacz ofertę

Każdy, kto choć trochę interesował się swoistością tych palet, wie że są w rzeczywistości imponujące. Na koniec pozwolimy sobie jeszcze nadmienić, że proponujemy sprzedaż oraz montaż (w tym wymiar) w/w towarów – w trosce o całkowitą satysfakcję każdego naszego Konsumenta.


Jeśli w takim razie szkło ozdobne to coś, co wzbudza Państwa zainteresowanie – nie trzeba wypatrywać dalej. W opisującej nas ogromnej ofercie jest wszystko, co niezbędne i to w w rzeczy samej konkurencyjnych cenach.


szkła dekoracyjne z możliwością
personalizacji nadruku

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY