☎ 883 940 010 ➤ Szkło lakierowane na wymiar, szkło hartowane, szkło dekoracyjne, szkło Lacobel, grafika na szkle Karczew.

Szkło jednokolorowe nad blat do kuchni, lacobel do kuchni między szafki zamiast płytek, lustra na wymiar do łazienki i innych pomieszczeń, panele szklane lakierowane, panele szklane z grafiką, panele szklane hartowane, panele lacobel. Zapewniamy pomiar, sprzedaż oraz montaż. Obszar usług: Karczew - powiat otwocki.


ZADZWOŃ TERAZ
883 940 010

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Od czasu, kiedy człowiek po raz pierwszy wyprodukował szkło – fascynuje się nim niezmiennie. Nie ma drugiego materiału, który jest jednocześnie tak delikatny oraz wytrzymały jednocześnie! Nam także udzieliła się ta fascynacja, a oferta, której sztandarowym artykułem jest szkło dekoracyjne jest tego perfekcyjnym odzwierciedleniem.


Uprzejmie zapraszamy do naszego szklanego świata!


Szklane ozdoby cieszą się ostatnimi czasy ewidentnie większą wziętością. Mamy do czynienia z tak wielozadaniowym materiałem, iż nikogo nie powinno zadziwiać, jak dobrze wpasowuje się w każdą aranżację. Od nowoczesnego, po stereotypowe – wszystkie style upiększania mieszkalnych wnętrz będą doskonałym tłem dla tego rodzaju ozdoby, a odpowiednia grafika na szkle zwieńczy dzieło.


Oferowane przez nas szkła dekoracyjne idealnie odnajdą się w dowolnym wnętrzu – niemniej jednak najlepiej ich charakter podkreślą następujące pomieszczenia:

  • łazienka,
  • kuchnia,
  • sypialnia.

Szkło jest w związku z tym ulubieńcem zarówno dekoratorów wnętrz, jak i właścicieli domów – wszyscy w swoisty sposób wykorzystują jego wielofunkcyjny charakter, dostosowując go do własnych potrzeb.

SZKŁO – PIĘKNE, DEKORACYJNE, SOLIDNE
Z MONTAŻEM W DOBRYCH CENACH

W opisującej nas ofercie znajduje się cała gama jego inspirujących form – gotowych dekoracji dopasowanych do własnego szklanego świata w jego najczystszej formie!


Szkło Lacobel – wnętrze, które pokochasz!


Jednym z najpopularniejszych dzisiaj odsłon szklanych dekoracji, jest szkło Lacobel – jakie mamy przyjemność opisać w opisującej nas ogromnej ofercie. Jest szansa, że już Państwo zetknęli się z tym szkłem – nawet o tym nie wiedząc. Są to albowiem panele szklane, znakomicie nadające się do ulokowania na ścianie.
Mamy więc do czynienia z alternatywą, która powoli odsyła do lamusa tradycyjną glazurę – oraz wypada przyznać, że robi to w sposób ogromnie praktyczny, i jakże designerski!


Wybrane plusy szkła Lacobel:

  • dopracowany oraz unikalny image,
  • szansa spersonalizowania własnych tekstów na szkle,
  • łatwość utrzymania w czystości,
  • gładka nawierzchnia – brak fug.

Jedyni decydują się na panele Lakobel głównie z przyczyn estetycznych, inni – funkcjonalnych. Pewne jest jednakże, że bez względu na powód – takie szkło, które można znaleźć także w naszej szerokiej ofercie, jest zdecydowanie czymś, na co warto zwrócić uwagę aranżując domowe bądź też komercyjne wnętrza mieszkania.

Skontaktuj się z nami:
Dodaj załącznik:10 + 1

Dane kontaktowe:

PIETRZYKOWSKA MARTA F.H.U. K-GLASS
Ul. Jana III Sobieskiego 2/120
26-600 Radom

   883 940 010
  biuro@meblesomis.pl
  www.SzkloLakierowane.pl

NIP: 7962138372
REGON: 146339283

KONKURENCYJNE CENY
PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Szkło lakierowane i szkło hartowane – w najładniejszej edycji!


Nasza propozycja to jednakże jeszcze więcej możliwości, choć wyżej zamienione oferty są nie lada atrakcyjne, to pragnąc odpowiedzieć na potrzeby naszych wymagających Klientów w maksymalny sposób poszerzyli naszą idealną propozycję też o inne odmiany szkła nadającego się do dekoracji wnętrz mieszkalnych:


Jest to szkło:

  • lakierowane,
  • hartowane.

W pierwszym przypadku mamy do czynienia z panelami szklanymi, które idealnie nadają się do dyspozycji w kuchni, jak i szafach – w dowolnym wnętrzu. Ich wielkim pozytywem jest fakt, że dajemy Państwu szansę polakierowania szkła odpowiednio na dowolny możliwy odcień.


Jednakowoż, jeżeli chodzi o szkło hartowane jest to rozwiązanie nadzwyczaj cenione oraz lubiane w formie kuchennych paneli szklanych. Wszystko, co należy zrobić to skontaktować się z nami – będzie nam niesłychanie miło zdołać zademonstrować Państwo walory tej interesującej alternatywy.


POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Szkło
dekoracyjne, grafika


zobacz ofertę

Szkło
Lacobel


zobacz ofertę

Szkło
lakierowane


zobacz ofertę

Szkło
hartowane


zobacz ofertę

Lustra
na wymiar


zobacz ofertę

Sprzedaż
i montaż


zobacz ofertę

Drzwi
do szaf


zobacz ofertę

Ścianki
Szklane


zobacz ofertę

Stworzona przez nas oferta – jeszcze więcej do wyboru!


Idealnym dopełnieniem powyższych zabiegów aranżacyjnych okazują się lustra na indywidualne zlecenie. Żaden inny element wyposażenia nie wnosi tak licznych zalet do przestrzeni, związanych z optycznym ich powiększeniem. Walory dekoracyjne i rzeczowe luster są oczywiste, niemniej jednak w tym miejscu pragniemy dołączyć, że nasze lustra na wymiar to te, które można bezbłędnie wcielić w jakąkolwiek szafę oraz do jakiejkolwiek toalety.


Złożoność prowadzonej przez nas oferty wyraża się również tym, że nie jedynie sprzedajemy wszystkie wyżej wymienione cuda ozdobne, jednakowoż też prócz sprzedaży, zapewniamy i montaż. Na nic przecież nie przydałoby się zamówione lustro, czy szkło dekoracyjne, gdyby nie pasowało wymiarami do wnętrza. Jednak zamawiając je u nas nie wypada się tym troskać – zatroszczymy się o sprzedaż i montaż (łącznie z pomiarem) kompetentnie i z radością.


Nie pozostaje nam nic innego, jak serdecznie nakłonić Państwa do skorzystania z prowadzonej przez nas propozycji. W razie dodatkowych pytań – służymy pomocą.

szkła dekoracyjne z możliwością
personalizacji nadruku

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY