Szkło lakierowane na wymiar, szkło hartowane, szkło dekoracyjne, szkło Lacobel, grafika na szkle Rymanów.

Szkło jednokolorowe nad blat do kuchni, lacobel do kuchni między szafki zamiast płytek, lustra na wymiar do łazienki i innych pomieszczeń, panele szklane lakierowane, panele szklane z grafiką, panele szklane hartowane, panele lacobel. Zapewniamy pomiar, sprzedaż oraz montaż. Obszar usług: Rymanów - powiat krośnieński.


ZADZWOŃ TERAZ
502 620 705

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Człowiekowi nigdy nie przeszła fascynacja szkłem, mimo że przeminęły wieki od pierwszego z nim spotkania. Żaden inny materiał nie jest jednocześnie tak wytrzymały oraz tak delikatny jednocześnie! Nam również udzieliła się ta fascynacja, a propozycja, jakiej flagowym artykułem jest szkło dekoracyjne jest tego perfekcyjnym odzwierciedleniem.


Serdecznie zapraszamy do naszego szklanego świata!


Szklane dekoracje cieszą się ostatnimi czasy ewidentnie większą wziętością. Mamy do czynienia z tak uniwersalnym materiałem, iż nikogo nie powinno zadziwiać, jak odpowiednio wpasowuje się w każdą aranżację. Od nowomodnego, po standardowe – wszystkie style upiększania wnętrz będą cudownym tłem dla tego typu ozdoby, a odpowiednia grafika na szkle zwieńczy dzieło.


Proponowane przez nas szkła ozdobne bez zarzutu odnajdą się w każdym wnętrzu – jednak najporządniej ich charakter podkreślą następujące pomieszczenia:

  • toaleta,
  • kuchnia,
  • sypialnia.

Szkło jest więc ulubieńcem zarówno dekoratorów wnętrz, jak oraz właścicieli domów – wszyscy w reprezentatywny sposób wykorzystują jego uniwersalny charakter, dopasowując go do własnych wymogów.


SZKŁO – PIĘKNE, DEKORACYJNE, SOLIDNE
Z MONTAŻEM W DOBRYCH CENACH

W naszej idealnej szerokiej ofercie znajduje się pełna gama jego inspirujących form – gotowych dekoracji dopasowanych do swojego szklanego świata w jego najczystszej formie!


Szkło Lacobel – wnętrze mieszkalne, jakie pokochasz!


Jednym z najpopularniejszych dzisiaj odsłon szklanych zdobień, jest szkło Lacobel – które mamy przyjemność przedstawić w opisującej nas szerokiej ofercie. Być może Państwo spotkali już w pewnych sytuacjach tą szklaną formę, nie mając o tym pojęcia. Są to bowiem panele szklane, perfekcyjnie nadające się do ulokowania na ścianie.


Mamy więc do czynienia z opcją, która powoli odsyła do lamusa stereotypową glazurę – oraz należy przyznać, że robi to w sposób niezmiernie wygodny, oraz jakże designerski!


Wybrane walory szkła Lacobel:

  • fenomenalny i niezmiernie efektowny wygląd,
  • szansa spersonalizowania dodatkowych napisów na szkle,
  • prostota utrzymania w czystości,
  • gładka powierzchnia – brak fug.

Jedyni decydują się na panele Lakobel zwłaszcza z przyczyn estetycznych, inni – wydajnych. Miarodajne jest jednakże, że bez względu na powód – takie szkło, które wolno znaleźć także w naszej profesjonalnej ofercie, jest zdecydowanie czymś, na co warto zwrócić uwagę urządzając domowe lub komercyjne wnętrza mieszkania.


Szkło lakierowane oraz szkło hartowane – w najładniejszej edycji!


Stworzona przez nas propozycja to jednakże jeszcze więcej możliwości, choć wyżej wymienione oferty są nie lada interesujące, to chcąc odpowiedzieć na potrzeby naszych wymagających Kontrahentów w perfekcyjny sposób poszerzyli należącą do nas propozycję także o inne formy szkła nadającego się do dekoracji wnętrz:


Jest to szkło:

  • lakierowane,
  • hartowane.

Skontaktuj się z nami:
Dodaj załącznik:5 + 6

Dane kontaktowe:


   502 620 705
  rpf@rpf.pl
  www.SzkloLakierowane.pl

KONKURENCYJNE CENY
PROFESJONALNA OBSŁUGA!

W pierwszym wypadku mamy do czynienia z panelami szklanymi, jakie do perfekcji nadają się do zagospodarowania w kuchni, jak i szafach – w dowolnym wnętrzu. Największy plus tego rozwiązania to na pewno fakt, że można zdobyć niemal dowolny kolor zamawianego u nas szkła – mamy taką możliwość jego lakierowania.


Natomiast, jeśli gra toczy się o szkło hartowane jest to rozwiązanie nadzwyczaj respektowane i lubiane w formie kuchennych paneli szklanych. Wszystko, co trzeba zrobić to skontaktować się z nami – będzie nam wybitnie przyjemnie móc zademonstrować Państwo walory tej interesującej alternatywy.


Mamy jeszcze wiele do zaproponowania!


Kapitalnym dopełnieniem powyższych zabiegów aranżacyjnych okazują się lustra na zamówienie. Żaden inny szczegół wyposażenia nie wnosi tak licznych zalet do przestrzeni, powiązanych z optycznym ich powiększeniem. Walory dekoracyjne oraz konkretne luster są wyraźne, jednak w tym miejscu chcemy dołożyć, że nasze lustra na wymiar to te, które można znakomicie wkomponować w jakąkolwiek szafę i do każdej łazienki.


POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Szkło
dekoracyjne, grafika


zobacz ofertę

Szkło
Lacobel


zobacz ofertę

Szkło
lakierowane


zobacz ofertę

Szkło
hartowane


zobacz ofertę

Lustra
na wymiar


zobacz ofertę

Sprzedaż
i montaż


zobacz ofertę

Drzwi
do szaf


zobacz ofertę

Ścianki
Szklane


zobacz ofertę

Kompleksowość prowadzonej przez nas propozycji wyraża się również tym, że nie tylko sprzedajemy wszelkie wyżej wymienione cuda dekoracyjne, niemniej jednak również oprócz sprzedaży, zapewniamy i montaż. Na nic jakkolwiek nie przydałoby się zamówione lustro, czy szkło dekoracyjne, gdyby nie pasowało wymiarami do wnętrza. Niemniej jednak zamawiając je u nas nie wypada się tym martwić – zadbamy o sprzedaż oraz montaż (łącznie z pomiarem) kompetentnie i z radością.


Nie pozostaje nam nic innego, jak serdecznie zachęcić Państwa do skorzystania z naszej idealnej propozycji. Jeżeli pojawią się jakieś poboczne pytania – jesteśmy do dyspozycji.


NASI STRATEGICZNI PARTNERZY