☎ 602 650 367 ➤ Szkło lakierowane na wymiar, szkło hartowane, szkło dekoracyjne, szkło Lacobel, grafika na szkle Kowary.

Szkło jednokolorowe nad blat do kuchni, lacobel do kuchni między szafki zamiast płytek, lustra na wymiar do łazienki i innych pomieszczeń, panele szklane lakierowane, panele szklane z grafiką, panele szklane hartowane, panele lacobel. Zapewniamy pomiar, sprzedaż oraz montaż. Obszar usług: Kowary - powiat jeleniogórski.


ZADZWOŃ TERAZ
602 650 367

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Szkło to imponujący materiał. Olśniewa w dowolnym względzie – począwszy od tego, w jaki sposób powstaje. To lekkość, transparentność oraz siła są własnościami, jakie pociągają człowieka do szkła od dawien dawna. Niemniej jednak to, co się zmieniło na przestrzeni lat, to z pewnością możliwości użycia szkła w naszej idealnej zwyczajności. Mamy radość przedstawić Państwu ofertę, której istotą jest naturalnie nowoczesny sposób dyspozycji szkła, zgodny ze współczesnymi wyczekiwaniami.


Szkło dekoracyjne – na miarę XXI wieku


Potrafimy tworzyć cuda z tego materiału, a szkło dekoracyjne, które pragniemy Państwu opisać w ramach naszej profesjonalnej oferty jest tego najważniejszym dowodem. Jest niemalże niczym ograniczona dowolność jego wykorzystania – każdy znajdzie na nie swój własny sposób.


Najpopularniejsze jednakże okazuje się użycie paneli ze szkła dekoracyjnego w powierzchni kuchennej, jak oraz rozwiązaniach meblowych rodzaju szafa. Pozwolimy sobie zaznaczyć w tym miejscu, że nasza propozycja to możliwość skorzystania z niezwykłej personalizacji szkła dekoracyjnego w w samej rzeczy przystępnej cenie. Odpowiednio nieomalże dowolna grafika może być przez nas przełożona na ten zdobiony detal powierzchni. Jeśli pragną Państwo zapoznać znacznie więcej faktów – służymy wsparciem.

SZKŁO – PIĘKNE, DEKORACYJNE, SOLIDNE
Z MONTAŻEM W DOBRYCH CENACH

Szkło Lacobel – inne niż wszystkie


Poszukując interesującego rozwiązania do wykończenia wymarzonej kuchni, należałoby zwrócić się w stronę paneli, znanych jako szkło Lacobel. To ogromnie charakterystyczna forma szkła, która z dnia na dzień cieszy się coraz to znacznie większą popularnością.


Nic osobliwego – w końcu szkło Lacobel jest:

  • właściwie ładne,
  • nadzwyczaj uniwersalne,
  • bezproblemowe w pielęgnacji.

Nie posiada fug – a te, jak rozumie się samo przez się są koszmarem niejednej gospodyni domowej, kiedy kuchnia jest pokryta schematycznymi kafelkami. Panele szklane do kuchni i szaf zezwalają pozbyć się tego kłopotu raz na zawsze, proponując idealną jakość oraz fenomenalną odporność na wszystkie pobrudzenia. Utrzymanie ich w czystości to sama uciecha! Decydując się na szkło Lacobel z naszej idealnej oferty zyskują Państwo także szansę wybrania kolorystyki z dostatniego wzornika towaru. Tu też zachęcamy do kontaktu – jeśli chcą Państwo dowiedzieć się więcej.


Lustra na wymiar i na zawsze!


Nikt nie ma wątpliwości co do tego, że obecność luster w domu jest znacząca. Jednakże nie zawsze można znaleźć te perfekcyjnie dopasowane do wymiarów szafy, czy przestrzeni w łazience. My wychodzimy naprzeciw takim wymaganiom, dając dostęp do luster krojonych na miarę tych potrzeb!


Lustra na zamówienie, jakie Państwo proponujemy to produkty :

  • dopracowane,
  • najwyższej jakości,
  • solidne oraz wytrzymałe.

Zatroszczymy się o to, ażeby zdawały się być spójnością z miejscem/elementem, którego ogólną częścią się staną. Ufamy, że zachęciliśmy Państwa do tego, żeby skontaktować się z nami oraz powierzyć wykonanie takich luster – najlepszych pod każdym względem.

Skontaktuj się z nami:
Dodaj załącznik:8 + 3

Dane kontaktowe:

PIOTR KAMIŃSKI "KAMIŃSKI GLAS STUDIO"
Ul. Partyzantów 1/2
51-672 Wrocław

   602 650 367
  biuro@glasstudio.com.pl
  www.SzkloLakierowane.pl

NIP: 8981039424
REGON: 930073275

KONKURENCYJNE CENY
PROFESJONALNA OBSŁUGA!

W ofercie również: szkło hartowane i szkło lakierowane


Jeśli chodzi o produkty szklane – jesteśmy profesjonalistami. Nie mogło w takim razie zabraknąć w naszej profesjonalnej ofercie szkła lakierowanego, które do perfekcji się nadaje do wykorzystania w formie paneli szklanych w szafach, lub kuchniach. Stworzona przez nas propozycja nie byłaby również kompletna, gdyby zabrakło w niej miejsca na szkło hartowane – równie pierwszorzędne, jeżeli chodzi o uzupełnienie kuchni szklanymi panelami. Po skontaktowaniu się z nami, z ochotą udzielimy Państwu znacznie więcej informacji na temat każdej z tych propozycji, intencją wspaniałego dopasowania opcji do preferencji.


W tym miejscu jednakże zezwolimy sobie uchylić rąbka tajemnicy, jeśli gra toczy się o szkło lakierowane. Umyślnie z myślą o Państwa różnorodnych gustach, zapewniamy dostęp do rozległych możliwości, jeżeli gra toczy się o jego lakierowanie. Zamawiane u nas panele z szkła lakierowanego mogą zdobyć Państwo w dowolnym odcieniu z następujących palet:

  • ral,
  • ica,
  • ncs.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Szkło
dekoracyjne, grafika


zobacz ofertę

Szkło
Lacobel


zobacz ofertę

Szkło
lakierowane


zobacz ofertę

Szkło
hartowane


zobacz ofertę

Lustra
na wymiar


zobacz ofertę

Sprzedaż
i montaż


zobacz ofertę

Drzwi
do szaf


zobacz ofertę

Ścianki
Szklane


zobacz ofertę

Każdy, kto choć odrobinę interesował się szczególnością tych palet, wie że są w zasadzie imponujące. Na koniec pozwolimy sobie jeszcze nadmienić, że proponujemy sprzedaż i montaż (w tym pomiar) w/w towarów – w trosce o całkowitą satysfakcję każdego obsługiwanego przez nas Konsumenta.


Jeśli w związku z tym szkło dekoracyjne to coś, co wzbudza Państwa zainteresowanie – nie wypada szukać dalej. W naszej profesjonalnej ogromnej ofercie jest wszystko, co wymagane i to w właściwie konkurencyjnych cenach.


NASI STRATEGICZNI PARTNERZY