Szkło lakierowane na wymiar, szkło hartowane, szkło dekoracyjne, szkło Lacobel, grafika na szkle Łaskarzew.

Szkło jednokolorowe nad blat do kuchni, lacobel do kuchni między szafki zamiast płytek, lustra na wymiar do łazienki i innych pomieszczeń, panele szklane lakierowane, panele szklane z grafiką, panele szklane hartowane, panele lacobel. Zapewniamy pomiar, sprzedaż oraz montaż. Obszar usług: Łaskarzew - powiat siedlecki.


ZADZWOŃ TERAZ
502 620 705

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Od czasu, kiedy człowiek po raz pierwszy uformował szkło – fascynuje się nim niezmiennie. Nie ma drugiego materiału, który jest jednocześnie tak delikatny oraz wytrzymały równocześnie! Nam też udzieliła się ta fascynacja, a oferta, jakiej reprezentacyjnym artykułem jest szkło dekoracyjne jest tego najlepszym odzwierciedleniem.


Zapraszamy do naszego szklanego świata!


W ostatnich latach widać duży wzrost zainteresowania szklanymi zdobieniami. Mamy do czynienia z tak uniwersalnym materiałem, iż nikogo nie powinno zdumiewać, jak dobrze wpasowuje się w jakąkolwiek aranżację. Od współczesnego, po tradycyjne – wszelkie style dekorowania wnętrz będą idealnym tłem dla tego typu ozdoby, a odpowiednia grafika na szkle zwieńczy dzieło.


Oferowane przez nas szkła ozdobne bezbłędnie odnajdą się w dowolnym wnętrzu – niemniej jednak najprawidłowiej ich charakter podkreślą następujące pomieszczenia:

  • łazienka,
  • kuchnia,
  • sypialnia.

Każdy może skorzystać z walorów tego uniwersalnego materiału, dostosowując go do własnego „widzimisię” – korzystają z tego równie z zapałem profesjonaliści, jak oraz kontrahenci prywatni.

SZKŁO – PIĘKNE, DEKORACYJNE, SOLIDNE
Z MONTAŻEM W DOBRYCH CENACH

W prowadzonej przez nas ofercie znajduje się kompletna gama jego inspirujących form – gotowych dekoracji dopasowanych do własnego szklanego świata w jego najczystszej odmianie!


Szkło Lacobel – wnętrze mieszkalne, które pokochasz!


Jednym z najpopularniejszych dzisiaj odsłon szklanych ozdób, jest szkło Lacobel – które mamy przyjemność przedstawić w należącej do nas ofercie. Jest szansa, iż już Państwo zetknęli się z tym szkłem – nawet o tym nie wiedząc. Są to bo panele szklane, doskonale nadające się do umieszczenia na ścianie.


To dzisiejsza alternatywa dla klasycznych płytek oraz wypada przyznać, że mało kto umie sobie odmówić skorzystania z jej właściwości!


Wybrane plusy szkła Lacobel:

  • dopracowany i jedyny w swoim rodzaju design,
  • możliwość spersonalizowania dodatkowych napisów na szkle,
  • prostota utrzymania w czystości,
  • gładka powierzchnia – brak fug.

Jedyni decydują się na panele Lakobel w zasadzie z powodów estetycznych, inni – funkcjonalnych. Pewne jest niemniej jednak, że bez względu na powód – takie szkło, które można odkryć też w naszej klarownej ogromnej ofercie, jest zdecydowanie czymś, na co należałoby zwrócić szczególną uwagę aranżując domowe czy też komercyjne wnętrza domu.

Skontaktuj się z nami:
Dodaj załącznik:3 + 9

Dane kontaktowe:


   502 620 705
  rpf@rpf.pl
  www.SzkloLakierowane.pl

KONKURENCYJNE CENY
PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Szkło lakierowane i szkło hartowane – w najpiękniejszej odsłonie!


Stworzona przez nas propozycja to jednak jeszcze więcej możliwości, choć wyżej zamienione propozycje są nie lada atrakcyjne, to pragnąc odpowiedzieć na potrzeby naszych wymagających Kontrahentów w maksymalny sposób poszerzyli naszą klarowną ofertę także o inne formy szkła nadającego się do ozdoby wnętrz:


Jest to szkło:

  • lakierowane,
  • hartowane.

W pierwszym przypadku mamy do czynienia z panelami szklanymi, jakie bez zarzutu nadają się do dyspozycji w kuchni, jak i szafach – w dowolnym wnętrzu. Ich gigantycznym atutem jest fakt, iż dajemy Państwu szansę polakierowania szkła naprawdę na dowolny możliwy kolor. Jednakowoż, jeśli chodzi o szkło hartowane jest to rozwiązanie bardzo doceniane oraz lubiane w formie kuchennych paneli szklanych. Wystarczy jedynie się z nami skontaktować, a z przyjemnością opowiemy o wszystkich zaletach tego nowoczesnego rozwiązania.


Posiadamy jeszcze dużo do zaoferowania!


Idealnym dopełnieniem powyższych zabiegów aranżacyjnych okazują się lustra na zamówienie. To połączenie zalet związanych z optycznym zwiększeniem przestrzeni,w jakim się znajdą – jest faktycznie imponujące. Walory dekoracyjne oraz konkretne luster są ewidentne, jednakże w tym miejscu chcemy dodać, że nasze lustra na wymiar to te, które można nienagannie wkomponować w jakąkolwiek szafę oraz do każdej toalety.


POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Szkło
dekoracyjne, grafika


zobacz ofertę

Szkło
Lacobel


zobacz ofertę

Szkło
lakierowane


zobacz ofertę

Szkło
hartowane


zobacz ofertę

Lustra
na wymiar


zobacz ofertę

Sprzedaż
i montaż


zobacz ofertę

Drzwi
do szaf


zobacz ofertę

Ścianki
Szklane


zobacz ofertę

Dbamy o jakikolwiek indywidualny aspekt zadowolenia naszych Klientów, skutkiem tego dbając o sprzedaż, myślimy też o zapewnieniu należytego montażu – zajmiemy się tym od a do zet, zdejmując to z Państwa obowiązków. Nawet najpiękniejsze szkło, czy lustro będzie bezużyteczne, jeżeli wymiarami nie wpasuje się w przeznaczone im miejsce. Mimo to zamawiając je u nas nie trzeba się tym niepokoić – zatroszczymy się o sprzedaż oraz montaż (łącznie z pomiarem) kompetentnie oraz z radością.


Wobec tego korzystając z okazji, jeszcze raz zachęcamy do tego, żeby przyjrzeć się naszej klarownej bogatej szerokiej ofercie. Jeżeli pojawią się jakieś ponadprogramowe zapytania – jesteśmy do dyspozycji.


NASI STRATEGICZNI PARTNERZY