☎ 883 940 010 ➤ Szkło lakierowane na wymiar, szkło hartowane, szkło dekoracyjne, szkło Lacobel, grafika na szkle Józefów.

Szkło jednokolorowe nad blat do kuchni, lacobel do kuchni między szafki zamiast płytek, lustra na wymiar do łazienki i innych pomieszczeń, panele szklane lakierowane, panele szklane z grafiką, panele szklane hartowane, panele lacobel. Zapewniamy pomiar, sprzedaż oraz montaż. Obszar usług: Józefów - powiat otwocki.


ZADZWOŃ TERAZ
883 940 010

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Szkło ma w sobie coś czarodziejskiego. Już sam sposób, to naturalnie dzięki któremu powstaje jest niesłychanie atrakcyjny. Kochamy od zawsze otaczać się szklanymi rzeczami, ponieważ dają nam poczucie lekkości, schludności i perfekcji. Jednak to, co się zmieniło na przestrzeni lat, to z pewnością możliwości zastosowania szkła w opisującej nas codzienności. Nasza idealna oferta opiera się właśnie o nowoczesne wykorzystanie szkła w odpowiedzi na wymagania nowoczesnych Klientów.


Szkło dekoracyjne – na miarę XXI wieku


Potrafimy tworzyć cuda z tego materiału, a szkło dekoracyjne, które pragniemy Państwu zaprezentować w ramach naszej idealnej oferty jest tego najważniejszym dowodem. Wolno je wykorzystać w dowolny sposób, zgodny z osobistymi upodobaniami.


Najatrakcyjniejsze jednakże okazuje się użycie paneli ze szkła ozdobnego w powierzchni kuchennej, jak oraz rozwiązaniach meblowych typu szafa. Pozwolimy sobie uwydatnić w tym miejscu, iż nasza propozycja to możliwość skorzystania z niezwykłej personalizacji szkła ozdobnego w naprawdę osiągalnej cenie. Właściwie niemal dowolna grafika może być przez nas przełożona na ten zdobny element przestrzeni. Jeżeli pragną Państwo poznać znacznie więcej faktów – służymy pomocą.

SZKŁO – PIĘKNE, DEKORACYJNE, SOLIDNE
Z MONTAŻEM W DOBRYCH CENACH

Szkło Lacobel – inne aniżeli tradycyjne


Poszukując intrygującego rozwiązania do wykończenia wymarzonej kuchni, warto zwrócić się w stronę paneli, znanych jako szkło Lacobel. Mamy tutaj do czynienia z interesującym wykorzystaniem właściwości szkła, jakie spodobało się współczesnemu światu dekoracji i stylu.


Nic dziwnego – w końcu szkło Lacobel jest:

  • w zasadzie piękne,
  • wysoce wszechstronne,
  • łatwe w czyszczeniu.

Nie posiada fug – a te, jak nie ulega wątpliwości są zmorą niejednej gospodyni domowej, kiedy kuchnia jest pokryta standardowymi kafelkami. Panele szklane do kuchni oraz szaf zezwalają pozbyć się tego problemu raz na zawsze, proponując oszałamiającą jakość i ponadprzeciętną odporność na wszelkie zabrudzenia. Wolno nawet oznajmić, że ich doprowadzenie do czystości to dokładnie czysta przyjemność! Decydując się na szkło Lacobel z naszej profesjonalnej oferty zyskują Państwo również możliwość wybrania kolorystyki z bogatego wzornika towaru. Ponownie, zapraszamy do kontaktu z naszym sklepem, jeżeli jedynie interesuje Państwa więcej wiadomości na temat paneli Lacobel.

Skontaktuj się z nami:
Dodaj załącznik:9 + 6

Dane kontaktowe:

PIETRZYKOWSKA MARTA F.H.U. K-GLASS
Ul. Jana III Sobieskiego 2/120
26-600 Radom

   883 940 010
  biuro@meblesomis.pl
  www.SzkloLakierowane.pl

NIP: 7962138372
REGON: 146339283

KONKURENCYJNE CENY
PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Lustra na wymiar i na zawsze!


Nikt nie ma wątpliwości co do tego, że obecność luster w domu jest istotna. Czasem jednak nie ma się możliwości znalezienia tych znakomicie dopasowanych w ramach masowo produkowanych propozycji. My wychodzimy naprzeciw takim wymaganiom, zapewniając dostęp do luster krojonych na miarę tych potrzeb!


Mamy przyjemność zaprezentować lustra na zamówienie, jakie wyróżniają się tym, że są:

  • dopracowane,
  • wysokiej jakości,
  • solidne oraz wytrzymałe.

Zadbamy o to, żeby zdawały się być integralnością z miejscem/elementem, jakiego integralną częścią się staną. Ufamy, że zachęciliśmy Państwa do tego, żeby skontaktować się z nami i zlecić wykonanie takich luster – najlepszych pod każdym względem.


W ogromnej ofercie również: szkło hartowane i szkło lakierowane


Jeżeli chodzi o artykuły szklane – jesteśmy fachowcami. Nie mogło więc zabraknąć w należącej do nas szerokiej ofercie szkła lakierowanego, jakie nienagannie się nadaje do wykorzystania w formie paneli szklanych w szafach, lub kuchniach. Stworzona przez nas oferta nie byłaby też kompletna, gdyby zabrakło w niej miejsca na szkło hartowane – równie doborowe, jeśli chodzi o dopełnienie kuchni szklanymi panelami. Jeżeli zdecydują się Państwo z nami skontaktować, odpowiemy na wszystkie zapytania w związku z tymi propozycjami, nie pozostawiając miejsca na dowolne wątpliwości.


POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Szkło
dekoracyjne, grafika


zobacz ofertę

Szkło
Lacobel


zobacz ofertę

Szkło
lakierowane


zobacz ofertę

Szkło
hartowane


zobacz ofertę

Lustra
na wymiar


zobacz ofertę

Sprzedaż
i montaż


zobacz ofertę

Drzwi
do szaf


zobacz ofertę

Ścianki
Szklane


zobacz ofertę

W tym miejscu jednakże zezwolimy sobie uchylić rąbka tajemnicy, jeśli gra toczy się o szkło lakierowane. Celowo z myślą o Państwa różnych gustach, zapewniamy dostęp do dużych możliwości, jeżeli chodzi o jego lakierowanie.


Zamawiane u nas panele ze szkła lakierowanego są w stanie uzyskać Państwo w dowolnym kolorze z następujących palet:

  • ral,
  • ica,
  • ncs.

Każdy, kto chociaż trochę intrygował się specyfiką tych palet, zdaje sobie sprawę z tego że są faktycznie imponujące. Na koniec pozwolimy sobie jeszcze nadmienić, że proponujemy sprzedaż i montaż (w tym pomiar) w/w produktów – w trosce o kompletną satysfakcję każdego naszego Kontrahenta.


Jeśli w takim razie szkło dekoracyjne to coś, co wzbudza Państwa zainteresowanie – nie trzeba szukać dalej. Stworzona przez nas oferta obejmuje wszystko, co perfekcyjne w tym temacie – co znacznie więcej w cenach, na jakie każdy ma okazję sobie zezwolić.

szkła dekoracyjne z możliwością
personalizacji nadruku

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY