Szkło lakierowane na wymiar, szkło hartowane, szkło dekoracyjne, szkło Lacobel, grafika na szkle Jedlicze.

Szkło jednokolorowe nad blat do kuchni, lacobel do kuchni między szafki zamiast płytek, lustra na wymiar do łazienki i innych pomieszczeń, panele szklane lakierowane, panele szklane z grafiką, panele szklane hartowane, panele lacobel. Zapewniamy pomiar, sprzedaż oraz montaż. Obszar usług: Jedlicze - powiat krośnieński.


ZADZWOŃ TERAZ
502 620 705

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Człowiekowi przenigdy nie przeszła fascynacja szkłem, mimo że minęły stulecia od pierwszego z nim spotkania. Nie ma drugiego materiału, który jest jednocześnie tak delikatny oraz wytrzymały równocześnie! Nam także udzieliła się ta fascynacja, a oferta, której flagowym artykułem jest szkło dekoracyjne jest tego najlepszym odzwierciedleniem.


Szklany świat – czeka na Państwa!


W ostatnich latach widać obfity wzrost zainteresowania szklanymi zdobieniami. Mamy do czynienia z tak wielozadaniowym materiałem, że nikogo nie powinno dziwować, jak poprawnie wpasowuje się w jakąkolwiek aranżację. Od nowomodnego, po sztampowe – wszelkie style upiększania mieszkalnych wnętrz będą imponującym tłem dla tego rodzaju dekoracji, a odpowiednia grafika na szkle zwieńczy dzieło.


Oferowane przez nas szkła dekoracyjne nienagannie odnajdą się w każdym wnętrzu – jednakże najlepiej ich charakter podkreślą następujące pomieszczenia:

  • toaleta,
  • kuchnia,
  • sypialnia.

Szkło jest więc ulubieńcem zarówno dekoratorów wnętrz, jak i właścicieli domów – wszyscy w reprezentatywny sposób wykorzystują jego wielofunkcyjny charakter, przystosowując go do własnych potrzeb.


SZKŁO – PIĘKNE, DEKORACYJNE, SOLIDNE
Z MONTAŻEM W DOBRYCH CENACH

W naszej klarownej szerokiej ofercie znajduje się cała gama jego inspirujących form – gotowych dekoracji dopasowanych do swojego szklanego świata w jego najczystszej formie!


Szkło Lacobel – wnętrze mieszkalne, które pokochasz!


Jednym z najpopularniejszych dziś wersji szklanych ozdób, jest szkło Lacobel – które mamy przyjemność przedstawić w naszej profesjonalnej szerokiej ofercie. Jest szansa, iż już Państwo zetknęli się z tym szkłem – nawet o tym nie wiedząc. Są to bo panele szklane, perfekcyjnie nadające się do ulokowania na ścianie.


Mamy w związku z tym do czynienia z opcją, jaka pomału odsyła do lamusa schematyczną glazurę – i należy przyznać, że robi to w sposób niezwykle praktyczny, i jakże designerski!


Wybrane plusy szkła Lacobel:

  • dopracowany oraz jedyny w swoim rodzaju image,
  • szansa spersonalizowania dodatkowych nadruków na szkle,
  • łatwość utrzymania w czystości,
  • gładka powierzchnia – brak fug.

Jedyni decydują się na panele Lakobel w zasadzie z powodów estetycznych, inni – wydajnych. Miarodajne jest niemniej jednak, że bez względu na powód – takie szkło, jakie wolno odszukać także w naszej ofercie, jest zdecydowanie czymś, na co warto zwrócić uwagę aranżując domowe lub też komercyjne wnętrza domu.


Szkło lakierowane i szkło hartowane – w najładniejszej odsłonie!


Prowadzona przez nas oferta to jednak jeszcze więcej możliwości, chociaż wyżej wymienione propozycje są nie lada atrakcyjne, to chcąc odpowiedzieć na potrzeby naszych wymagających Konsumentów w optymalny sposób poszerzyli prowadzoną przez nas propozycję również o inne odmiany szkła nadającego się do ozdoby wnętrz mieszkalnych:


Jest to szkło:

  • lakierowane,
  • hartowane.
Skontaktuj się z nami:
Dodaj załącznik:5 + 9

Dane kontaktowe:


   502 620 705
  rpf@rpf.pl
  www.SzkloLakierowane.pl

KONKURENCYJNE CENY
PROFESJONALNA OBSŁUGA!

W pierwszym przypadku mamy do czynienia z panelami szklanymi, jakie znakomicie nadają się do zagospodarowania w kuchni, jak oraz szafach – w dowolnym wnętrzu. Największy pozytyw tego rozwiązania to na pewno fakt, że wolno uzyskać nieomalże dowolny odcień zamawianego u nas szkła – mamy taką szansę jego lakierowania.


Tudzież, jeżeli chodzi o szkło hartowane jest to rozwiązanie ogromnie szanowane i lubiane w formie kuchennych paneli szklanych. Wystarczy jedynie się z nami skontaktować, a z radością opowiemy o wszystkich zaletach tego współczesnego rozwiązania.


Nasza idealna oferta – jeszcze więcej do wyboru!


Kolejna propozycja z naszej strony to lustra na wymiar, jakie perfekcyjnie nadają się do wypełnienia powyższych aranżacji. Żaden inny szczegół wyposażenia nie wnosi tak licznych zalet do powierzchni, połączonych z optycznym ich powiększeniem. Walory dekoracyjne oraz rzeczowe luster są ewidentne, jednakże w tym miejscu pragniemy doliczyć, że nasze lustra na wymiar to te, które wolno bezbłędnie wcielić w każdą szafę i do każdej łazienki.


POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Szkło
dekoracyjne, grafika


zobacz ofertę

Szkło
Lacobel


zobacz ofertę

Szkło
lakierowane


zobacz ofertę

Szkło
hartowane


zobacz ofertę

Lustra
na wymiar


zobacz ofertę

Sprzedaż
i montaż


zobacz ofertę

Drzwi
do szaf


zobacz ofertę

Ścianki
Szklane


zobacz ofertę

Kompleksowość naszej oferty wyraża się również tym, że nie jedynie sprzedajemy wszelkie wyżej wymienione cuda ozdobne, jednak także oprócz sprzedaży, gwarantujemy i montaż. Nawet najpiękniejsze szkło, czy lustro będzie bezużyteczne, jeżeli wymiarami nie wpasuje się w przeznaczone im miejsce. Niemniej jednak zamawiając je u nas nie należy się tym troskać – zadbamy o sprzedaż oraz montaż (łącznie z pomiarem) fachowo i z radością.


Nie pozostaje nam nic innego, jak serdecznie zachęcić Państwa do skorzystania z naszej profesjonalnej oferty. W razie pobocznych pytań – służymy pomocą.


NASI STRATEGICZNI PARTNERZY