☎ 883 940 010 ➤ Szkło lakierowane na wymiar, szkło hartowane, szkło dekoracyjne, szkło Lacobel, grafika na szkle Mogielnica.

Szkło jednokolorowe nad blat do kuchni, lacobel do kuchni między szafki zamiast płytek, lustra na wymiar do łazienki i innych pomieszczeń, panele szklane lakierowane, panele szklane z grafiką, panele szklane hartowane, panele lacobel. Zapewniamy pomiar, sprzedaż oraz montaż. Obszar usług: Mogielnica - powiat grójecki.


ZADZWOŃ TERAZ
883 940 010

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Człowiekowi nigdy nie przeszła fascynacja szkłem, mimo że przeminęły wieki od pierwszego z nim spotkania. Nie ma drugiego materiału, który jest jednocześnie tak delikatny oraz wytrzymały równocześnie! Nam również udzieliła się ta fascynacja, a oferta, jakiej reprezentacyjnym produktem jest szkło dekoracyjne jest tego perfekcyjnym odzwierciedleniem.


Gorąco zapraszamy do stworzonego przez nas szklanego świata!


W ostatnich latach widać obfity wzrost zainteresowania szklanymi zdobieniami. Nic ekstrawaganckiego, w ostateczności jest to materiał, jaki potrafi się bez zarzutu wpisać w niemal dowolną aranżację wnętrza domu. Od współczesnego, po szablonowe – wszelkie style dekorowania wnętrz mieszkalnych będą cudownym tłem dla tego rodzaju dekoracji, a odpowiednia grafika na szkle zwieńczy dzieło.


Proponowane przez nas szkła dekoracyjne bez zarzutu odnajdą się w dowolnym wnętrzu – jednakże najodpowiedniej ich charakter zaakcentują następujące pomieszczenia:

  • toaleta,
  • kuchnia,
  • sypialnia.

Każdy może skorzystać z walorów tego uniwersalnego materiału, przystosowując go do własnego „widzimisię” – korzystają z tego równie z rozkoszą specjaliści, jak oraz konsumenci prywatni.

SZKŁO – PIĘKNE, DEKORACYJNE, SOLIDNE
Z MONTAŻEM W DOBRYCH CENACH

W naszej ogromnej ofercie znajduje się cała gama jego inspirujących form – gotowych dekoracji dopasowanych do swojego szklanego świata w jego najczystszej formie!


Szkło Lacobel – wnętrze mieszkalne, które pokochasz!


Jednym z najpopularniejszych dziś wersji szklanych zdobień, jest szkło Lacobel – które mamy przyjemność przedstawić w prowadzonej przez nas ogromnej ofercie. Być może Państwo spotkali już czasami tą szklaną formę, nie mając o tym pojęcia. Są to bowiem panele szklane, perfekcyjnie nadające się do umieszczenia na ścianie.


To współczesna alternatywa dla klasycznych płytek oraz trzeba przyznać, że mało kto potrafi sobie odmówić skorzystania z jej właściwości!


Wybrane walory szkła Lacobel:

  • dopracowany oraz jedyny w swoim rodzaju image,
  • szansa spersonalizowania własnych nadruków na szkle,
  • prostota utrzymania w czystości,
  • gładka nawierzchnia – nieobecność fug.

Jedyni decydują się na panele Lakobel głównie z przyczyn estetycznych, inni – funkcjonalnych. Miarodajne jest niemniej jednak, że bez względu na powód – takie szkło, które można odszukać też w naszej profesjonalnej ogromnej ofercie, jest zdecydowanie czymś, na co warto zwrócić szczególną uwagę urządzając domowe lub ewentualnie komercyjne wnętrza domu.

Skontaktuj się z nami:
Dodaj załącznik:4 + 8

Dane kontaktowe:

Marta Pietrzykowska F.H.U. K-GLASS
Ul. Jana III Sobieskiego 2/120
26-600 Radom

   883 940 010
  biuro@meblesomis.pl
  www.SzkloLakierowane.pl

NIP: 7962138372
REGON: 146339283

KONKURENCYJNE CENY
PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Szkło lakierowane i szkło hartowane – w najładniejszej odsłonie!


Stworzona przez nas propozycja to jednakże jeszcze więcej możliwości, choć wyżej wymienione oferty są nie lada interesujące, to chcąc odpowiedzieć na potrzeby naszych wymagających Konsumentów w optymalny sposób poszerzyli naszą propozycję także o inne odmiany szkła nadającego się do dekoracji wnętrz mieszkalnych:


Jest to szkło:

  • lakierowane,
  • hartowane.

W pierwszym wypadku mamy do czynienia z panelami szklanymi, jakie doskonale nadają się do wykorzystania w kuchni, jak oraz szafach – w dowolnym wnętrzu. Największy pozytyw tego rozwiązania to na pewno fakt, że wolno uzyskać niemal dowolny kolor zamawianego u nas szkła – mamy taką możliwość jego lakierowania.


Tudzież, jeśli gra toczy się o szkło hartowane jest to rozwiązanie ogromnie doceniane oraz lubiane w formie kuchennych paneli szklanych. Wystarczy się z nami skontaktować, a z przyjemnością opowiemy o wszystkich zaletach tego współczesnego rozwiązania.


POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Szkło
dekoracyjne, grafika


zobacz ofertę

Szkło
Lacobel


zobacz ofertę

Szkło
lakierowane


zobacz ofertę

Szkło
hartowane


zobacz ofertę

Lustra
na wymiar


zobacz ofertę

Sprzedaż
i montaż


zobacz ofertę

Drzwi
do szaf


zobacz ofertę

Ścianki
Szklane


zobacz ofertę

Nasza oferta – jeszcze więcej do wyboru!


Kolejna propozycja z należącej do nas strony to lustra na wymiar, jakie nienagannie nadają się do wypełnienia powyższych aranżacji. To połączenie zalet związanych z optycznym zwiększeniem przestrzeni,w jakim się znajdą – jest w gruncie rzeczy imponujące. Walory dekoracyjne oraz praktyczne luster są oczywiste, jednakże w tym miejscu chcemy dołączyć, że nasze lustra na wymiar to te, które można znakomicie wkomponować w jakąkolwiek szafę oraz do każdej toalety.


Kompleksowość naszej oferty wyraża się również tym, że nie tylko sprzedajemy wszystkie wyżej wymienione cuda ozdobne, niemniej jednak także oprócz sprzedaży, zapewniamy i montaż. Na nic przecież nie przydałoby się zamówione lustro, czy szkło dekoracyjne, gdyby nie pasowało wymiarami do wnętrza. Jednakże zamawiając je u nas nie należy się tym niepokoić – zadbamy o sprzedaż i montaż (łącznie z pomiarem) profesjonalnie i z radością.


Zatem korzystając z okazji, jeszcze raz zachęcamy do tego, aby przyjrzeć się prowadzonej przez nas bogatej ogromnej ofercie. Jeśli pojawią się jakieś dodatkowe zapytania – jesteśmy do dyspozycji.

szkła dekoracyjne z możliwością
personalizacji nadruku

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY