☎ 883 940 010 ➤ Szkło lakierowane na wymiar, szkło hartowane, szkło dekoracyjne, szkło Lacobel, grafika na szkle Nowe Miasto nad Pilicą.

Szkło jednokolorowe nad blat do kuchni, lacobel do kuchni między szafki zamiast płytek, lustra na wymiar do łazienki i innych pomieszczeń, panele szklane lakierowane, panele szklane z grafiką, panele szklane hartowane, panele lacobel. Zapewniamy pomiar, sprzedaż oraz montaż. Obszar usług: Nowe Miasto nad Pilicą - powiat grójecki.


ZADZWOŃ TERAZ
883 940 010

SPRAWDŹ OFERTĘ!Szkło to świetny materiał. Już sam sposób, to właśnie dzięki jakiemu powstaje jest ogromnie intrygujący. To lekkość, transparentność oraz siła są własnościami, jakie pociągają człowieka do szkła od dawien dawna. Jednakże to, co się zmieniło na powierzchni lat, to z pewnością możliwości użycia szkła w naszej profesjonalnej powszedniości. Nasza oferta opiera się oczywiście o dzisiejsze wykorzystanie szkła w odpowiedzi na wymagania współczesnych Klientów.


Szkło dekoracyjne – na miarę XXI wieku


Potrafimy tworzyć cuda z tego materiału, a szkło dekoracyjne, które pragniemy Państwu zaprezentować w ramach naszej idealnej oferty jest tego najlepszym dowodem. Jest praktycznie niczym ograniczona dowolność jego wyeksploatowania – każdy znajdzie na nie swój osobisty sposób.


Najatrakcyjniejsze jednakże okazuje się użycie paneli ze szkła dekoracyjnego w przestrzeni kuchennej, jak i rozwiązaniach meblowych typu szafa. Pozwolimy sobie uwydatnić w tym miejscu, iż stworzona przez nas propozycja to szansa skorzystania z niezwykłej personalizacji szkła ozdobnego w rzeczywiście osiągalnej cenie. Odpowiednio niemal dowolna grafika może być przez nas przełożona na ten zdobiony detal przestrzeni. Jeśli chcą Państwo zaznajomić znacznie więcej faktów – służymy wsparciem.

SZKŁO – PIĘKNE, DEKORACYJNE, SOLIDNE
Z MONTAŻEM W DOBRYCH CENACH

Szkło Lacobel – inne niż tradycyjne


Szukając intrygującego rozwiązania do wykończenia wymarzonej kuchni, warto zwrócić się w stronę paneli, legendarnych jako szkło Lacobel. Mamy tutaj do czynienia z interesującym wykorzystaniem właściwości szkła, które spodobało się dzisiejszemu światu dekoracji oraz stylu.


Nic ekscentrycznego – w końcu szkło Lacobel jest:

  • właściwie śliczne,
  • wysoce wszechstronne,
  • łatwe w pielęgnacji.

Nie ma fug – a te, jak nie ulega wątpliwości są koszmarem niejednej gospodyni domowej, kiedy kuchnia jest pokryta stereotypowymi kafelkami. Panele szklane do kuchni i szaf pozwalają pozbyć się tego kłopotu raz na zawsze, oferując olśniewającą jakość i ponadprzeciętną odporność na wszelkie zabrudzenia. Utrzymanie ich w czystości to sama uciecha! Decydując się na szkło Lacobel z naszej profesjonalnej propozycji zyskują Państwo również możliwość wybrania kolorystyki z bogatego wzornika towaru. Ponownie, zapraszamy do kontaktu z stworzonym przez nas sklepem, jeżeli wyłącznie intryguje Państwa więcej informacji na temat paneli Lacobel.

Skontaktuj się z nami:
Dodaj załącznik:2 + 4

Dane kontaktowe:

Marta Pietrzykowska F.H.U. K-GLASS
Ul. Jana III Sobieskiego 2/120
26-600 Radom

   883 940 010
  biuro@meblesomis.pl
  www.SzkloLakierowane.pl

NIP: 7962138372
REGON: 146339283

KONKURENCYJNE CENY
PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Lustra na wymiar i na zawsze!


To, iż lustra powinny się odszukać w każdym domu – jest dobitne. Czasem jednakże nie ma się możliwości odszukania tych nienagannie dopasowanych w ramach masowo produkowanych propozycji. My wychodzimy naprzeciw takim wymaganiom, przynosząc dostęp do luster krojonych na miarę tych potrzeb!


Lustra na indywidualne zamówienie, które Państwo oferujemy to towary:

  • dopracowane,
  • wysokiej jakości,
  • solidne oraz odporne na stłuczenia.

Zadbamy o to, by zdawały się być spójnością z miejscem/elementem, jakiego całkowitą częścią się staną. Mamy cichą nadzieję, że dadzą się nam Państwo wykazać w tej kwestii, do czego to ściśle mówiąc serdecznie zachęcamy.


W ogromnej ofercie także: szkło hartowane i szkło lakierowane


To, że jesteśmy fachowcami w dziedzinie szkła, nie ulega wątpliwości. Nie mogło w następstwie tego zabraknąć w naszej klarownej ofercie szkła lakierowanego, które nienagannie się nadaje do wykorzystania w formie paneli szklanych w szafach, czy kuchniach. Nasza idealna oferta nie byłaby też kompletna, gdyby zabrakło w niej miejsca na szkło hartowane – równie znamienite, jeżeli chodzi o uzupełnienie kuchni szklanymi panelami. Jeśli zdecydują się Państwo z nami skontaktować, odpowiemy na wszystkie zapytania w związku z tymi ideami, nie pozostawiając miejsca na dowolne wątpliwości.


POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Szkło
dekoracyjne, grafika


zobacz ofertę

Szkło
Lacobel


zobacz ofertę

Szkło
lakierowane


zobacz ofertę

Szkło
hartowane


zobacz ofertę

Lustra
na wymiar


zobacz ofertę

Sprzedaż
i montaż


zobacz ofertę

Drzwi
do szaf


zobacz ofertę

Ścianki
Szklane


zobacz ofertę

  • ral,
  • ica,
  • ncs.


szkła dekoracyjne z możliwością
personalizacji nadruku

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY